Global Part-time MBA

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Global Part-time MBA

Padaryk Keisti kryptį. Transformuoti savo karjerą.

Vieta: San Paulas, Brazilija

Susipažinkite su motyvuojančiomis darbo grupėmis, kolektyviniais projektais ir kolegomis, kurie įkvepia. Su šia lanksčia, pasauline programa galite studijuoti su mumis Mančesteryje, Dubajuje, Šanchajuje, Singapūre, Honkonge ar San Paulėje. Nustatykite save į darbo vietą nuo pirmos dienos.

"Manchester Global Part-time MBA" sukurta taip, kad atitiktų darbo ir asmeninius įsipareigojimus, suteikiant jums lankstumo studijuoti, kai tinka jums geriausiai.

Pasaulio klasės mokymai pristatomi gyvenamųjų namų dirbtuvių blokuose, kuriuos papildo internetinė veikla, skirta praturtinti mokymosi patirtį. Tai reiškia, kad jūsų fizinis laikas iš biuro yra numatytas iš anksto už minimalų karjeros nutraukimą. Jei jūsų karjera vyko užsienyje, galite tęsti studijas viename iš mūsų šešių pasaulinių centrų.

Programa yra visiškai mokoma anglų kalba, o mes suteikiame Aljansą MBS akademikų į San Paulą už pamokas. Brazilijoje mes vadovaujamės Global MBA, bendradarbiaudami su FGV, prestižine vietos verslo mokykla, o kai kuriuos programos modulius dėsto jų akademikai pagal tą pačią programą visame pasaulyje.

Mūsų mišrus mokymosi metodas užtikrina subalansuotą savarankiško ir praktinio mokymosi derinimą su pasauliniais kolegomis. Tipiame semestre bus iki trijų akių į akis dirbtuvių seminarai, pristatomi atgal viename iš mūsų centrų visame pasaulyje. Be to, jūs lankysite internetines pamokymo sesijas, mokysitės internete specialioje e. Mokymosi aplinkoje ir dalyvaujate forumo diskusijose su e-mokytojais ir kolegomis.

(klausimai turėtų būti nukreipti į contato@mbsbrazil.com.br )

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2018

Apie mokyklą

Manchester Business School was founded in 1965 and is one of the UK’s first business schools. In 2015, we celebrated our 50th anniversary.

Manchester Business School was founded in 1965 and is one of the UK’s first business schools. In 2015, we celebrated our 50th anniversary. Skaityti mažiau
San Paulas , Mančesteris + 1 Daugiau Mažiau

Akreditacijos