close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Ieškoti 2 {mbastudies-part-time:plural} - Administravimo studijos

Baigę bakalauro laipsnį, daugelis studentų nori įgyti magistro laipsnį. Užsiregistravimas neakivaizdinės MBA programoje gali būti geras pasirinkimas tiems studentams, kurie nori subalansuoti savo išsilavinimą su darbais ir šeimomis, tuo pačiu uždirbdami ekspertų žinias pasirinktoje karjeros. Kas yra neakivaizdinis MBA administravimo studijose? Šio tipo programa paprastai suteikia… Skaityti daugiau

Baigę bakalauro laipsnį, daugelis studentų nori įgyti magistro laipsnį. Užsiregistravimas neakivaizdinės MBA programoje gali būti geras pasirinkimas tiems studentams, kurie nori subalansuoti savo išsilavinimą su darbais ir šeimomis, tuo pačiu uždirbdami ekspertų žinias pasirinktoje karjeros.

Kas yra neakivaizdinis MBA administravimo studijose? Šio tipo programa paprastai suteikia studentams gilesnių žinių apie visas verslo sričių, nuo finansų iki valdymo. Kursai paprastai apima tokias temas kaip verslo strategija, rinkodaros metodai ir valdymo teorija. Per atvejų tyrimus, komandos projektus ir pristatymus, studentai paprastai mokosi įgyvendinti kompleksines verslo strategijas, kad padėtų jų įmonėms sėkmingai dirbti.

Nors užsiregistravusios neakivaizdinės MBA programoje, studentai paprastai ugdo keletą pagrindinių gebėjimų, kurie gali padėti jiems sėkmingai dirbti tiek profesiniu, tiek asmeniniu siekiu. Organizaciniai gebėjimai paprastai yra naudingi visose gyvenimo srityse, o analitinis mąstymas ir lyderystės įgūdžiai gali padėti studentui išsiskirti į darbo sritį, galbūt paskatinti ateityje didinti darbo vietas ir padidinti darbo vietas.

Kadangi universitetai siūlo skirtingas programas ir turi skirtingus mokesčius už mokslą, nėra nustatytos ne visą darbo dieną MBA laipsnio. Norint nustatyti, kiek tam tikra programa kainuoja, geriausia idėja paprastai tiesiogiai susisiekti su interesų mokyklomis.

Specialios žinios, kad neformalaus administravimo magistrantūros studijos suteikia studentams teisę į beveik bet kokį darbą, susijusį su verslu. Tie, kurie nori būti atsakingi už save, kartais pradeda savo įmones ir tampa CEOS. Kiti labiau linkę dirbti kaip verslo vadovai. Kai kurie dirba kaip kompensacijų valdytojai arba duomenų analitikai, o kiti pasirenka daugiau kūrybinių darbo vietų kaip reklamos vadovai ar rinkodaros vadovai. Taip pat gali būti prieinamos darbo vietos kaip projekto vadovai, arba studentas gali pasirinkti tapti verslo analitikais.

Neakivaizdinės MBA programos gali būti siūlomos arba internete, arba universitetuose, kad studentams būtų suteikta daugiau lankstumo. Visame pasaulyje universitetai pripažįsta, kad reikia atiduoti studentams galimybę gauti aukštąjį išsilavinimą ir pasiūlyti daugiau internetinių kursų nei bet kada anksčiau. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Westford University College
Šardža, Jungtiniai Arabų Emyratai +13 Daugiau

Kokybės vadybos magistras, CIQ-UCAM dvigubo sertifikavimo MBA programos tikslas yra padėti besimokantiesiems gauti dviejų garsių įstaigų sertifikatą ir toliau padėti jiems įgy ... +

Kokybės vadybos magistras, CIQ-UCAM dvigubo sertifikavimo MBA programos tikslas yra padėti besimokantiesiems gauti dviejų garsių įstaigų sertifikatą ir toliau padėti jiems įgyti žinių ir įgūdžių vadovavimo, pokyčių valdymo, valdymo apskaitos, finansų ir žmonių srityse. valdymas. Jis skirtas padėti studentams įgyti papildomos kompetencijos konsultavimo, verslumo, sprendimų priėmimo proceso ir verslo operacijų projektavimo ir valdymo srityse. Programa skirta inžinerijos, teisės, verslo vadybos, laisvųjų menų, švietimo ir bendrosios vadybos srities profesionalams, kurių tikslas yra pasiekti tarptautinį MBA iš gerbiamo universiteto. -
Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
18 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės
 
Steinbeis Universität Berlin - Institute Corporate Responsibility Management
Berlynas, Vokietija

Dvivietis Laipsnis programa: MA, atsakingu valdymu, kartu su MBA

Dvivietis Laipsnis programa: MA, atsakingu valdymu, kartu su MBA -
MA Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
2 - 3 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia