MBASTUDIES

Peržiūrėti 3 Geriausi {mbastudies-part-time:plural} Nyderlanduose. 2020

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar dėl kitų priežasčių dienos metu į paskaitas bei seminarus negalintiems vaikščioti žmonėms. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios MBA studijų programos specialybės savo studijų metu jie gali susidurti su tokiomis verslo temomis kaip verslo administravimas, teorija, vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba ir t.t. Tad būtent MBA studijų programos studentams iš tiesų gali suteikti daug konkurencinio pranašumo.

Nyderlandai yra sudedamoji šalis Nyderlandų, kurį sudaro dvylika provincijų šiaurės vakarų Europoje ir tris salas Karibų Karalystėje. Angliškai kalbančių mokiniai turės jokių problemų rasti tinkamos kursus. Tarptautinių studentams, kurie kreipiasi į universitetus Nyderlanduose, kelios stipendijos yra prieinama.

Susisiekti su universitetais {mbastudies-part-time:plural} Nyderlanduose apie 2020

Rezultatai Filter

Verslo administravimo magistras (MBA) - ne visą darbo dieną

The Hague University of Applied Sciences
Ištęstinės MBA studijos
31 Rgp. 2020
<
Dalinės
<
24 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

MBA metu išmoksite pritaikyti verslo teoriją tikrovės scenarijams. MBA studentai tiria naujausias pavyzdžių studijas ir vaidina verslo konsultantų vaidmenį.

Skaityti daugiau

Tarptautinių veiksmų mokymosi MBA

Business School Netherlands
Ištęstinės MBA studijos
07 Rgs. 2020
<
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
<
Dalinės
<
24 mėnesiai
31 Rgp. 2020
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Baigti su trigubai akredituotu tarptautiniu MBA. Mišrus mokymasis (internetinis) su 2 x 9 dienų konferencijomis Nyderlanduose. BSN tarptautinių veiksmų mokymosi MBA programa o ...

Skaityti daugiau

Maastrichtmba

Maastricht University, The MaastrichtMBA
Ištęstinės MBA studijos
<
Dalinės
<
24 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

MaastrichtMBA yra dviejų metų darbo laiko MBA programa, kuri orientuota į atsakingo vadovavimo. Šiame kontekste mes aktyviai skatinti jums sukurti įgūdžių vadovauti sau, savo ...

Skaityti daugiau