MBASTUDIES.LT

Palyginti 128 {mbastudies-part-time:plural}. 2020

Užsiėmimas verslo administravimo magistro (MBA) yra patikimas būdas plėtoti savo karjerą ir pagerinti savo pelno potencialą. Tačiau daugelis karjeros specialistų neturi galimybės atsisakyti ar sustabdyti savo darbo, norėdami gauti naujų kvalifikacijų. Dalis laiko MBA programos leidžia verslo specialistams pagreitinti savo karjeros trajektorijas ir judėti į priekį savo pasirinktose srityse, o toliau dirbti. Lanksti grafika daugumoje "Part-Time MBA" programų yra suprojektuota dirbant specialistus.

"Part-time MBA" programos yra siūlomos visame pasaulyje ir įvairių formatų. Tradiciniai MBA programos paprastai užtrunka dvejus metus. Priešingai, Part-Time MBA programos svyruoja nuo kelių savaičių iki ketverių metų, priklausomai nuo studijų būdo, intensyvumo ir koncentracijos.

Part-Time MBA privalumas yra tai, kad galite tiksliai nustatyti, kokio tipo laipsnis bus labiausiai naudingas jūsų karjeros tikslams. Kai kurios "Part-time MBA" programos suteikia tokią pačią kvalifikaciją tradicinėje, dieninių MBA programoje, tik kursų kūrimas ir mokymas išdėstomi kelerius metus. Kitos programos suprojektuotos kaip papildomi kursai arba specializacijos pažymėjimai, kurie remiasi jūsų esama kvalifikacija ir siūlomi kaip trumpi kursai savaitgaliais ar vakarais. Kiti Part-Time MBA siūlomi internetu ir yra savarankiška, leidžianti jums nustatyti, kaip greitai ar lėtai jūs baigiate laipsnį.

Jei norite plėtoti savo įgūdžius, įgyti naujų žinių ar pereiti į visiškai naują verslo sektorių, užpildykite Part-Time MBA yra lanksti galimybė, kuri turi gerą IG. Žemiau pateiktame sąraše galite rasti daugybę dalinių magistrų. Kiekviena programa sukurta, kad atitiktų konkrečius įvairių verslo specialistų poreikius. Nustatę programą, kuri padės jums pasiekti savo tikslus, galite tiesiogiai susisiekti su pasirinktos mokyklos priėmimo įstaiga, užpildydami informacinę formą.

 

Rezultatai Filter

Tarptautinių veiksmų mokymosi MBA

Business School Netherlands
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 24 mėnesiai Vasaris 2020 Olandija Burenas

Baigti su trigubai akredituotu tarptautiniu MBA. Mišrus mokymasis su dviem 9 dienų konferencijomis Nyderlanduose. BSN tarptautinių veiksmų mokymosi MBA programa orientuota į taikomąjį mokymąsi sprendžiant realiuoju laiku su darbu susijusias problemas jūsų pačių organizacijoje. Tai neakivaizdinio, mišraus mokymosi MBA suteikia galimybę labai praktiškai mokyti verslo vadovus ir specialistus. Tarptautinis „Action Learning MBA“ yra siūlomas anglų kalba viso pasaulio profesionalams, besidomintiems dabartinių valdymo problemų sprendimais, asmeninio praturtėjimo ir aukštos investicijų grąžos siekimu.

Profesionalus MBA marketingas

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 18 mėnesiai Susisiekti su mokykla Austrija Launcestonas

Bendrovės, kurios įtakoja savo rinkas, sugebėjo efektyviai leisti rinkodarą ir pardavimus suvienyti jėgas, kad galėtų aptarnauti savo klientus ir juos maloninti. Mūsų naujausia programa leidžia dalyviams sustiprinti savo žinias ir įgūdžius, kad įgytų žinių apie rinkodaros iššūkius ir pasinaudotų nauda, ​​pasiekus pardavimų kokybę. Profesionalus MBA marketingas

Dalis laiko MBA (Rady FlexMBA)

Rady School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 24 - 30 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego

UC San Diego Rady School of Management ne visą darbo dieną dirbantis „FlexMBA“ yra skirtas dirbantiems specialistams, turintiems naujovių aistrą. „FlexMBA“ studentai išsiskiria savo dabartiniais vaidmenimis ir yra pasirengę prisiimti daugiau atsakomybės ir labiau prisidėti.

Neakivaizdinė MBA

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology
Universiteto miestelis Ištęstinės 1 - 6 metai Registracija galima Liuksemburgas Liuksemburgo miestas

Part-time MBA programa yra skirta Liuksemburgo pagrindu dirbantiems specialistams, siekiantiems užimti lyderio pozicijas rytdienos pasaulio ekonomikoje. Kintančiai verslo aplinkai reikia integruotos programos, kuriai būdingas daugiadisciplinis požiūris.

