Tikrai globalus MBA

Pasaulinis „OneMBA“ yra tarptautinė vykdomoji MBA programa , kiekvienais metais suburianti apie 100 vyresniųjų verslo lyderių, turinčių įvairius vadybinius ir kultūrinius sluoksnius, ir per 1100 absolventų visame pasaulyje. Prestižinėje „Global OneMBA“ programoje vykdomiesiems studentams suteikiamos visos priemonės, leidžiančios sėkmingai vadovauti sudėtingai globaliai aplinkai ir perkelti savo organizaciją už jos ribų.

Formatas

Ne visos darbo dienos formatas, skirtas vadovams, dirbantiems didelę paklausą turinčiose pozicijose, su užsiėmimais kartą per mėnesį, kurie taip pat apima:

 • Keturias savaites trunkančios pasaulinės rezidencijos vyksta kiekvienoje programos partnerių mokykloje
 • Visuotinai suderinti kursai su pasaulinėmis komandomis
Trukmė 21 mėn
Programos priėmimas Rugsėjo mėn
Kalba Anglų

Penkios mokyklos, keturi žemynai, viena puiki ateitis

Pasaulinė „OneMBA“ yra unikali pasaulinė vykdomoji MBA programa, kruopščiai sukurta bendradarbiaujant su penkiomis geriausiomis tarptautinio verslo mokyklomis, esančiomis Brazilijoje, Kinijoje, Meksikoje, Nyderlanduose ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Dinaminėje mokymosi aplinkoje įvairių sričių vyresnieji vadovai įgyja gilių tarptautinių organizacijų, politikų ir kultūrų žinių, kad suprastų, kaip verslas vykdomas išsivysčiusiose ir kylančiose rinkose.

„Global OneMBA“ sukūrė penkios prestižiškiausios pasaulio verslo mokyklos, siekdamos suteikti pasaulinio lygio išsilavinimą:

122043_erasmus-logo.png

Roterdamo vadybos mokykla

Erasmus universitetas, Nyderlandai

122044_miami-school.png

Majamio universiteto verslo mokykla

Majamio universitetas, JAV

122045_egade-logo.png

EGADE Business School

„Tecnológico de Monterrey“, Meksika

122046_sao-paolo-logo.png

Escola de Administração de Empresas de San Paulo

Fundação Getulio Vargas, Brazilija

122047_xiamen-logo.png

Vadybos mokykla

Siameno universitetas, Kinija

Visuotinis ryšys su galimybe vadovauti įvairiuose kontekstuose

„OneMBA“ peržengia įprastą pasaulinę MBA patirtį, sukurdama tikrai svaiginančią galimybę susisiekti visame pasaulyje. Ši programa padės įgyti tiesioginės verslo patirties kai kuriuose įtakingiausiuose pasaulio ekonomikos regionuose , taip pat išsivysčiusiose ir besivystančiose rinkose, todėl įgis subalansuoto pasaulinio verslo perspektyvą, kurios nevaldo viena mokykla ar kultūra.

Kiekvienos rezidentūros metu jūs lankysite užsiėmimus su kitais tarptautiniais studentais miesteliu, lankysite vietines ir tarptautines firmas, bendrausite su verslo ir vyriausybės vadovais bei bendrausite su savo kohortos ir pasaulinės komandos nariais, tiesiogiai.

Prisijungdami prie pirmaujančios vykdomosios programos, pvz., „Global OneMBA“, jūs tapsite prestižinio ir įvairaus „OneMBA“ pasaulinio verslo lyderių tinklo, įsisteigusio visame pasaulyje, nariu, kuris suburia apie 100 dabartinių studentų ir daugiau kaip 1100 absolventų.

Patirkite tikrai visuotinę, tačiau vis dar lanksčią mokymo programą

Lankstumas yra pagrindinis „OneMBA“ elementas. Jūs lankysite užsiėmimus kas keturias – šešias savaites EGADE Business School . Kaip neatsiejama autentiško pasaulinio „OneMBA“ prigimties dalis, jūs prisijungsite su gerbiamais bendraamžiais iš visų penkių mokyklų partnerių, keturioms įtraukiančioms pasaulinėms rezidencijoms, paskirstytoms per šią 21 mėnesių programą.

Iki šios programos pabaigos visi „OneMBA“ gausite „MBA“ vardą, taip pat „OneMBA“ diplomą, išduotą penkių mokyklų partnerių. Iš esmės „Global OneMBA“ apima:

 • Vykdomasis globalus formatas

Pagrindiniai kursai yra orientuoti į pirmaujančias ir valdančias pasaulines organizacijas, globalias operacijas ir rinkodaros valdymą, įmonių finansus globalioje aplinkoje ir strategiją pasaulinėje arenoje.

 • Pasauliniu mastu koordinuojami pagrindiniai kursai

Kiekvienoje iš penkių verslo mokyklų, be regioninių kursų komplekto, siūloma panaši mokymo programa, papildanti nuolat besikeičiančią verslo aplinką.

 • Projektai, paremti pasaulinėmis komandomis

Pasaulinėms komandoms reikalingas bendradarbiavimas įvairiose laiko juostose ir žemynuose, o tai yra pagrindinis šiuolaikinių daugiakultūrinių organizacijų reikalavimas.

 • Keturių savaičių trukmės pasaulinės rezidencijos

Nepakartojama patirtis kiekvienoje mokykloje yra „OneMBA“ programos pagrindas. Studentus dėsto pasaulinės klasės fakultetas vietinėje aplinkoje. Jie rengia tikslingus pristatymus klestinčių organizacijų įtakingų lyderių vardu, jie apsilanko pasaulinėse ir vietinėse įmonėse.

Sužinokite daugiau apie priėmimo procesą

Įėjimas į šią MBA yra labai konkurencingas. EGADE Business School priėmimo komitetas išsamiai įvertina kiekvieno pareiškėjo akademinę ir profesinę patirtį, siekiant įvertinti akademinės sėkmės ir profesinio augimo potencialą.

Priėmimo sąlygos

Profesinė patirtis 7 metai
Amžiaus ribos 30 - 52
Išsilavinimas Kolegijos absolventai
Minimalus / vidutinis GMAT 550/600
Papildomi reikalavimai
 • Prašymo forma
 • Priėmimo testas (PAEP arba lygiavertis)
 • Du profesionalūs rekomendaciniai laiškai
 • Atnaujinta CV
 • Oficialūs dokumentai
 • Anglų kalbos pažymėjimas (TOEFL arba lygiavertis)
 • Paskirties pareiškimas
 • Pokalbis su laidos vedėju ar fakulteto nariu
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų EGADE Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 5, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
21 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date