Gloucestershire MBA universitetas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pasaulinio mokymosi centro (GLC) dalis, kurią sudaro beveik keturis dešimtmečius JAE dalyvaujanti ir patyrusi Iqra grupė, yra vienas iš seniausių rinkos dalyvių, siūlančių aukštojo mokslo sprendimus studentams ne tik JAE, kur ji yra įsikūrusi, bet ir studentai. iš viso pasaulio per internetines programas.

Mes turime labai ekonomiškas ir laiko taupymo galimybes perspektyvos studentams bendradarbiaujant su pasaulinės klasės, aukštai reitinguotais ir akredituotais universitetais iš JK, JAV ir kitų pasaulio dalių.

Su mūsų ilgąja patirtimi aukštojo mokslo srityje mes specializavome kuriant / siūlydami programas ir sprendimus, kurie galėtų būti aukštojo mokslo diplomas ar lygiavertis, bakalauro, magistro ar doktorantūros programos, skirtos mūsų perspektyvoms ir studentams, kurie atitinka savo tikslus laipsnio pripažinimo, laiko

Prašome susisiekti su mumis dėl tolesnių tyrimų ar klausimų

MBA (ATHE 7 lygio magistro laipsnis iš Gloucestershire universiteto)

Nesvarbu, ar turite ilgametę patirtį priežiūros srityje, ar specialistas, norintis pereiti prie vadovaujančios pareigos, šis kursas yra suprojektuotas taip, kad atitiktų jūsų sudėtingą darbo grafiką, kad padėtų jums pasiekti ne visą darbo dieną dirbančią MBA, kuri padės jums į kitą etapą savo karjerą.

GLC tiesiogiai bendradarbiauja su Gloucestershire universitetu, kad gal ÷ tų pasiūlyti savo „MBA“ priedą pareišk ÷ jams, turintiems savo ATHE 7 lygio kvalifikaciją. (Neprivalomų) seminarų, pristatytų ATHE ir MBA, kokybė yra GLC, ATHE ir Gloucestershire santykių pagrindas.

ATHE 7 lygio išplėstinis vadybos diplomas (120 kreditų)

Kvalifikacija apima pagrindines valdymo sritis, pvz., Finansų, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros ir asmeninio tobulėjimo sritis ir rengia besimokantiesiems įvairias karjeros galimybes. Ji taip pat suteikia galimybę patekti į MBA universitetą įvairiuose universitetuose Jungtinėje Karalystėje ir užsienyje. Kvalifikacija paprastai trunka 9 mėnesius visą darbo dieną, ir daugelis mano, kad tai yra pagrindinis ATHE produktas.

Jūs išmoksite….

  • Strateginis planavimas
  • Finansai strateginiams valdytojams
  • Tyrimai strateginei plėtrai
  • Organizacinis elgesys
  • Lyderystės ir strateginio valdymo asmeninis tobulėjimas

Gloucestershire universiteto MBA Top-Up (60 kreditų)

MBA Top-up gali būti baigtas per 6 mėnesius ir užbaigti savo programą turite išlaikyti tris privalomus modulius:

  • Disertacija
  • Verslo byla
  • Verslo plėtros projektas

Studentai, baigę ATHE 7 lygio diplomą per GLC, įgyja tiesioginį įėjimą į MBA, be jokių papildomų mokesčių ar dokumentų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Since our inception in 2000, we have been delivering high-quality education that is both accredited and recognized globally as well as affordable through attractive fee structures.

Since our inception in 2000, we have been delivering high-quality education that is both accredited and recognized globally as well as affordable through attractive fee structures. Skaityti mažiau