MBASTUDIES.LT

2 Nuotolinis mokymas {mbastudies-part-time:plural} Prancūzijoje

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar dėl kitų priežasčių dienos metu į paskaitas bei seminarus negalintiems vaikščioti žmonėms. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios MBA studijų programos specialybės savo studijų metu jie gali susidurti su tokiomis verslo temomis kaip verslo administravimas, teorija, vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba ir t.t. Tad būtent MBA studijų programos studentams iš tiesų gali suteikti daug konkurencinio pranašumo.

Verslo administravimo (MBA) magistro yra Magistras, kad trunka apie dvejų metų studijų gauti. Asmenys, kurie uždirba Šis laipsnis įgyti svarbių žinių ir patirties pagal verslo ir valdymo srityse, ir gali būti suteikta galimybė rasti darbą greitai, nes jų pagerėjo įgūdžiais.

 

Nuotolinis mokymasis yra tiekti išsilavinimą studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu metodas. Įvairūs tyrimai parodė, kad nuotolinio mokymosi programos gali būti veiksminga ir efektyvi, kaip įprastinių ekvivalentas programas kartais net geriau!

Prancūzija šiuo metu yra tarp 20 geriausiai pasirodžiusių šalių, kalbant apie ekonomiką, atsižvelgiant į jų puikius rezultatus orientuoto aukštojo mokslo mokymuisi. Dauguma universitetų kursų yra siūlomi prancūzų kalba. Prancūzija turi 60 visuomenę ir 100 privačių universitetų.

geriausių 2 Nuotolinis mokymas {mbastudies-part-time:plural} Prancūzijoje 2019/2020

2 Rezultatai MBA, Prancūzija, Nuotolinis mokymas Filter

MBA Tarptautinės vadybos

Horizons University
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės 2 - 3 metai Rugsėjis 2020 Prancūzija Paryžius + 1 daugiau

Tarptautinės vadybos MBA daugiausia dėmesio skiriama išorės ir vidaus vadovavimo funkcijų, būdingų tarptautinėms korporacijoms (tarptautinių korporacijų).

tarptautinės rinkodaros MBA

Horizons University
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2020 Prancūzija Paryžius + 1 daugiau

Ši programa yra skirta rinkodaros ir logistikos kultūros reiškinių sąsaja, nes jie yra šiuolaikinio pasaulio aplinkoje.