Filter
Ištęstinės
Azerbaidžanas Studijų tipas: Visi

Peržiūrėti Geriausias {mbastudies-part-time:plural} Azerbaidžiane - 2019

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar dėl kitų priežasčių dienos metu į paskaitas bei seminarus negalintiems vaikščioti žmonėms. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios MBA studijų programos specialybės savo studijų metu jie gali susidurti su tokiomis verslo temomis kaip verslo administravimas, teorija, vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba ir t.t. Tad būtent MBA studijų programos studentams iš tiesų gali suteikti daug konkurencinio pranašumo.

Jei norite lipti karjeros laiptais ir užimti vadovo pareigas, MBA yra skirtas Jums. Ši programa suteikia jums žinias ir įgūdžius, įgyti universalumą, kalbant apie supratimą, iš funkcinių, verslo sričių. Plius galimybė naudotis priemonėmis ir analizę, prisidėti prie strateginio planavimo ir sprendimų priėmimo.

Dėl keletą metų Azerbaidžanas pagerino savo aukštojo mokslo sistemą, gerinant švietimo lygį keliuose universitetuose į tarptautinius standartus. Taip pat pagerėjo studentų santykiai, kur kai kurie kursai yra siūlomi tarptautinių kalbomis, pavyzdžiui, anglų, kinų ir ispanų kalbomis.

Prašyti daugiau informacijos Geriausi {mbastudies-part-time:plural} Azerbaidžiane. 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Azerbaijan State University of Economics

... [+]

{mbastudies-part-time:plural} Azerbaidžiane, 2019. Diplomas Finansų kursai [-]
Azerbaidžanas Baku
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba