Filter
Ištęstinės
Studijų tipas: Visi

Peržiūrėti {mbastudies-part-time:plural}, Pardavimų studijos

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar dėl kitų priežasčių dienos metu į paskaitas bei seminarus negalintiems vaikščioti žmonėms. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios MBA studijų programos specialybės savo studijų metu jie gali susidurti su tokiomis verslo temomis kaip verslo administravimas, teorija, vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba ir t.t. Tad būtent MBA studijų programos studentams iš tiesų gali suteikti daug konkurencinio pranašumo.

Su MBA Pardavimų vadyba jums plėtoti įgūdžius, reikalingus valdyti kasdienę veiklą ir apatinėje eilutėje sėkmės bet kokia organizacija, pagrįsta pardavimų. Tai laipsnių pasiūlyti daug iš valdymo susitikimus ir motyvuoti pardavimo jėga todėl ir instruktavimas komandų studentams.

Prašyti daugiau informacijos apie ir Palyginti {mbastudies-part-time:plural} ir Pardavimų studijos 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Pardavimų studijos

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business

Bendrovės, kurios įtakoja savo rinkas, sugebėjo efektyviai leisti rinkodarą ir pardavimus suvienyti jėgas, kad galėtų aptarnauti savo klientus ir juos maloninti. Mūsų nau ... [+]

Rinkodara

Bendrovės, kurios įtakoja savo rinkas, sugebėjo efektyviai leisti rinkodarą ir pardavimus suvienyti jėgas, kad galėtų aptarnauti savo klientus ir juos maloninti. Mūsų pažangiausia MBA programa leidžia dalyviams tobulinti savo žinias ir įgūdžius, kad įveiktų rinkodaros iššūkius ir pasinaudotų nauda, ​​pasiekus pardavimų kompetencija.

Nedelsiant taikomos žinios

Profesionalus MBA marketingas

AkreditacijaEQUISAMBAAACSBTikslinė grupėRinkodaros ir (arba) pardavimo vadovai, kuriems MBA yra kitas žingsnis gilinant ir atnaujinant savo žinias.

Sėkmingi vadovai, kurie mato savo ateitį rinkodaroje ar pardavime, todėl siekia reikalingos patirties.

Verslininkai, kurie nori naujausios rinkodaros ir pardavimų patirties, kad geriau propaguotų savo verslą.Mokymo planasBrands and CommunicationRinkodaros finansaiRyšiai su klientaisKanalaiAsmeninė pardavimo našumasRinkodaraTrukmė18 mėnesių plius magistro baigiamasis darbas,ne visą darbo dienąužblokuoti moduliai 2 - 6 dienųGyvenamoji vieta JAVVietaVienaLaipsnis... [-]
Austrija Launcestonas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
18 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba