Filter
Ištęstinės
Čekija Studijų tipas: Visi

Peržiūrėti visus 2 geriausią {mbastudies-part-time:plural} Čekijoje. 2019

Ištęstinės MBA (Part time Master of Business Administration) studijų programos studentams gali suteikti verslo pasaulyje itin vertingų žinių, įgūdžių, o taip pat ir konkurencinio pranašumo, kuris studentams gali padėti greičiau kopti karjeros laiptais ar pakreipti savo karjerą kiek kita linkme. Kadangi būtent ištęstinės studijų programos dažniausiai yra vedamos vakarais ar savaitgaliais, būtent jos studentams suteikia kur kas daugiau laisvės negu tai padayti gali dieninės studijos. Tad ištęstinės studijos labai praverčia jau dirbantiems, šeimas sukūrusiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems žmonėms.

MBA yra programa, skirta studentams, kurie nori tęsti savo akademinius įgūdžius ir taikyti juos faktiniais realaus gyvenimo verslo situacijose. Jis veda mokinius apmąstyti ir iš naujo save kalbant renkantis savo ateities karjerą. Studentams įgyti platų supratimą apie pagrindines funkcijas, kurių verslo sričių ir naudoti šiuos įgūdžius siekiant prisidėti prie strateginio vadovavimo verslui.

Čekija yra Europos širdyje yra Slovakijos, Austrijos, Vokietijos, Lenkijos kaimynė. Čekijos universitetų siūlo ilgalaikę reputaciją ir įdomių specializacijų.

Susisiekti su universitetu tiesiogiai Geriausias {mbastudies-part-time:plural} Čekijoje. 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

Jan Amos Komenský University Prague

MBA programa yra šiuo metu laikomas kvalifikacijos standartas vadovų čekų ir tarptautinių įmonių ir įstaigų. Jis skirtas vadovams, profesinę patirtį labiau gauti į žmogiš ... [+]

MBA programa yra šiuo metu laikomas kvalifikacijos standartas vadovų čekų ir tarptautinių įmonių ir įstaigų. Jis skirtas vadovams, profesinę patirtį labiau gauti į Žmogiškųjų išteklių valdymas ir Europos Sąjunga, Studentai bus suteikta plėtoti savo Top karjeros valdymo struktūrų įvairiais lygmenimis, ypač ES šalyse.

MBA programos absolventai taps viršų ekspertai žmogiškųjų išteklių valdymą pagal Europos institucinių, ekonominių ir teisinių sistemų.

Per MBA programos studijų vadovai įsigyti išsami sistema žinių ir įgūdžių reikia sukurti sėkmingą karjerą verslo ir valdymo, įskaitant viešojo administravimo, ypač švietimo ir žmogiškojo kapitalo valdymą.... [-]

Čekija Prague
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
3 semestrai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anglo-American University

Anglo-American University siūlo prestižinį MBA Prahoje, dėstomas tik anglų kalba. Prahos MBA programa yra 17 mėnesių programa, bendradarbiaujant su Chapmano universiteto ... [+]

Praha MBA

Uždirbkite savo MBA tik per 17 mėnesių nuo prestižinio Amerikos universiteto Prahoje - mokymosi aplinką, kuri peržengia teoriją, leidžiančią jums pritaikyti tai, ką išmoko savo kasdienėje darbo patirtį.

Chapmano universitetas ir

Sužinokite ir bendradarbiauti su geriausiais fakulteto ir verslo specialistais. Sujungus realaus pasaulio pramonės patirtį su savo, kaip mokytojų ir mokslininkų, vaidmeniu, dėstytojai dirba su vienu, kad suteiktų jums patrauklią ir praturtinančią mokymosi patirtį. Chapmano fakultetas bus vietoje Prahoje, kad mokytų daugiau kaip 60% programos kursų.

Studija Prahoje, vienas iš gražiausių pasaulio miestų ir Čekijos Respublikos politinis, kultūrinis ir ekonominis centras. Prahos kosmopolitiškumas, ekonominiai pokyčiai ir Čekijos narystė Europos Sąjungoje yra ideali aplinka jūsų MBA.... [-]

Čekija Prague
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
17 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba