MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti visus 2 geriausią {mbastudies-part-time:plural} Čekijoje. 2020

Ištęstinės MBA (Part time Master of Business Administration) studijų programos studentams gali suteikti verslo pasaulyje itin vertingų žinių, įgūdžių, o taip pat ir konkurencinio pranašumo, kuris studentams gali padėti greičiau kopti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi būtent ištęstinės studijų programos dažniausiai yra vedamos vakarais ar savaitgaliais, būtent jos studentams suteikia kur kas daugiau laisvės negu tai padayti gali dieninės studijos. Tad ištęstinės studijos labai praverčia jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Čekija yra Europos širdyje yra Slovakijos, Austrijos, Vokietijos, Lenkijos kaimynė. Čekijos universitetų siūlo ilgalaikę reputaciją ir įdomių specializacijų.

Susisiekti su universitetu tiesiogiai Geriausias {mbastudies-part-time:plural} Čekijoje. 2020

Rezultatai Filter

Verslo administravimo magistras (MBA)

Jan Amos Komenský University Prague
Internetu ir universiteto miestelyje Ištęstinės 3 semestrai Rugsėjis 2020 Čekija Praha

MBA programa yra šiuo metu laikomas kvalifikacijos standartas vadovų čekų ir tarptautinių įmonių ir įstaigų. Jis skirtas vadovams, profesinę patirtį labiau gauti į žmogiškųjų išteklių valdymo ir Europos Sąjungoje.

MBA

Anglo-American University
Universiteto miestelis Internetu ir universiteto miestelyje Dieninės Ištęstinės 17 mėnesiai Rugsėjis 2020 Čekija Praha + 2 daugiau

Anglo-American University siūlo prestižinį MBA Prahoje, dėstomas tik anglų kalba. Prahos MBA programa yra 17 mėnesių programa, bendradarbiaujant su Chapmano universiteto Argyroso verslo ir ekonomikos mokykla (ASBE), įsikūrusi Kalifornijoje. Verslo įdarbinimo specialistai užėmė 30-ąsias „Argyros“ mokyklas tarp dieninių MBA programų, o įdarbinimo reitingai labai padidėjo. Įkurtas Kalifornijoje, Chapmano Argyros absolventai pradeda dirbti maždaug 69 000 JAV dolerių užmokestį ir premijas, o per tris mėnesius nuo studijų baigimo - pavydėtinas 87,5 proc.