Oficialus aprašymas

Kurti geresnių rezultatų

"Henley Executive MBA" yra intensyvi ir naudinga patirtis. Tai iššūkis, skatinimas ir aktualumas. Daugeliu atvejų tai keičia gyvenimą.

Trivietis akredituota AMBA, EQUIS ir AACSB, o tarp labiausiai žinomų magistrų pasaulyje, Henley MBA yra skirtas padėti jums pasiekti geriausius įmanomus rezultatus versle ir gyvenime. Nauda gali būti aiškiai matuojamas, siūlanti didelę investicijų grąžą Jums asmeniškai ir apskritai, kad jūsų įmonė. Henley MBA yra vienintelė MBA programa Suomijoje, kuri siūlo magistro laipsnį.

Siūlykite savo pasaulyje pripažintos patirties tarptautinio verslo, vadovavimo, verslo reputaciją ir tarptautinių finansų. Sužinokite, kaip strategiškai mąstyti ir įgyti didesnį pasitikėjimą. Mes užsiimti su jumis kiekviename lygmenyje, per instruktavimas ir asmeniniam tobulėjimui, kad turėtumėte pasitikėjimą ir energijos kovoti savo problemas ir dėmesio Jums reikia pasiekti savo tikslus.

Atversti Henley MBA už praturtinanti patirtis, kuri sujungs jus į pasaulio verslo ir pasaulinį tinklą. Rasite jį vienu iš labiausiai vertų investicijų į save, kad jūs galite padaryti.

Remiantis naujausiais reitingą, Henley Verslo mokykloje yra labiausiai tarptautiniu mastu vertinama teikėjas MBA programų Suomijoje.

"Henley Executive MBA"

Henley MBA yra skirtas patyrusiems ir ambicingų vadovų, kurie nori plėtoti savo vadovavimo ir valdymo kompetencijas. Programa yra struktūrizuotas siekiant leisti jums toliau dirbant visą darbo laiką ir studijuoti savo MBA visu etatu, jungiantis savo gyvenimą į dabartines pasaulio ir atitinkamų organizacinių klausimų.

Tai ideali vieta, jei jūs negalite imtis daug laiko iš darbo mokytis ir nori daugiau lankstumo dėl to, kaip, kada ir kur jums pasiekti savo MBA kvalifikaciją.

Executive MBA yra išskirtinis programa įgyvendinama per individualaus ir grupinio tyrimo, akis į akį seminarai ir 24/7 e-mokymosi išteklius. Seminarai, kurių dauguma yra pristatyti Helsinkyje, atliekami mūsų pasaulinės klasės fakulteto nariai iš Jungtinės Karalystės ir Tarptautinės Fellow tinklo. Devyni individualios užduotys, skirtos stiprinti savo ilgalaikį efektyvumą, teikti akis atveriantis galimybes integruoti teoriją su praktika ir gali būti tuoj pat taikomi maksimalaus poveikio darbo vietoje.

Programa akcentuoja bendrųjų lyderio sąvokas, kuris yra, kodėl Asmeniniai plėtros modulis teka per visų Henley MBA etapais, leidžiančių integruotą procesą siekiant asmeninio augimo.

Jums bus remiami mūsų asmeniniai dėstytojai, taip pat bus naudinga būti patyrusios, ambicingos mokymosi komandos dalimi. Taip pat gali būti pasirinktas pasirenkamasis tarptautinis studijų vizitas.

Per 24 mėnesių programą, jums bus mokytis ir dalintis patirtimi su mąstančių specialistų iš įvairių vadybinių sluoksnių ir verslo sektoriuose.

Mokymosi patirtis

Henley MBA turi tam tikrą stiprų sutelkti dėmesį į tarptautinio verslo, lyderystės, valdymo ir įmonių reputacijos temomis.

Susimaišiusi mokymo modelis atspindi realaus gyvenimo dilemas ir verslo sprendimus, taip pat individualaus ir grupinio mokymosi mišinys, akis į akį seminarus ir 24/7 E-mokymosi išteklius ne tik veda prie išsamesnės mokymosi patirties, bet taip pat padeda subalansuoti vienu metu dirbti ir studijuoti, net jei gyvena arba dirba užsienyje.

Mūsų MBA programas sujungti geriausias akademinės teorijos praktinių, realių gyvenimo projektus. Tai reiškia, kad taip pat turintis išskirtinį mokymosi patirtį, jums bus pasirengusi nedelsiant jį visą praktiškai, kai esate atgal darbe.

Tuo Henley, mes pripažįstame, kad norite sukurti sau pasirengti verslo lyderystės iššūkius, todėl per programas yra tęstinis elementas asmeninio tobulėjimo ir karjeros plėtrai remti jums per savo kelionę.

Per savo studijas, jums bus gauti paramą iš mūsų asmeninių auklėtojų Suomijoje, ir būti dalis mokymosi komandoje su patyrusiais specialistais.

"Henley Executive MBA" gali būti mokoma trijuose žemynuose. Šiuo metu programa siūloma Suomijoje, Danijoje, Vokietijoje, Airijoje, Malaizijoje, Maltoje, Jungtinėje Karalystėje ir Pietų Afrikoje.

Kodėl studijuoti MBA Henley?

Henley MBA suteikia daug privalumų, jums ir jūsų įmonės:

  • Magistro laipsnį iš tarptautiniu mastu pripažintų verslo mokykloje su trigubu akredituota statuso
  • Gyvenimas keičiasi patirtimi, nes daug dėmesio skiriama tiek asmens vadovavimo ir valdymo pajėgumus
  • Labai tarptautinė patirtis, įskaitant studijų turinio, mokymo dėstytojų ir studentų
  • Tikrai naudingas mokymosi kelionė su kitomis patyrusių vadybininkų
  • Devyni atitinkamos užduotys sukurti savo organizaciją nuo pirmos dienos
  • Internetinė prieiga prie dešimčių tūkstančių mokslo ir pramonės tyrimų išteklius remti savo verslą ir studijas
  • Geresnis mokslo ir verslo anglų sklandumas
  • Pakaitiniai seminarai kitose užjūrio biuruose
  • Studijų pertraukos leidžiama, jei kiti įsipareigojimai gyvenimo kaita
TRUKMĖ24 mėnesių + galutinis mokslinių tyrimų projektas (iki 7 metų lankstumas)
Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Kov 2020
Duration
2 - 7 metų
Ištęstinės
Price
41,000 EUR
(PVM 0% PVM neapmokestinamą švietimo paslauga)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Kov 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date