Verslo Administravimo Meistras (Ištęstinės MBA)

Wake Forest University - School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Winstonas-Salemas Šarlotė + 1 daugiau

Mūsų 2 metų MBA programa yra # 1 neakivaizdinė MBA programa Šiaurės Karolinoje, sukurta specialiai dirbantiems specialistams.

Part-time Kelley-Manchester Global MBA

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 24 - 60 mėnesiai Susisiekti su mokykla Singapūras

"Kelley-Manchester Global MBA" siūlo dvigubą Jungtinės Karalystės ir JAV verslo mokyklų kompetenciją ir sujungia geriausią pasaulyje internetinių MBA dėstymą su integruotu, akis į akį mokymuisi iš 8 pasaulio vietų.

MBA, Edinburgas

Edinburgh Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Sausis 2020 Jungtinė Karalystė Edinburge

Jei norite pradėti savo verslą ar pažangą savo organizacijoje, „ Edinburgh Business School MBA, Heriot-Watt universitetas yra skirtas jums.

Babson MBA darbo profesionalams

Babson College
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 3 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Wellesley Bostonas + 1 daugiau

Pasirinkti tarp ne visą darbo dieną vakaro ir internetinių mišrių mokymosi formų, kad dirbdami visą darbo dieną uždirbtumėte 1-ąjį MBA verslumo srityje.

Flex MBA (XMBA)

SBS Swiss Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 15 mėnesiai Vasaris 2020 Šveicarija Ciurichas

SBS FLEX MBA magistro verslo administravimo laipsnis buvo sukurtas siekiant suteikti studentams šią patirtį. Kursai vyksta kartą per mėnesį universitetuose.

MBA (neakivaizdinė)

University of San Francisco - School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 - 5 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos San Franciskas

Part-Time MBA laipsnis yra skirtas pertvarkyti savo karjerą, kol jūs dirbate - suteikiant pagrindinius įgūdžius ir naujas perspektyvas, kurias iškart įsitrauksite į biurą.

LSB -Weekend MBA

Luxembourg School Of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Liuksemburgas Liuksemburgo miestas

Savaitgalis MBA programa į Liuksemburgo School of Business yra skirta patenkinti specialistų stora grafikų ir noras mokytis ir savo karjerą poreikius. Programos trukmė yra 24 mėnesiai. Užsiėmimai vyksta kas antrą savaitgalį (penktadienį vakare ir šeštadienį).

MBA Tarptautinio verslo vadyba

Centria University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 2 metai Sausis 2020 Suomija Kokkola Jakobstad + 2 daugiau

Programa siekiama rengti specialistų ir valdymo užduotis tarptautiniu lygiu veikiančiose įmonėse. Magistro laipsnį įgyvendina dvejų metų trukmės programa. Magistro laipsnis, įgytas taikomųjų mokslų universitete, yra antrosios pakopos laipsnis Europos aukštojo mokslo sistemoje ir suteikia tokią pačią kvalifikaciją savivaldybių ir valstybės pareigūnams kaip magistro laipsnį priimant universitete.

MBA Bendroji vadyba Ištęstinė arba Pilnas laikas

Munich Business School
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 12 - 24 mėnesiai Kovas 2020 Vokietija Miunchenas + 1 daugiau

MBA General Management yra state-of-the-art MBA programa, pritaikyta prie šiandienos globalizuoto verslo pasaulio poreikių ir poreikių. Jis skirtas perduoti išsamų verslo žinių ir valdymo priemonių rinkinį, mokyti, plėtoti ir stiprinti savo vykdomuosius ir vadovavimo įgūdžius.

OpenBordersMBA

HEC Management School - University of Liège
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 - 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Belgija Lježas

Ši Executive MBA programa skirta perspektyviems vadovams, kurie siekia tapti aukščiausio lygio vadovais, tuo pat metu vykdydami savo profesinį darbą visą darbo dieną.

Kandidatas of Business Administration (MBA)

Westcliff University
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas

Verslo administravimas (MBA) studijų programą rengia asmenims karjeros valdymą. Tiksliau, jo tikslas yra suteikti galimybę vyrai ir moterys plėtoti žinias, gebėjimus, požiūrius ir supratimą, kad taps augimo į kompetentingų verslo valdymo specialistų pamatai, pripažinta absolventų siekti užimtumo pagrindinių pramonės šakų, įskaitant kompiuterių susijusi paslaugos, Investicinės bankininkystės / vertybiniai popieriai ir konsultavimas rinkodaros, tyrimų, analizės ir / ar finansų srityse.