Global OneMBA

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Autentiškas, globalus MBA

Pasaulinis „OneMBA“ yra tarptautinis vykdomasis MBA, kuris kiekvienais metais suburia per 100 vyresnių verslo lyderių iš įvairių vadybinių ir kultūrinių sluoksnių visame pasaulyje. Prestižinėje „Global OneMBA“ programoje vykdomiesiems studentams suteikiamos visos priemonės, leidžiančios sėkmingai vadovauti sudėtingoje globalioje aplinkoje ir perkelti savo organizaciją už jos ribų.

Formatas

Ne visos darbo dienos formatas, skirtas vadovams, dirbantiems labai paklausiose pareigose, apimančiuose:

 • Užsiėmimai kartą per mėnesį EGADE Business School
 • Keturias savaites trunkančios pasaulinės rezidencijos vyksta kiekvienoje programos partnerių mokykloje
 • Pasauliniu mastu koordinuojami kursai su tarptautiniais projektais ir komandomis
Trukmė 21 mėn
Programos priėmimas Rugsėjo mėn
Kalba Anglų

Penkios mokyklos, keturi žemynai, viena puiki ateitis

Pasaulinis „OneMBA“ yra unikalus globalus MBA, kruopščiai sukurtas bendradarbiaujant su penkiomis geriausiomis tarptautinio verslo mokyklomis iš Brazilijos, Kinijos, Meksikos, Nyderlandų ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Šioje dinamiškoje mokymosi aplinkoje įvairių sričių vyresnieji vadovai įgyja gilių tarptautinių organizacijų, politikos ir kultūros žinių, kad suprastų, kaip verslas vykdomas išsivysčiusiose ir kylančiose rinkose.

Šį unikalų konsorciumą pristato penkios pasaulyje pirmaujančios verslo mokyklos:

122043_erasmus-logo.png

Roterdamo vadybos mokykla

Erasmus universitetas, Nyderlandai

122044_miami-school.png

Majamio universiteto verslo mokykla

Majamio universitetas, JAV

122045_egade-logo.png

EGADE Business School

„Tecnológico de Monterrey“, Meksika

122046_sao-paolo-logo.png

Escola de Administração de Empresas de San Paulo

Fundação Getulio Vargas, Brazilija

122047_xiamen-logo.png

Vadybos mokykla

Siameno universitetas, Kinija

Keliaukite į daugiakultūrinius kontekstus

„OneMBA“ peržengia tradicinę pasaulinę MBA patirtį sukurdama tikrai svaiginančią galimybę užmegzti ryšius su vyresniaisiais lyderiais iš viso pasaulio. „OneMBA“ sukurta aplink pagrindinę visuotinę mokymo programą, kurią sukūrė ir pristatė visų penkių mokyklų fakultetai. „OneMBA“ tuo pat metu ragina jus išnagrinėti kritines globalias problemas, kartu mokantis kiekvienam regionui būdingos geriausios verslo praktikos. Taigi susidarysite puikų pasaulinio verslo vaizdą ir gerai išmanysite savo vietos aplinkybes.

Ši programa pateiks jus į kai kuriuos įtakingiausius pasaulio ekonomikos regionus, tiek išsivysčiusiose, tiek besivystančiose rinkose. Tai suteiks jums subalansuotą pasaulinio verslo perspektyvą, kurios nevaldo viena mokykla ar kultūra.

Išplėskite savo tinklą pasauliniu mastu

Prisijungdami prie pirmaujančios vykdomosios programos, pvz., „Global OneMBA“, jūs tapsite prestižinio ir įvairaus „OneMBA“ pasaulinio verslo lyderių tinklo, įsisteigusio visame pasaulyje, nariu, kuris suburia apie 100 dabartinių studentų ir daugiau kaip 1100 absolventų.

Išsami mokymo programa

„OneMBA“ pateikia tikrai visuotinę mokymo programą, kurią kartu suprojektuoja ir įgyvendina visos penkios mokyklos partnerės. Jums bus naudinga pasaulinė rezidencija keturiuose žemynuose ir visuotinis komandinis darbas, paremtas įvairiomis jūsų tarptautinių kolegų perspektyvomis ir žiniomis.

Savo namų mokykloje vykdysite regioninę programą. Regioninėje mokymo programoje tiriamos konkrečios kiekvieno verslo regiono realybės globaliame verslo kontekste, papildant bendrą mokymo programą ir praturtinant mokymosi patirtį.

Iki šios programos pabaigos gausite savo MBA vardą, taip pat „OneMBA“ diplomą, išduotą visų penkių mokyklų partnerių.

Iš pirmo žvilgsnio „Global OneMBA“ apima:

Vykdomasis globalus formatas

Nepakartojama patirtis kiekvienoje mokykloje yra „OneMBA“ programos pagrindas. Su kiekviena savaite truksiančia pasauline rezidencija vyksite į universiteto miestelio kursus, lankysite vietines ir tarptautines firmas, bendrausite su verslo ir vyriausybės vadovais ir dirbdami akis į akį su savo kohorta ir pasaulinės komandos nariais. Tuo tarpu tarp kiekvienos rezidentūros kas keturias-šešias savaites EGADE Business School užsiėmimus EGADE Business School kur susipažinsite su specifinėmis šio verslo regiono realijomis.

Visuotinė pagrindinė mokymo programa

Kiekviena iš penkių verslo mokyklų siūlo globaliai suderintą mokymo programą, orientuotą į pirmaujančias ir pasaulines organizacijas valdančias, pasaulines operacijas ir rinkodaros valdymą, įmonių finansus globalioje aplinkoje ir strategiją globalioje arenoje.

Regioninė mokymo programa

Mokoma kartu su pagrindiniais pasauliniais kursais, regioninę programą specialiai sukūrė EGADE Business School fakultetas, kad atsižvelgtų į mūsų regiono realijas.

Visuotinis komandinis darbas

Pasaulinėms komandoms reikalingas bendradarbiavimas įvairiose laiko juostose ir žemynuose, o tai yra pagrindinis šiuolaikinių daugiakultūrinių organizacijų reikalavimas. Bendroje mokymo programoje yra projektai, reikalaujantys, kad dirbtumėte kaip pasaulinės komandos, kurią sudaro dalyviai iš kitų keturių „OneMBA“ mokyklų, dalis.

Sužinokite daugiau apie priėmimo reikalavimus

Priėmimas į šią vykdomąją MBA yra labai konkurencinga. Priėmimo komitetas atidžiai peržiūri kiekvieną paraišką, įvertindamas kiekvieną kiekybinį ir kokybinį pareiškėjo profesinės ir akademinės kvalifikacijos aspektą ir įvertins akademinės sėkmės ir profesinio augimo galimybes.

Priėmimo sąlygos

Profesinė patirtis Mažiausiai 8 - 10 metų
Amžiaus ribos 30 - 52
Išsilavinimas Bakalauro laipsnis
Mažiausias / vidutinis testų balai 550/600 PAEP (arba GMAT / GRE / vykdomojo vertinimo atitikmuo)
Kalba Anglų kalbos egzaminas (TOEFL, IBT arba lygiavertis)
Papildomi reikalavimai
 • Prašymo forma
 • Priėmimo testas (PAEP arba lygiavertis)
 • Du profesionalūs rekomendaciniai laiškai
 • Atnaujinta CV
 • Oficialūs dokumentai
 • Anglų kalbos pažymėjimas (TOEFL arba lygiavertis)
 • Paskirties pareiškimas
 • Pokalbis su laidos vedėju ar fakulteto nariu
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leader ... Skaityti daugiau

EGADE Business School at Tecnológico de Monterrey has built a globally recognized reputation as the leading Latin American business education institution, committed to empowering omnipreneurial leaders who create shared value and transform society. Skaityti mažiau
Meksikas , Monterėjus , Gvadalachara , „Santiago de Querétaro“ , Laima + 4 Daugiau Mažiau