MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti visus 40 geriausią {mbastudies-part-time:plural} Jungtinėse Amerikos Valstijose, 2020

Ištęstinės MBA (Part time Master of Business Administration) studijų programos studentams gali suteikti verslo pasaulyje itin vertingų žinių, įgūdžių, o taip pat ir konkurencinio pranašumo, kuris studentams gali padėti greičiau kopti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi būtent ištęstinės studijų programos dažniausiai yra vedamos vakarais ar savaitgaliais, būtent jos studentams suteikia kur kas daugiau laisvės negu tai padayti gali dieninės studijos. Tad ištęstinės studijos labai praverčia jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinama "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog " narės ". Amerikos kolegijų finansuoja "mokslą " už studentui, kuris dažnai yra gana brangus, labai dažnai siekiant į tūkstančių dolerių per metus dešimtys.

Susisiekti su universitetais geriausias {mbastudies-part-time:plural} Jungtinėse Amerikos Valstijose ir 2020

Rezultatai Filter

Dalis laiko MBA (Rady FlexMBA)

Rady School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 24 - 30 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego

UC San Diego Rady School of Management ne visą darbo dieną dirbantis „FlexMBA“ yra skirtas dirbantiems specialistams, turintiems naujovių aistrą. „FlexMBA“ studentai išsiskiria savo dabartiniais vaidmenimis ir yra pasirengę prisiimti daugiau atsakomybės ir labiau prisidėti.

Verslo Administravimo Meistras (Ištęstinės MBA)

Wake Forest University - School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Winstonas-Salemas Šarlotė + 1 daugiau

Mūsų 2 metų MBA programa yra # 1 neakivaizdinė MBA programa Šiaurės Karolinoje, sukurta specialiai dirbantiems specialistams.

Babson MBA darbo profesionalams

Babson College
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 3 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Wellesley Bostonas + 1 daugiau

Pasirinkti tarp ne visą darbo dieną vakaro ir internetinių mišrių mokymosi formų, kad dirbdami visą darbo dieną uždirbtumėte 1-ąjį MBA verslumo srityje.

MBA (neakivaizdinė)

University of San Francisco - School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 - 5 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos San Franciskas

Part-Time MBA laipsnis yra skirtas pertvarkyti savo karjerą, kol jūs dirbate - suteikiant pagrindinius įgūdžius ir naujas perspektyvas, kurias iškart įsitrauksite į biurą.

Kandidatas of Business Administration (MBA)

Westcliff University
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas

Verslo administravimas (MBA) studijų programą rengia asmenims karjeros valdymą. Tiksliau, jo tikslas yra suteikti galimybę vyrai ir moterys plėtoti žinias, gebėjimus, požiūrius ir supratimą, kad taps augimo į kompetentingų verslo valdymo specialistų pamatai, pripažinta absolventų siekti užimtumo pagrindinių pramonės šakų, įskaitant kompiuterių susijusi paslaugos, Investicinės bankininkystės / vertybiniai popieriai ir konsultavimas rinkodaros, tyrimų, analizės ir / ar finansų srityse.

Verslo administravimo magistras (MBA)

Campbellsville University
Universiteto miestelis Ištęstinės 1 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Campbellsville Luisvilis + 1 daugiau

MBA - verslo administravimo magistras su akcentu HR, ekonomikos, rinkodaros, lyderystės, IT valdymo, apskaitos, tarptautinio verslo ir sveikatos priežiūros administracija.

MBA - ne visą darbo dieną

Elmhurst College
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės 22 mėnesiai Vasaris 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Elmhurstas + 1 daugiau

Patogiai įsikūręs vakariniame Čikagos priemiestyje, „Elmhurst“ siūlo prieinamas, lanksčias studijų galimybes miesteliu ar internetu. Su kolegų profesionalų grupe, jūs uždirbsite savo MBA per mažiau nei dvejus metus ne visą darbo dieną.

Dieninės MBA

Brentwood University
Internetinės Ištęstinės 12 mėnesiai Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas

„ Brentwood University “ MBA programa skirta visų patirties lygių specialistams, kai kurie iš jų gali ieškoti karjeros, o kiti - į kitų sričių verslo sritį.

MBA - dalis-laikas

University of Baltimore, Merrick School of Business
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Vernono kalnas + 1 daugiau

Iš Baltimorės MBA universitetas yra skirtas su jumis (ir jūsų darbdavio) galvoje. Jūs turite galimybę imtis klases tradicinėje klasėje, internete ar tiek-tai jūsų pasirinkimas. Ką gi, jūs nuspręsite, jūs išmoksite kartu su kitais studentais, kurie nori profesionaliai augti, kaip ir jūs.

MBA darbo laikas

Duquesne University
Universiteto miestelis Ištęstinės 28 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Pitsburge

Donahue Graduate School of Business yra malonu pristatyti mūsų naują MBA mokymo programa darbo profesionalai. Jūs galite studijuoti ne visą darbo dieną arba ne visą darbo laiką savarankiškai besivystančiai aplinką, siūlanti vakaro klasėje ir interneto galimybes.

Verslo administravimo magistras (MBA)

Humboldt International University
Internetinės Ištęstinės 18 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos JAV internete

Verslo administravimo magistro programa suteikia galimybę studentams prisidėti prie verslo profesija ir skatina savarankišką mokymąsi. Per konceptualaus supratimo, taikyti vadybos lyderystės įgūdžius, rinkodaros strategijas ir / arba tarptautinio verslo sąvokos, teorijos ir mokslinių tyrimų kritiškai analizuoti ir spręsti problemas nenuspėjamas aplinkoje.

MBA (Master of Business Administration)

Indiana University Kokomo
Universiteto miestelis Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Kokomo

Mūsų Master of Business Administration (MBA) yra AACSB akredituota programa skirta parengti savo studentus būti sėkmingo verslo vadovams sudėtingoje ir sparčiai besikeičiančioje globalioje aplinkoje. Mes jungiame kokybės akademikai su individualios dėmesio skirta dėstytojų.

Verslo administravimo magistras

University of Michigan-Flint, School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 15 - 32 mėnesiai Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Titnagas

MBA programos dėmesys skiriamas mokymui ir problemos sprendimo principų taikymui, kuris lemia veiksmingą sprendimų priėmimą. Tradicinė MBA programa yra orientuota į profesionalius darbuotojus, siūlanti visas klases vakare Flint Campus.

Neakivaizdinis mba (vakarinis mba ir savaitgalis mba)

University of Chicago Booth School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga Filadelfijoje Jungtinė Karalystė Londonas Ispanija Madridas + 4 daugiau

Vakaro MBA ir savaitgalio MBA programos siūlo dirbančius studentus tą patį laipsnį, kurį moko tas pats pasaulinės klasės dėstytojas, su tokiu pat neprilygstamu kokybės standartu.

MBA - verslo administravimo magistras

ISEAD Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 13 mėnesiai Susisiekti su mokykla Ispanija Madridas Kolumbija Bogota Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis + 4 daugiau

Skirta "Junior" ir / arba profesinę patirtį, verslo administravimo Business School ISEAD magistras operacinio strateginis plėtoja profesionalų poreikį padaryti ir įgyvendinti savo organizacijos vykdomųjų pajėgumų. Programa taip pat suteikia turinį, viziją ir gebėjimą už verslininkas turi didesnę veiksmų laisvę vykdyti savo idėjas, padėti jums pirmenybę į sprendimų procesą kintamuosius.