$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti 2 {mbastudies-part-time:plural} apie Administravimas

Dalyvauti klasėse, dirbančiose dieniniame skyriuje, norint gauti magistro laipsnį, nėra daugelio studentų pasirinkimas. Baigę bakalauro laipsnį, daugelis studentų turi greitai surasti darbą, tačiau įstoti į neakivaizdinę MBA programą gali leisti jiems toliau mokytis, pradedant kurti savo karjerą. Kas yra administravimo ne visą darbo dieną MBA? Šio tipo programa paprastai rengia… Skaityti daugiau

Dalyvauti klasėse, dirbančiose dieniniame skyriuje, norint gauti magistro laipsnį, nėra daugelio studentų pasirinkimas. Baigę bakalauro laipsnį, daugelis studentų turi greitai surasti darbą, tačiau įstoti į neakivaizdinę MBA programą gali leisti jiems toliau mokytis, pradedant kurti savo karjerą.

Kas yra administravimo ne visą darbo dieną MBA? Šio tipo programa paprastai rengia studentus vadovaujančioms pareigybėms, suteikiant jiems specializuotas žinias apie verslo sektorių per tokius kursus kaip valdymo teorija ir verslo strategija. Studentai gali sužinoti, kaip įgyvendinti dabartinę verslo praktiką, taip pat kaip kurti ir įgyvendinti naujas. Studentų ir projektų dėka studentai paprastai mokosi naršyti verslo pasaulį ir sėkmingai sekasi pasauliniu mastu.

Neformalaus administravimo magistro programos metu studentai paprastai parengia kritinį įgūdžių rinkinį, kuris gali padėti jiems sėkmingai pasirinkti pasirinktą karjeros sritį. Organizacija gali leisti studentui atlikti asmenines ir profesines pastangas. Probleminio sprendimo ir analitinio mąstymo gebėjimai gali suteikti studentams galimybę sėkmingai naršyti sudėtingas verslo strategijas.

Norint sužinoti, kiek kainuoja užbaigti neakivaizdinės studijų programos MBA programą, dažniausiai yra gera idėja tiesiogiai susisiekti su perspektyviomis mokyklomis. Nė viena iš dviejų mokyklų nėra vienoda, todėl kainos labai skiriasi, ypač universitetuose, įsikūrusiuose skirtingose ​​šalyse.

Stiprus administravimo fonas paprastai suteikia studentams teisę į platų darbo vietų įvairovę verslo srityje. Tie, kurie nori kūrybinę karjerą, gali tapti rinkodaros vadovais, reklamos vadovais ar rinkodaros specialistais. Tie, kurie mėgsta numerius, dažniausiai gali rasti karjerą kaip kompensacijos vadovai ar duomenų analitikai. Daugelis siekia karjeros kaip verslo vadovų, o kai kurie dirba logistikos vadovais.

Sparčiai plečiant skaitmenines technologijas, internetinių klasių paklausa auga kiekvienais metais. Universitetai visame pasaulyje patenkina paklausą, siūlydami daugiau internetinių pamokų, kad mokiniai būtų lankstūs pagal savo tvarkaraštį. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
University of New York - Tirana (UNYT)
Tirana, Albanija

MBA programos yra tinkamas absolventams, kurie nori žengti žingsnį į priekį, jų švietimo, kol jie imtis darbo sąstingis.

MBA programos yra tinkamas absolventams, kurie nori žengti žingsnį į priekį, jų švietimo, kol jie imtis darbo sąstingis. -
Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
Anglų
Rgs. 2022
Universiteto miestelis
 
Point Loma Nazarene University

Jūs siekia atlikti aukštesnio lygio-suteikti savo karjerą ir įgyti pasitikėjimą ir supratimą ir veda su įtaka ir tikslu. Su verslo administravimo (MBA) magistro jūs būsite pas ... +

Jūs siekia atlikti aukštesnio lygio-suteikti savo karjerą ir įgyti pasitikėjimą ir supratimą ir veda su įtaka ir tikslu. Su verslo administravimo (MBA) magistro jūs būsite pasiruošęs pasiekti, kad kitą lygį ir siekti savo tikslo-versle ir už jos ribų. -
Ištęstinės MBA studijos
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis