MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti Geriausias {mbastudies-part-time:plural} Europa 2020

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar dėl kitų priežasčių dienos metu į paskaitas bei seminarus negalintiems vaikščioti žmonėms. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios MBA studijų programos specialybės savo studijų metu jie gali susidurti su tokiomis verslo temomis kaip verslo administravimas, teorija, vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba ir t.t. Tad būtent MBA studijų programos studentams iš tiesų gali suteikti daug konkurencinio pranašumo.

Verslo administravimo (MBA) magistro pateikiama absolventų baigus dvejų metų pažangių ir specializuotų studijų, apimanti tokias temas, kaip verslo, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Uždirbti MBA gali suteikti absolventams konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo prašytojų agresyvaus darbo rinkoje.

 

Yra daugiau nei keturis tūkstančius aukštojo mokslo organizacijų Europoje, nuo pirmaujančių mokslinių tyrimų institucijų iki mažų, mokymas orientuotas universitetuose. Pati Europa yra ne taip daug skiriasi nuo kitų žemynų, siekiančios nuo poliarinio rato į Afrikos pakrantę.

Jau šiandien pradėkite savo {mbastudies-part-time:plural} Europa 2020

Rezultatai Filter

Tarptautinių veiksmų mokymosi MBA

Business School Netherlands
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 24 mėnesiai Vasaris 2020 Olandija Burenas

Baigti su trigubai akredituotu tarptautiniu MBA. Mišrus mokymasis su dviem 9 dienų konferencijomis Nyderlanduose. BSN tarptautinių veiksmų mokymosi MBA programa orientuota į taikomąjį mokymąsi sprendžiant realiuoju laiku su darbu susijusias problemas jūsų pačių organizacijoje. Tai neakivaizdinio, mišraus mokymosi MBA suteikia galimybę labai praktiškai mokyti verslo vadovus ir specialistus. Tarptautinis „Action Learning MBA“ yra siūlomas anglų kalba viso pasaulio profesionalams, besidomintiems dabartinių valdymo problemų sprendimais, asmeninio praturtėjimo ir aukštos investicijų grąžos siekimu.

Profesionalus MBA marketingas

WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 18 mėnesiai Susisiekti su mokykla Austrija Launcestonas

Bendrovės, kurios įtakoja savo rinkas, sugebėjo efektyviai leisti rinkodarą ir pardavimus suvienyti jėgas, kad galėtų aptarnauti savo klientus ir juos maloninti. Mūsų naujausia programa leidžia dalyviams sustiprinti savo žinias ir įgūdžius, kad įgytų žinių apie rinkodaros iššūkius ir pasinaudotų nauda, ​​pasiekus pardavimų kokybę. Profesionalus MBA marketingas

Neakivaizdinė MBA

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology
Universiteto miestelis Ištęstinės 1 - 6 metai Registracija galima Liuksemburgas Liuksemburgo miestas

Part-time MBA programa yra skirta Liuksemburgo pagrindu dirbantiems specialistams, siekiantiems užimti lyderio pozicijas rytdienos pasaulio ekonomikoje. Kintančiai verslo aplinkai reikia integruotos programos, kuriai būdingas daugiadisciplinis požiūris.

MBA, Edinburgas

Edinburgh Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Sausis 2020 Jungtinė Karalystė Edinburge

Jei norite pradėti savo verslą ar pažangą savo organizacijoje, „ Edinburgh Business School MBA, Heriot-Watt universitetas yra skirtas jums.

Flex MBA (XMBA)

SBS Swiss Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 15 mėnesiai Vasaris 2020 Šveicarija Ciurichas

SBS FLEX MBA magistro verslo administravimo laipsnis buvo sukurtas siekiant suteikti studentams šią patirtį. Kursai vyksta kartą per mėnesį universitetuose.

LSB -Weekend MBA

Luxembourg School Of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Liuksemburgas Liuksemburgo miestas

Savaitgalis MBA programa į Liuksemburgo School of Business yra skirta patenkinti specialistų stora grafikų ir noras mokytis ir savo karjerą poreikius. Programos trukmė yra 24 mėnesiai. Užsiėmimai vyksta kas antrą savaitgalį (penktadienį vakare ir šeštadienį).

MBA Tarptautinio verslo vadyba

Centria University of Applied Sciences
Universiteto miestelis Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 2 metai Sausis 2020 Suomija Kokkola Jakobstad + 2 daugiau

Programa siekiama rengti specialistų ir valdymo užduotis tarptautiniu lygiu veikiančiose įmonėse. Magistro laipsnį įgyvendina dvejų metų trukmės programa. Magistro laipsnis, įgytas taikomųjų mokslų universitete, yra antrosios pakopos laipsnis Europos aukštojo mokslo sistemoje ir suteikia tokią pačią kvalifikaciją savivaldybių ir valstybės pareigūnams kaip magistro laipsnį priimant universitete.

MBA Bendroji vadyba Ištęstinė arba Pilnas laikas

Munich Business School
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 12 - 24 mėnesiai Kovas 2020 Vokietija Miunchenas + 1 daugiau

MBA General Management yra state-of-the-art MBA programa, pritaikyta prie šiandienos globalizuoto verslo pasaulio poreikių ir poreikių. Jis skirtas perduoti išsamų verslo žinių ir valdymo priemonių rinkinį, mokyti, plėtoti ir stiprinti savo vykdomuosius ir vadovavimo įgūdžius.

OpenBordersMBA

HEC Management School - University of Liège
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 - 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Belgija Lježas

Ši Executive MBA programa skirta perspektyviems vadovams, kurie siekia tapti aukščiausio lygio vadovais, tuo pat metu vykdydami savo profesinį darbą visą darbo dieną.

MBA

Anglo-American University
Universiteto miestelis Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės 17 mėnesiai Rugsėjis 2020 Čekija Praha + 2 daugiau

Anglo-American University siūlo prestižinį MBA Prahoje, dėstomas tik anglų kalba. Prahos MBA programa yra 17 mėnesių programa, bendradarbiaujant su Chapmano universiteto Argyroso verslo ir ekonomikos mokykla (ASBE), įsikūrusi Kalifornijoje. Verslo įdarbinimo specialistai užėmė 30-ąsias „Argyros“ mokyklas tarp dieninių MBA programų, o įdarbinimo reitingai labai padidėjo. Įkurtas Kalifornijoje, Chapmano Argyros absolventai pradeda dirbti maždaug 69 000 JAV dolerių užmokestį ir premijas, o per tris mėnesius nuo studijų baigimo - pavydėtinas 87,5 proc.

Verslo administravimo magistras

Diploma University of Applied Sciences
Internetinės Ištęstinės 4 semestrai Susisiekti su mokykla Vokietija Vokietija internete

DIPLOMA universiteto magistrantūros magistrantūros studijų programa, skirta magistro (verslo administravimo magistro) laipsniui, leidžia patyrusiems gamtos mokslų, inžinerijos, humanitarinių ar socialinių mokslų absolventams įgyti vadovavimo įgūdžių, leidžiančių jiems vadovauti gauti.

Part-time International MBA

MIB Trieste School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 24 mėnesiai Rugsėjis 2020 Italija Trieste

"Part-time International MBA" yra verslo administravimo magistras, turintis didelę tarptautinę reikšmę, atliekamas tik anglų kalba, kuris padės jums bendrauti su įvairiomis kultūromis ir skatinti dialogą bei diskusijas. Programa trunka 2 metus, klasėse nuo pirmadienio iki penktadienio, Triestas, Italija.

MBA + MA, atsakingu valdymu

Steinbeis University Berlin Institute Corporate Responsibility Management
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 2 - 3 metai Registracija galima Vokietija Berlynas

Dvivietis Laipsnis programa: MA, atsakingu valdymu, kartu su MBA

Tarptautinis neakivaizdinis MBA

MIP Politecnico di Milano School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 20 mėnesiai Susisiekti su mokykla Italija Milanas

Tarptautinė neakivaizdinė MBA yra „ MIP Politecnico di Milano“ programa, skirta talentingiems specialistams, norintiems įgyti aukščiausius vadybos įgūdžius nenutraukiant karjeros. Ši programa ieško talentingų ir ambicingų jaunų specialistų, kurie įsipareigoja išmokti išnaudoti visą savo potencialą ir įgyvendinti savo ambicijas.

MBA prabangių rinkodaros srityje

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Universiteto miestelis Ištęstinės 15 mėnesiai Rugsėjis 2020 Prancūzija Paryžius

EIML Paris" MBA prabangių rinkodaros srityje yra skirta studentams ir specialistams, norintiems tęsti prabangos sektoriaus karjerą. Šis mokymas leidžia studentams įgyti praktiniam valdymui reikalingų įgūdžių, įgyjant techninius, meninius ir kultūrinius aspektus. Specializuota praktinės rinkodaros magistro programa suteikia studentams galimybę įgyti laipsnį, kurį pripažįsta ir pripažįsta Prancūzijos valstybė ("Etat Niveau 1 BAC 5"), išduotas vadovaujant IPE valdymo mokyklai.