Filter
Ištęstinės
Albanija Studijų tipas: Visi

Rasti Geriausios {mbastudies-part-time:plural} Albanijoje iš 2019

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar dėl kitų priežasčių dienos metu į paskaitas bei seminarus negalintiems vaikščioti žmonėms. Priklausomai nuo studentų pasirinktos konkrečios MBA studijų programos specialybės savo studijų metu jie gali susidurti su tokiomis verslo temomis kaip verslo administravimas, teorija, vadyba, žmogiškųjų išteklių vadyba ir t.t. Tad būtent MBA studijų programos studentams iš tiesų gali suteikti daug konkurencinio pranašumo.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Aukštasis mokslas albanų siūlo 13 valstybinių universitetų. Naujausia vienas iš Durres universitetas, kuris buvo atidarytas 2006 metų rugsėjį. Sporto universitetas Tirana (Universiteti i Sporteve i Tiranës) anksčiau Kūno kultūros ir sporto akademija, nuo 2010 m. Menų universitetas Kažkada dailės akademijos (Akademija elektroninio Arteve) nuo 2011 m. Be to, yra 46 privatūs universitetai ir fakultetai veiklos Albanijoje. Visi universitetai turi kelis fakultetus. Taip vadinamas "neuniversitetinės mokyklos " duoti aukštojo mokslo programas dvejus metus.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias {mbastudies-part-time:plural} Albanijoje ir 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

University of New York - Tirana (UNYT)

MBA programos yra tinkamas absolventams, kurie nori žengti žingsnį į priekį, jų švietimo, kol jie imtis darbo sąstingis. ... [+]

Niujorko universiteto Tirana, bendradarbiaujant su Institut Universitaire Kurt Bosch, Šveicarija, siūlo MBA programas: MBA (Bendroji dalis), MBA bankininkystės; rinkodaros MBA; Žmogiškųjų išteklių valdymo MBA, MBA Valdymo informacinės sistemos. Institut Universitaire Kurt Bösch (IUKB) yra privatus universitetas, sukurtas pramonininkas Kurt Bosch ir Sion, 150 km nuo Ženevos Ronos upės slėnio (Valė). Institutas yra pripažintas Šveicarijos Vyriausybės antrosios pakopos lygmenyje švietimo. Jis sukūrė Europos universitetų ryšius su įvairiomis programomis ir iki šiol, buvo apdovanoti keli šimtai studentų antrosios studijų pakopos laipsniai daugelyje sričių.

... [-]
Albanija Tirana
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
12 - 17 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba