MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti visas Geriausias {mbastudies-part-time:plural} Azija 2020

Ištęstinės MBA (Part time Master of Business Administration) studijų programos studentams gali suteikti verslo pasaulyje itin vertingų žinių, įgūdžių, o taip pat ir konkurencinio pranašumo, kuris studentams gali padėti greičiau kopti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi būtent ištęstinės studijų programos dažniausiai yra vedamos vakarais ar savaitgaliais, būtent jos studentams suteikia kur kas daugiau laisvės negu tai padayti gali dieninės studijos. Tad ištęstinės studijos labai praverčia jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms.

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Jau šiandien pradėkite savo {mbastudies-part-time:plural} Azija 2020

Rezultatai Filter

Part-time Kelley-Manchester Global MBA

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 24 - 60 mėnesiai Susisiekti su mokykla Singapūras

"Kelley-Manchester Global MBA" siūlo dvigubą Jungtinės Karalystės ir JAV verslo mokyklų kompetenciją ir sujungia geriausią pasaulyje internetinių MBA dėstymą su integruotu, akis į akį mokymuisi iš 8 pasaulio vietų.

Part-time MBA, Malaizija

Edinburgh Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Susisiekti su mokykla Malaizija Putradžaja

Jūs turite galimybę mokytis savo MBA ne visą darbo dieną mūsų įkvepiančiame universiteto miestelyje Malaizijos moderniame Putrajaya mieste ir prisijungti prie mūsų augančio tinklo EBS absolventų ir verslo specialistų. Jums mokysis patyręs ir daug gerbiamas britų ir vietos fakultetas, turėsite galimybę naudotis išskirtinėmis priemonėmis ir įgyti prestižinį laipsnį iš Didžiosios Britanijos universiteto, kuris yra visiškai akredituotas Malaizijos kvalifikacijų agentūros (MQA).

MBA

Westford University College
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės 12 mėnesiai Registracija galima Jungtiniai Arabų Emyratai Šardža Nigerija Lagosas Jungtiniai Arabų Emyratai internete Kuveitas Kuveito miestas Saudo Arabija Rijadas Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas Dammam Bahreinas Bahreinas internete Dubajus Kanada Kanada internete Abu Dabis Malaizija Malaizija internete Jungtinė Karalystė JK internete + 21 daugiau

MBA

Strathclyde MBA Honkonge

Institute of Professional and Executive Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2020 Honkongas

Strathclyde MBZ Honkongas, valdo profesinio ir administracinio valdymo instituto (IPEM), turi lanksčią stilių pristatymo turintį ne visą darbo laiką ir atvirus mokymosi elementus į

MBA Part-time

Instituto de Empresa, IE Business School - Executive Education
Universiteto miestelis Ištęstinės 13 mėnesiai Rugsėjis 2020 Ispanija Madridas Kinija Pekinas Jungtinė Karalystė Londonas + 4 daugiau

En un entorno tan cambiante, competitivo y global como el actual, el MBA Part-Time de 13 meses es un programa a tiempo parcial que permite a los profesionales.

Part-time IMBA programa

Business School, Sun Yat-sen University
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Susisiekti su mokykla Kinija Guangdžou

Mūsų IMBA programa yra skatinti verslininkus, turinčius pasaulinę strateginę viziją ir valdymo talentus, prisitaikančius prie pasaulinės konkurencijos.

Mba (ne visą darbo dieną)

Westminster International College
Universiteto miestelis Ištęstinės 16 - 24 mėnesiai Sausis 2020 Malaizija Subang Jaya

Vestminsterio tarptautinio koledžo, dirbančio kartu su Kardifo metropoliteno universitetu, neformalaus MBA kursų "Executive" kursas yra specialiai sukurtas esamiems specialistams, norintiems toliau suprasti pasaulinį verslą ir komerciją, o

Verslo administravimo magistras (MBA)

Asia e University
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 18 - 20 mėnesiai Sausis 2020 Malaizija Kvala Lumpūras

MBA visada buvo žinomas kaip bendras valdymo laipsnis suteikti papildomą paskatinti savo CV. Šiandienos labai konkurencingoje darbo rinkoje, kur įgūdžiai jau nebėra pagrindiniai

Verslo administravimo magistras

Murdoch University in Dubai
Universiteto miestelis Ištęstinės 16 - 24 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus

Atsižvelgdama pakopos kvalifikaciją Verslo dažnai gali suteikti jums su krašto reikia padaryti iki viršutinių ešelonų pramonėje. Verslo administravimo magistras suteikia

MBA Finansų

Azerbaijan State University of Economics
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2020 Azerbaidžanas Baku

Nanyang profesionalus MBA (visą darbo dieną)

Nanyang Business School, NTU Singapore
Universiteto miestelis Ištęstinės 18 mėnesiai Susisiekti su mokykla Singapūras

Nanyang Profesionalus MBA (PMBA) yra pirmasis-of-jos natūra programa Azijoje specialiai sukurtas spręsti reikli grafiką dieninio darbo profesionalai.

MBA in Strategic Project Management (SPM MBA)

Hanyang University School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Kovas 2020 Pietų Korėja Seulas

Kubs Korėja MBA

Korea University Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Kovas 2020 Pietų Korėja Seulas Kinija Šanchajus Singapūras + 3 daugiau

Kubs Korėja MBA yra pirmasis MBA įkurta 1965 metais Korėjoje. Taip pat geriausių MBA programos Korėjos, kad ji pasaulinio standarto gyvenimo stiprius ryšius su pramone ir absolventai tinklas dėl savo ilgą istoriją verslo švietimo Korėja.

Master of Business Administration, darbo laikas Glasgow

University of Strathclyde Business School
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Susisiekti su mokykla Jungtinė Karalystė Glazgas Italija Milanas Vokietija Miunchenas Kinija Pekinas Prancūzija Tulūza + 8 daugiau

Mūsų darbo laiką MBA (vakare tyrimas) siūlo Jums galimybę įgyti vertinamas ir nusistovėjęs valdymo kvalifikaciją taip, kad geriausiai tinka jūsų profesinių ir asmeninių aplinkybių.

Part-time MBA

Zhongnan University of Economics and Law - MBA School
Universiteto miestelis Ištęstinės 3 metai Rugsėjis 2020 Kinija Uhanas

Tai visą darbo laiką trejų metų programa, skirta tiek Kinijos, tiek užsienio studentams. Visi kursai yra dėstomi kinų kalba.