Filter
Ištęstinės
Studijų tipas: Visi

Palyginti {mbastudies-part-time:plural}, Medijų studijos

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos tiems žmonėms, kurie jau turi patirties versle ir norėtų paspartinti savo karjerą ar pakreipti ją kiek kita linkme. Be to, būtent ištęstinės studijų programos ypatingai tinka jau dirbaniems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms, kurie negalėtų rinktis dieninių studijų programų.

Žiniasklaidos studijos gali mokyti įvairius režimus, tokius kaip fotografija, spausdinimas, vaizdo įrašai ar garso įrašai, kad pristatytų informaciją auditorijai. Jame gali būti įvairių sąvokų, tokių kaip komunikacija, technologijos ir rinkodara, sąvokos.

Jau šiandien pradėkite savo ir Ieškoti {mbastudies-part-time:plural} ir Medijų studijos 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Medijų studijos

Dhurakij Pundit University's International College

Programa yra unikaliai suprojektuoti tiems, kurie nori įgyti tiek žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingam karjeros kaip IMC profesionalus ar vidutinio lygio verslo vykdomo ... [+]

Master of Business Administration - Integruotos marketingo komunikacijos (IMC) (1,5 metų) Mes šiuo metu priiminėti paraiškas dėl semestro 1/2013. Stipendijos yra prieinami.

Programos tikslai: programa yra unikaliai suprojektuoti tiems, kurie nori įgyti tiek žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingam karjeros kaip IMC profesionalus ar vidutinio lygio verslo vykdomosios. Programa yra vienintelė tarptautinė programa Tailando apjungia verslo administravimo ir Integruotos marketingo komunikacijos disciplinas. Įgūdžiai ir žinios, gautos, o lankyti šią programą yra svarbus vienas tobulėti šiandienos rinkoje. Specialūs kursai IMC programa apima: Strateginis Integruotos marketingo komunikacijos valdymas, IMC priemonių plėtrą ir pristatymas, vartotojų elgsena įžvalgos, klientų duomenų bazę ir interaktyvios rinkodaros ir verslo kūrybiškumo ir naujovių.... [-]

Tailandas Bangkok
Birželis 2020
Anglų
Ištęstinės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba