MBASTUDIES.LT

Ieškoti geriausias {mbastudies-part-time:plural} Šiaurės Amerika 2020

Ištęstinės MBA studijų programos yra kuriamos tiems žmonėms, kurie jau turi patirties versle ir norėtų paspartinti savo karjerą ar pakreipti ją kiek kita linkme. Be to, būtent ištęstinės studijų programos ypatingai tinka jau dirbaniems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms, kurie negalėtų rinktis dieninių studijų programų.

Verslo administravimo ar MBA Master dvejų metų absolventas laipsnį, kad asmenys gali užsiimti po uždirbti bakalauro. Pelningiausi MBA gali padėti absolventams įgyti svarbių žinių, įgūdžių ir patirties jie turi pradėti karjerą verslo pasaulyje.

 

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinamas "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog "narės ". Ji taip pat renka daugiau nei 310 mln žmonių kurie yra pasaulis 's trečia pagal dydį gyventojų. Ji apima tankiai apgyvendintuose miestuose su klesti priemiesčius ir plati, negyvenamos ir natūraliai gražus srityse vienu metu.

Susisiekti su universitetu tiesiogiai {mbastudies-part-time:plural} Šiaurės Amerika 2020

Rezultatai Filter

Dalis laiko MBA (Rady FlexMBA)

Rady School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 24 - 30 mėnesiai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos San Diego

UC San Diego Rady School of Management ne visą darbo dieną dirbantis „FlexMBA“ yra skirtas dirbantiems specialistams, turintiems naujovių aistrą. „FlexMBA“ studentai išsiskiria savo dabartiniais vaidmenimis ir yra pasirengę prisiimti daugiau atsakomybės ir labiau prisidėti.

Verslo Administravimo Meistras (Ištęstinės MBA)

Wake Forest University - School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Winstonas-Salemas Šarlotė + 1 daugiau

Mūsų 2 metų MBA programa yra # 1 neakivaizdinė MBA programa Šiaurės Karolinoje, sukurta specialiai dirbantiems specialistams.

Babson MBA darbo profesionalams

Babson College
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 3 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Wellesley Bostonas + 1 daugiau

Pasirinkti tarp ne visą darbo dieną vakaro ir internetinių mišrių mokymosi formų, kad dirbdami visą darbo dieną uždirbtumėte 1-ąjį MBA verslumo srityje.

MBA (neakivaizdinė)

University of San Francisco - School of Management
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 - 5 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos San Franciskas

Part-Time MBA laipsnis yra skirtas pertvarkyti savo karjerą, kol jūs dirbate - suteikiant pagrindinius įgūdžius ir naujas perspektyvas, kurias iškart įsitrauksite į biurą.

Kandidatas of Business Administration (MBA)

Westcliff University
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas

Verslo administravimas (MBA) studijų programą rengia asmenims karjeros valdymą. Tiksliau, jo tikslas yra suteikti galimybę vyrai ir moterys plėtoti žinias, gebėjimus, požiūrius ir supratimą, kad taps augimo į kompetentingų verslo valdymo specialistų pamatai, pripažinta absolventų siekti užimtumo pagrindinių pramonės šakų, įskaitant kompiuterių susijusi paslaugos, Investicinės bankininkystės / vertybiniai popieriai ir konsultavimas rinkodaros, tyrimų, analizės ir / ar finansų srityse.

Verslo administravimo magistras (MBA)

Campbellsville University
Universiteto miestelis Ištęstinės 1 metai Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Campbellsville Luisvilis + 1 daugiau

MBA - verslo administravimo magistras su akcentu HR, ekonomikos, rinkodaros, lyderystės, IT valdymo, apskaitos, tarptautinio verslo ir sveikatos priežiūros administracija.

MBA - ne visą darbo dieną

Elmhurst College
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės 22 mėnesiai Vasaris 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Elmhurstas + 1 daugiau

Patogiai įsikūręs vakariniame Čikagos priemiestyje, „Elmhurst“ siūlo prieinamas, lanksčias studijų galimybes miesteliu ar internetu. Su kolegų profesionalų grupe, jūs uždirbsite savo MBA per mažiau nei dvejus metus ne visą darbo dieną.

Dieninės MBA

Brentwood University
Internetinės Ištęstinės 12 mėnesiai Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Irvinas

„ Brentwood University “ MBA programa skirta visų patirties lygių specialistams, kai kurie iš jų gali ieškoti karjeros, o kiti - į kitų sričių verslo sritį.

MBA

Westford University College
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės 12 mėnesiai Registracija galima Jungtiniai Arabų Emyratai Šardža Nigerija Lagosas Jungtiniai Arabų Emyratai internete Kuveitas Kuveito miestas Saudo Arabija Rijadas Pietų Afrikos Respublika Johanesburgas Dammam Bahreinas Bahreinas internete Dubajus Kanada Kanada internete Abu Dabis Malaizija Malaizija internete Jungtinė Karalystė JK internete + 21 daugiau

MBA

MBA - dalis-laikas

University of Baltimore, Merrick School of Business
Universiteto miestelis Internetinės Ištęstinės 2 metai Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Vernono kalnas + 1 daugiau

Iš Baltimorės MBA universitetas yra skirtas su jumis (ir jūsų darbdavio) galvoje. Jūs turite galimybę imtis klases tradicinėje klasėje, internete ar tiek-tai jūsų pasirinkimas. Ką gi, jūs nuspręsite, jūs išmoksite kartu su kitais studentais, kurie nori profesionaliai augti, kaip ir jūs.

MBA - verslo administravimo magistras

ISEAD Business School
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 13 mėnesiai Susisiekti su mokykla Ispanija Madridas Kolumbija Bogota Jungtinės Amerikos Valstijos Majamis + 4 daugiau

Skirta "Junior" ir / arba profesinę patirtį, verslo administravimo Business School ISEAD magistras operacinio strateginis plėtoja profesionalų poreikį padaryti ir įgyvendinti savo organizacijos vykdomųjų pajėgumų. Programa taip pat suteikia turinį, viziją ir gebėjimą už verslininkas turi didesnę veiksmų laisvę vykdyti savo idėjas, padėti jums pirmenybę į sprendimų procesą kintamuosius.

dalis time MBA programa

Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University
Universiteto miestelis Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Abingdonas Blacksburg

Virginia Tech verslo administravimo magistro programa siūlo kokybę ir iššūkis, kad galima tikėtis iš gerai žinomų programa, kuri yra visiškai akredituota AACSB tarptautiniu, asociacija Advance Collegiate Schools of Business.

MBA

Florida Southern College
Universiteto miestelis Ištęstinės 16 mėnesiai Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Lakeland Tampa + 1 daugiau

Šis naujoviškas, 16 mėnesių MBA suteikia jums konkurencinį pranašumą šiandienos reikliausių pasaulinėje rinkoje. Siūloma abiem dieninių savaitės ar patogu hibridinių šeštadienio klasės grafiką, pagreitintas 16 mėnesių programa parengs jums pavyks šiandienos pasaulinėje rinkoje.

Profesionalus MBA (PMBA)

Cox School of Business, Southern Methodist University
Universiteto miestelis Ištęstinės Susisiekti su mokykla Jungtinės Amerikos Valstijos Dalasas

Profesinės MBA (PMBA) patirtis yra sukurta siekiant paskatinti jus į kitą savo karjeros lygį. Tai savaime suprantama ... SMU Cox turi stiprią reputaciją. SMU Coxo mokyklos PMBA programa yra nacionaliniu lygiu priskirta "US News and World Report" kaip 15 geriausių verslo mokyklų

Verslo administravimo magistras (MBA)

Northeastern State University
Universiteto miestelis Ištęstinės Rugsėjis 2020 Jungtinės Amerikos Valstijos Tahlequah Sulūžusi strėlė Kaukė + 1 daugiau

Verslo administravimo programos (MBA) magistro yra vakare tik programa, skirta dieninio darbo studentams, esančių ant Broken Arrow ir Tahlequah miesteliai. Programa pristato krūvį besivystantį aukštos kokybės žinių ir įgūdžių, kad mūsų absolventai konkurencinį pranašumą darbo vietoje.