Global Part-time MBA

Padaryk Keisti kryptį. Transformuoti savo karjerą.

Vieta: San Paulas, Brazilija

Susipažinkite su motyvuojančiomis darbo grupėmis, kolektyviniais projektais ir kolegomis, kurie įkvepia. Su šia lanksčia, pasauline programa galite studijuoti su mumis Mančesteryje, Dubajuje, Šanchajuje, Singapūre, Honkonge ar San Paulėje. Nustatykite save į darbo vietą nuo pirmos dienos.

"Manchester Global Part-time MBA" sukurta taip, kad atitiktų darbo ir asmeninius įsipareigojimus, suteikiant jums lankstumo studijuoti, kai tinka jums geriausiai.

Pasaulio klasės mokymai pristatomi gyvenamųjų namų dirbtuvių blokuose, kuriuos papildo internetinė veikla, skirta praturtinti mokymosi patirtį. Tai reiškia, kad jūsų fizinis laikas iš biuro yra numatytas iš anksto už minimalų karjeros nutraukimą. Jei jūsų karjera vyko užsienyje, galite tęsti studijas viename iš mūsų šešių pasaulinių centrų.

Programa yra visiškai mokoma anglų kalba, o mes suteikiame Aljansą MBS akademikų į San Paulą už pamokas. Brazilijoje mes vadovaujamės Global MBA, bendradarbiaudami su FGV, prestižine vietos verslo mokykla, o kai kuriuos programos modulius dėsto jų akademikai pagal tą pačią programą visame pasaulyje.

Mūsų mišrus mokymosi metodas užtikrina subalansuotą savarankiško ir praktinio mokymosi derinimą su pasauliniais kolegomis. Tipiame semestre bus iki trijų akių į akis dirbtuvių seminarai, pristatomi atgal viename iš mūsų centrų visame pasaulyje. Be to, jūs lankysite internetines pamokymo sesijas, mokysitės internete specialioje e. Mokymosi aplinkoje ir dalyvaujate forumo diskusijose su e-mokytojais ir kolegomis.

(klausimai turėtų būti nukreipti į contato@mbsbrazil.com.br )

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Duration
2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date