Part Time Programos

Part Time Magistro Verslo Administravimo ir Ištęstinės Vykdomosios Masters of Business Administration yra diplomus suteikti verslo mokyklose organizuojamus apie lankstų darbo grafiką.

Iš Part Time MBA arba Part Time EMBA užbaigimas gali sukelti žymiai geresnių karjeros perspektyvų. Studentams ar specialistai domisi lyderystės, verslumo, vadybos, marketingo, komunikacijos, ekonomikos ir finansų, dalis laiko MBA arba ne visą EMBA gali sukelti vadybinių Karjera galimybes ir pagerinti karjeros perspektyvas.

Daugelis universitetų visame pasaulyje siūlo Part Time MBA ir EMBA programas. Akivaizdu, kad studentai mano kursus, pavyzdžiui, finansų, sąnaudų analizė, lyderystės, organizacinės elgsenos, technologijų ir operacijų valdymo, rinkodaros, ir tt

Įvairių Dalis laiko MBA ir EMBA programų įvairovė gali būti itin svarūs - neleiskite jai sustabdyti jus! Pradėkite paiešką pažvelgti į populiariausių Dalis laiko MBA ir EMBA programų, išvardytų žemiau.

Naujai pridėtos ištęstinės MBA studijų programos

Western Carolina University

Verslo administravimo magistras

Gruodis 10, 2018
Mūsų MBA programos buvo sukurtos bendradarbiaujant su darbdaviais Vakarų Šiaurės Karolina, WCU verslo kolegijos fakultete, ir neseniai MBA absolventams. Mūsų studentai išeina iš programos Business Ready®, kad atitiktų besimokančių absolventų ir regioninės verslo bendruomenės užimtumo poreikius.

Goizueta Business School

Vakarinis MBA

Gruodis 12, 2018
Panašus į tradicinį MBA formatą, mūsų holistinis "Evening MBA" yra sukurtas tam, kad suteiktų jums prieigą prie visko, ko reikia norint laimėti rinką. Mūsų mokymo programa pradeda jus taikyti verslo pagrindus, suteikiant jums praktines sistemas, kurias jums reikia žinoti tą vakarą, kad tuomet galėtum pritaikyti naujas žinias ir įgūdžius darbo vietoje kitą … [+]rytą, užtikrinant kitą dieną efektyvumą. [-]

emlyon business school MBA programs

Executive MBA

Lapkritis 27, 2018
Emelio verslo mokyklos vykdomosios magistro programos tikslas - tapti svarbiausiu profesinio ir asmeninio tobulėjimo etapu. Profesionaliai sustiprinsite savo valdymo įgūdžius ir iš naujo pažiūrėkite į savo valdymo praktiką. Asmeniškai programa palaiko tavo asmeninį tobulėjimą, kelia kelią tavo asmeniniam augimui ir pasiruošusi geriau suprasti jūsų p… [+]asirinktus karjeros tikslus. [-]

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kokie yra dalis Laikas Verslo studijos?

Part Time Verslo studijų programos pasirinkimas tiems, kurie nori įgyti akademines ir profesines kvalifikacijas, susijusias su verslo studijų laipsnį nepadarydamas į dieninių studijų grafiką. Verslo studijų programos svyruoja nuo bakalauro iki magistro ir antrosios pakopos laipsnių. Dalis laiko verslo studijų programos, pavyzdžiui, dalis laiko MBA ir EMEA laipsnių, sujungti finansų, rinkodaros, apskaitos, finansų ir organizacinės elgsenos tyrimų.

Kokie atsižvelgiant Ištęstinės laipsnį verslo nauda?
Part Time laipsnį verslo gali suteikti svarbius profesinius kvalifikacijos absolventams ar specialistų darbo su daug patirties. Dalis laiko MBA ir Part Time EMBA laipsniai buvo parodyti smarkiai padidinti laipsnį turėtojams "šansai yra svarstoma skatinimo. Ištęstinės laipsnių Verslas taip pat puikus būdas verslininkams įgyti vertingų akademinę kvalifikaciją, o įgyti profesinės patirties. Atsižvelgiant verslo laipsnis ne visą darbo laiką reiškia ne paaukoti kitus svarbius įsipareigojimus ir atsakomybę, kad būtų vietos tyrimas.

