close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti 3 {mbastudies-part-time:plural} ir Projektų valdymas

Neakivaizdinis verslo administravimo magistras arba MBA yra paprastai tarptautiniu mastu pripažintas laipsnis, orientuotas į vieną ar daugiau verslo valdymo sričių. Daugumoje mokyklų reikalaujama, kad prieš pradedant paraišką dėl šios programos būtų suteikta tam tikra patirtis. Jums vis dar gali būti įdomu, kas yra ne visą darbo dieną MBA projektų valdymas? Bet kokioje verslo s… Skaityti daugiau

Neakivaizdinis verslo administravimo magistras arba MBA yra paprastai tarptautiniu mastu pripažintas laipsnis, orientuotas į vieną ar daugiau verslo valdymo sričių. Daugumoje mokyklų reikalaujama, kad prieš pradedant paraišką dėl šios programos būtų suteikta tam tikra patirtis.

Jums vis dar gali būti įdomu, kas yra ne visą darbo dieną MBA projektų valdymas? Bet kokioje verslo struktūroje yra projektų, kuriuos reikia užbaigti laiku ir tam tikrame biudžete. Norint patenkinti šiuos poreikius, daugeliui programų reikalingas pagrindinis kursų pasirinkimas, įskaitant valdymo strategijas ir finansus. Pagal konkrečias mokyklos programas galite sutelkti dėmesį į finansinę atskaitomybę ir su šia užduotimi susijusias priemones, etikos ir socialinės atsakomybės svarbą.

Baigus aukštąjį išsilavinimą, dažnai reikia organizuoti ir tvarkyti laiką, du įgūdžius, kuriuos galite tikėtis mokytis vykdant MBA. Šie įgūdžiai taip pat taikomi jūsų kasdieniam gyvenimui ir gali padėti jums dirbti efektyviau. Kitas įgūdis, kurį galite įgyti, yra pažangių kompiuterinių programų žinojimas, kuris gali padėti jums naudoti kitas ne verslo programas asmeniniais tikslais.

Neakivaizdinio MBA MBA iš esmės priklauso nuo to, kur jūs siekiate studijų. Kai kurie elementai, į kuriuos reikia atsižvelgti atliekant biudžetą, yra registracijos mokesčiai, užsakymo išlaidos, apgyvendinimas ir maistas. Dažniausiai dirbant pagal šį laipsnį ne visą darbo dieną galite paskirstyti šias išlaidas per ilgesnį laikotarpį, o tai gali padaryti jūsų biudžetą lengviau.

Su projekto vadybos MBA galite ieškoti įvairias pozicijas pagal standartinę verslo struktūrą. Projektų vadovas, projekto analitikas ir operacijų direktorius yra tik keletas darbo sričių, kurias galite kreiptis. Šios studijų programos principai taip pat gali būti taikomi ne pelno organizacijų, mokyklų ir medicinos institutų valdymui. Jei sutelktumėte dėmesį į verslo vadybos etiką, jūs galite ieškoti darbo teisiniame pasaulyje kaip sutarties ir derybų vadovas, portfelio valdytojas ir dar daugiau.

MBA programas projektų valdymo srityje galima rasti visame pasaulyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
WU Executive Academy
Leopoldstadt, Austrija

Profesionalus MBA projektų valdymas suteikia vadovams naujausius įrankius ir pagrindines žinias, siekiant optimizuoti jų projektų valdymą - nuo pradžios iki sėkmingo užbaigimo ... +

Profesionalus MBA projektų valdymas suteikia vadovams naujausius įrankius ir pagrindines žinias, siekiant optimizuoti jų projektų valdymą - nuo pradžios iki sėkmingo užbaigimo. Iš projekto išlaidų ir organizacinio dizaino iki rizikos valdymo ir projekto nutraukimo ekspertų fakultetas dalijasi gilių įžvalgų, išbandytų metodikų ir padeda kurti poliruotus socialinius įgūdžius, kuriuos projektas ir procesų vadovai turi pateikti kokybiškus, tvarius rezultatus ir vadovauti jų komandoms. -
Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
18 mėnesiai
Anglų
19 Spal. 2020
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

DeSales University
Centro slėnis, Jungtinės Amerikos Valstijos +2 Daugiau

Galimybė bendrauti su šimtais kitų specialistų

Galimybė bendrauti su šimtais kitų specialistų -
Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
2 metai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
Internetinės

Hanyang University School of Business
Seulas, Pietų Korėja

Baigimo reikalavimai: 45 kreditai (15 semestrų kursai) 5. Trukmė: 2 metai (4 semestrai)

Baigimo reikalavimai: 45 kreditai (15 semestrų kursai) 5. Trukmė: 2 metai (4 semestrai) -
Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
2 metai
Anglų
Kov. 2021
Universiteto miestelis

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia