MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti 10 geriausius {mbastudies-part-time:plural} Kinijoje iš 2020

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar dėl kitų priežasčių dienos metu į paskaitas bei seminarus negalintiems vaikščioti žmonėms. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios MBA studijų programos specialybės savo studijų metu jie gali susidurti su tokiomis verslo temomis kaip verslo administravimas, teorija, vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba ir t.t. Tad būtent MBA studijų programos studentams iš tiesų gali suteikti daug konkurencinio pranašumo.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Švietimo ir mokslo ministerija vykdo švietimo Kinijoje. Vyriausybė dažnai teikia dalinį finansavimą aukštojo mokslo techninių ir viešosios universitetuose. Kinijos vyriausybė taip pat sukūrė akademinę programą, kuri leidžia tuos su profesinių įgūdžių mokiniams ugdyti savo talentus.

gauti daugiau informacijos apie geriausią {mbastudies-part-time:plural} Kinijoje, 2020

Rezultatai Filter

Tongji-Case Western Reserve MBA/MSM-Finance Double Degree

Tongji University, School of Economics and Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 30 mėnesiai Susisiekti su mokykla Kinija Šanchajus

Tongji-Manchester Dual Degree MBA Program

Tongji University, School of Economics and Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 30 mėnesiai Susisiekti su mokykla Kinija Šanchajus

Tongji-Mančesteris MBA Dvigubas Laipsnis programa buvo pradėta 2009 metais ir ji sujungia aukščiausio lygio MBA kursus Manchester Business School ir specializuotų kursų Tongji universiteto projektų valdymo.

Tarptautinė MBA (IMBA)

Shanghai University of Finance & Economics - College of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 - 4 metai Rugsėjis 2020 Kinija Šanchajus

Tarptautinė MBA programa Šanchajus universiteto Finansų ir ekonomikos (SUFE) ir Webster University (Webster) buvo pripažintas Kinijos švietimo ministerija (ŪM) 1996 metais, kuri daro jį vienu iš pirmųjų Imba programų MOE pripažintų. Programa siekiama ugdyti verslo lyderius su pasaulinės perspektyvos ir tarpkultūrinio valdymo talentą.

Part-time MBA

Zhongnan University of Economics and Law - MBA School
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Rugsėjis 2020 Kinija Uhanas

Tai visą darbo laiką trejų metų programa, skirta tiek Kinijos, tiek užsienio studentams. Visi kursai yra dėstomi kinų kalba.

Tarptautinė MBA

UBC IMBA in Shanghai
Universiteto miestelis Ištęstinės 20 mėnesiai Rugsėjis 2020 Kinija Šanchajus

UBC International MBA yra 20 mėnesių, ne visą darbo dieną mokoma kartu su Antai ekonomikos ir vadybos koledžu Šanchajaus Jiao Tongo universitete Šanchajuje, Kinijoje. Ši unikali programa yra pasaulinio lygio UBC fakultetas, apdovanojimai ugdymo Kinijos švietimo ministerijos pripažinti metodai, o dvi savaites studijų Vankuveryje, Kanadoje.

Part-time IMBA programa

Business School, Sun Yat-sen University
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Susisiekti su mokykla Kinija Guangdžou

Mūsų IMBA programa yra skatinti verslininkus, turinčius pasaulinę strateginę viziją ir valdymo talentus, prisitaikančius prie pasaulinės konkurencijos.

Kubs Korėja MBA

Korea University Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Kovas 2020 Pietų Korėja Seulas Kinija Šanchajus Singapūras + 3 daugiau

Kubs Korėja MBA yra pirmasis MBA įkurta 1965 metais Korėjoje. Taip pat geriausių MBA programos Korėjos, kad ji pasaulinio standarto gyvenimo stiprius ryšius su pramone ir absolventai tinklas dėl savo ilgą istoriją verslo švietimo Korėja.

Master of Business Administration, lankstus mokymasis

University of Strathclyde Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 3 - 6 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Glazgas Italija Milanas Vokietija Miunchenas Kinija Pekinas Prancūzija Tulūza + 8 daugiau

Mes žinome, ne kiekvienas gali, ar iš tiesų nori studijuoti dieniniame ar vakare klases. Štai kodėl mūsų Lankstus mokymasis maršrutas leidžia jums keisti tempą ir kad studijų, kad atitiktų jūsų asmeninių aplinkybių. Šis maršrutas jungia geriausias visu etatu, ne visu etatu ir atviros mokymosi tyrimas.

Master of Business Administration, darbo laikas Glasgow

University of Strathclyde Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Glazgas Italija Milanas Vokietija Miunchenas Kinija Pekinas Prancūzija Tulūza + 8 daugiau

Mūsų darbo laiką MBA (vakare tyrimas) siūlo Jums galimybę įgyti vertinamas ir nusistovėjęs valdymo kvalifikaciją taip, kad geriausiai tinka jūsų profesinių ir asmeninių aplinkybių.

MBA Part-time

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Universiteto miestelis Ištęstinės 13 mėnesiai Rugsėjis 2020 Ispanija Madridas Kinija Pekinas Jungtinė Karalystė Londonas + 4 daugiau

En un entorno tan cambiante, competitivo y global como el actual, el MBA Part-Time de 13 meses es un programa a tiempo parcial que permite a los profesionales.