Ką studijuoti Part Time laipsnį verslo?
Yra uždaras studijų programą galima beveik bet kurioje verslo srityje, sektorių ar specializaciją. Į viršų verslo mokyklų visame pasaulyje pasiūlyti dalis Laikas Verslo laipsnių, Part Time kursų ir Ištęstinės MBA programos • Rinkodara • Pardavimų • E-verslas • Statistika • Tvarumas • Tarptautinis verslas • valdymas • Lyderystė • Ryšių su visuomene • Bendravimas • Žmogiškieji ištekliai • Finansų • Inovacijos • Bankai • Apskaitos • Reklama • ir dar daugiau

Kiek kainuoja imtis versle laipsnį?
Už mokslą išlaidas ir mokesčius, susijusius su vartojate laipsnį verslo dalį laiko gali skirtis, priklausomai nuo verslo mokyklos, vietos, tipo programos, trukmės ir kitų veiksnių. Kai kurie pareiškėjai gali būti skiriama finansinė parama iš valstybės arba privačios organizacijos, arba iš pačios mokyklos. Dalis laiko verslo studijų programos pareiškėjai galėtų pareikalauti tam tikros informacijos tiesiai iš mokyklos priėmimo skyrius per šią svetainę.

Kokios karjeros tobulinimo, galite tikėtis su Part Time Verslo laipsnį?
Tyrimai rodo, kad absolventai Part Time Verslo studijų programą turi didesnes galimybes gauti norimą darbą versle, ar siūloma skatinimas. Part Time EMBA arba MBA absolventų daug geriau sekasi gauti lyderio vaidmenį per savo organizaciją, nei pareiškėjams, be MBZ. Nesvarbu, ar visą darbo dieną, visą laiką ar internete, tyrimas režimas yra šiek tiek ne į absolvento šansai karjeros tobulinimo po baigimo guolis. Laipsnis uždirbo po visu etatu studijų atlieka tą patį svorį ir vertę kaip vieną per visą laiką studijų uždirbo.

Kokie yra dalis Laikas Verslo studijų reikalavimai?
Pasirengimo reikmenys dalis laikui verslo laipsnį, priklauso nuo programos pobūdžio ir yra išdėstyti pagal programoje pateiktą informaciją puslapiuose. Bakalauro Verslo programos pareiškėjai turi pateikti savo vidurinės mokyklos balai. Pareiškėjai pereiti ir po antrosios pakopos dalis Laikas Verslo studijų programos turi gauti minimalų kokybės balų vidurkį savo studijas, taip pat gali būti reikalaujama imtis aukštosios mokyklos egzaminą kaip GMAT ar GRE.

Kodėl imtis Part Time verslo laipsnį internete?
Daugelis verslo studentai pasirenka imtis Part Time verslo laipsnį internete, nes ji suteikia maksimalų tvarkaraščių lankstumą. Studijavimas ir tuo pat metu dirbti, rūpintis šeima arba gyvena toli nuo miesteliu gali būti neįtikėtinai sudėtingas. Laimei, universitetai šiandien siūlome aukščiausios akredituotų Part Time Verslo studijų programų internete per up-to-data elektroninio mokymosi technologijas.

Kur praleisti dalį laiko verslo laipsnį?
Part Time Verslo studijų programos yra siūlomos akademinių institucijų visame pasaulyje. Daugelis studentų naudoti savo verslo laipsnių studijų laikotarpį kaip galimybę gyventi ir dirbti į užsienį. Net studentai, kurie negali išvykti į užsienį gali gauti savo verslo laipsnį iš geriausių verslo mokyklų toli per interneto tyrimas. Taigi skaityti daugiau apie Ištęstinės Verslo studijų programų šiandien!