MBASTUDIES.LT

Rasti 7 Geriausi {mbastudies-part-time:plural} Ispanijoje, 2020

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar dėl kitų priežasčių dienos metu į paskaitas bei seminarus negalintiems vaikščioti žmonėms. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios MBA studijų programos specialybės savo studijų metu jie gali susidurti su tokiomis verslo temomis kaip verslo administravimas, teorija, vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba ir t.t. Tad būtent MBA studijų programos studentams iš tiesų gali suteikti daug konkurencinio pranašumo.

Asmenys, kurie jau uždirbo bakalauro laipsnį ir norintiems dar labiau padidinti savo žinias ir mokymus galite pasirinkti užsidirbti verslo administravimo, arba MBA Master. MBA yra dvejų metų programa, kuri gali padėti parengti absolventus į vadovavimo ir valdymo karjeros verslo pasaulyje.

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Pradėkite jau šiandien Geriausias {mbastudies-part-time:plural} Ispanijoje ir 2020

Rezultatai Filter

MBA Tarptautinės vadybos

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales
Universiteto miestelis Ištęstinės 12 mėnesiai Susisiekti su mokykla Ispanija Madridas

Norint užimti naują dimensiją į mokymo pasiūlos magistrantūros Tarptautinis universitetas Menéndez Pelayo (UIMP) ir ICEX Ispanija Eksporto ir investicijų (per verslo mokyklos ICEX-CECO) suplanavote naują leidimo Oficialiajame programos MBA Tarptautinės vadybos (anksčiau magistras Tarptautinio verslo vadybos) per ICEX stipendijų programa.

MBA finansavimą (english)

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Universiteto miestelis Ištęstinės 9 mėnesiai Susisiekti su mokykla Ispanija Madridas

Tarptautiniai studentai apsvarstyti studijuoti užsienyje, kaip galimybę integruotis į visuomenę ir pasaulio ekonomikoje, o kartais kaip galimybę naudotis

MBA finansų (ispanų)

CIFF Centro Internacional de Formación Financiera
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės Susisiekti su mokykla Ispanija Madridas

Gamybos modelis planuojama ateityje turi būti grindžiama veiksmų ir strategijų specializacijos šių įmonių ir pramonės šakų, kurios siūlo daugiau galimybių ekonomikos augimui. Mūsų lygio ekonominės pažangos

MBA - verslo administravimo magistras

ISEAD Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 13 mėnesiai Susisiekti su mokykla Ispanija Madridas Kolumbija Bogota Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis + 4 daugiau

Skirta "Junior" ir / arba profesinę patirtį, verslo administravimo Business School ISEAD magistras operacinio strateginis plėtoja profesionalų poreikį padaryti ir įgyvendinti savo organizacijos vykdomųjų pajėgumų. Programa taip pat suteikia turinį, viziją ir gebėjimą už verslininkas turi didesnę veiksmų laisvę vykdyti savo idėjas, padėti jums pirmenybę į sprendimų procesą kintamuosius.

Neakivaizdinis mba (vakarinis mba ir savaitgalis mba)

University of Chicago Booth School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Čikaga Filadelfijoje Jungtinė Karalystė Londonas Ispanija Madridas + 4 daugiau

Vakaro MBA ir savaitgalio MBA programos siūlo dirbančius studentus tą patį laipsnį, kurį moko tas pats pasaulinės klasės dėstytojas, su tokiu pat neprilygstamu kokybės standartu.

MBA Part-time

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Universiteto miestelis Ištęstinės 13 mėnesiai Rugsėjis 2020 Ispanija Madridas Kinija Pekinas Jungtinė Karalystė Londonas + 4 daugiau

En un entorno tan cambiante, competitivo y global como el actual, el MBA Part-Time de 13 meses es un programa a tiempo parcial que permite a los profesionales.

Tarptautinė MBA

INSA Business, Marketing & Communication School
Universiteto miestelis Ištęstinės 1 metai Susisiekti su mokykla Ispanija Barselona Šveicarija Liucerna + 2 daugiau

MBA programa požiūris įvairiose su verslu susijusių dalykų, kaip tobulinti įgūdžius vykdomąsias ir vadovavimo, šalia galimybė įgyti praktinių darbo patirtis Dėka stažuotės programą, siekiant sėkmės tuo vykdomosios valdžios lygmeniu. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas praktinių aspektų pasaulinėse rinkose mokyti studentams įgūdžius, taikomus tarptautinės prekybos ir pasaulio valdymo įmonių.