Filter
Ištęstinės
Portugalija Studijų tipas: Visi

Peržiūrėti geriausių {mbastudies-part-time:plural} Portugalijoje. 2019

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos tiems žmonėms, kurie jau turi patirties versle ir norėtų paspartinti savo karjerą ar pakreipti ją kiek kita linkme. Be to, būtent ištęstinės studijų programos ypatingai tinka jau dirbaniems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms, kurie negalėtų rinktis dieninių studijų programų.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Portugalija oficialiai Portugalijos Respublika yra šalis, esanti pietvakarių Europoje Iberijos pusiasalio. Portugalija yra 900 metai, ir nors ji yra santykinai nedidelį plotą, ji vaidino svarbų vaidmenį pasaulio istorijoje. Universidade do Porto "yra labiausiai populiarus užsieniečiai, kurie sudaro 11% tarptautinių studentų.

gauti daugiau informacijos apie geriausią {mbastudies-part-time:plural} Portugalijoje. 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

ISEG - Lisbon School of Economics & Management

ISEG suteikė daugiau nei 700 magistrantūros verslo administravimo (MBA) per pastaruosius 30 metų. Šiandien šie absolventai užima iškilias pozicijas nacionalinių ir tarpta ... [+]

Programos struktūra

Iš MBA ISEG diplomas ant sėkmingai gauti 90 kreditų, sukauptas per tyrimo per 18 mėnesių laikotarpį. Programa reikia sėkmingai baigti 16 Core kursus ir 13 asmeninio tobulėjimo kursus.

Asmeninis tobulėjimas

Be to, kaip minėta pirmiau, MBA ISEG siūlo veiklą asmeninio tobulėjimo individo ir grupės plotas:

Vadovavimas ir komandos formavimo veikla, su daugiau nei 7 skirtingų veiklos lauke, bendradarbiaujant su pavyzdiniuose partneriais, pavyzdžiui, Portugalijos karinių oro pajėgų ir Portugalijos laivyno, be kita ko, Valdymo seminarai - Vital temos, kurios skatina diskusiją su žinomais duomenimis iš verslo ir ekonomikos; Strate... [-]
Portugalija Lisbon
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba