Global MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Global MBA

Tapti inovatyviu ir įžvalgiu verslo lyderiu, turint globalią MBA programą Berlyno verslo ir inovacijų mokykloje. Studijuokite mūsų miestelyje centriniame Berlyne ir pasinaudokite galimybe būti apsuptam daugybės pradedančiųjų ir didelių įmonių. Pasirinkę šią studijų programą, susitvarkysite su sėkme. Turėsite galimybę pasirinkti Pathway tokiose srityse kaip projektų valdymas ir personalo valdymas, kad užtikrintumėte kritinių įgūdžių, reikalingų verslui perkelti į kitą lygį, vystymąsi. Pasinaudokite savo talentais, praplėskite savo žinias ir tapkite vadovo tipu, kuris įtikina žmones visame pasaulyje jų vizija.

Moduliai apima: Strateginį valdymą ir lyderystę, Marketingo ir verslo aplinką, taip pat sistemų ir operacijų valdymą. Studijos Global MBA yra puikus būdas pagerinti savo profilį, išsiugdyti vadybos įgūdžius ir išmokti pakelti savo verslą į kitą lygį. Baigę studijas, įgysite įgūdžių bendrauti su suinteresuotosiomis šalimis, veiksmingai bendrauti su komandomis ir kolegomis įvairiomis žiniasklaidos priemonėmis, taip pat sprendimų priėmimo ir problemų sprendimo klausimais. BSBI vis dar skatina būsimus studentus kreiptis į mūsų programas; vietų skaičius būsimiems įsisavinimams yra ribotas. Turime keletą priemonių, įskaitant įsisavinimo atidėjimą ir galimybę pradėti įsisavinimą internetu naudojant tiesioginius internetinius seminarus ir akademinį turinį. Kai sienos vėl bus atidarytos, mes vesime kursus akis į akį, kaip įprasta.

Reikalavimai kursui

 • Minimalus amžius: 21 m
 • Anglų kalbos reikalavimai:
  • IELTS 6.0 (ne mažiau kaip 5,5 bet kuriame komponente), arba
  • PTE 50 balas arba lygiavertis.
 • Anglų kalbos mokėjimo reikalavimus galima atsisakyti:
 • Gimtoji anglakalbiai, arba;
 • Pareiškėjai, baigę išsilavinimą anglų kalba (pvz., Vidurinės mokyklos diplomas arba IB).
 • Dokumentai: CV ir dvi atskaitos raidės.
 • Kvalifikacija. Turite turėti 2: 2 UK bakalauro laipsnį (arba bet kokį lygiavertį laipsnį, kurį pripažįsta NARIC)
 • Jei neatitinkate akademinių reikalavimų, jums gali būti vertinama atitinkama darbo patirtis. Kad pasiektumėte šį maršrutą, turite turėti mažiausiai trejų metų valdymo patirtį.

Berlyno verslo ir inovacijų mokykla

Norite tapti išskirtiniu verslo lyderiu pasirinktoje srityje? Berlyno verslo ir inovacijų mokykla (BSBI) padės jums sukurti pagrindinius vadovavimo įgūdžius, reikalingus sėkmingai karjerai.

BSBI studijų programos turi tris pagrindines sąvokas:

Įmonė | Lyderystė | Sėkmė

Tu darysi:

 • Pagerinkite savo verslo įgūdžius praktiniais mokymo metodais
 • Sužinokite apie savo pasirinktą pramonę iš karjeros orientuotų mokslininkų savo srities viršuje
 • Gauti konkurencinį pranašumą įsigydami svarbiausius profesionalius įrankius ir metodus
 • Sužinokite, kaip pritaikyti sąvokas realioms įmonėms

Mūsų tikslas yra jūsų sėkmė: kai baigsite, netrukus galėsite įeiti į darbo rinką kaip aukštos kvalifikacijos specialistas, o baigus studijas galėsite gauti 18 mėnesių leidimą gyventi šalyje, kad galėtumėte pasinaudoti karjeros galimybėmis. Vokietijoje.

Studijuodami laipsnį…

Mokymo metodai

Naudokitės karjeros ir praktinio mokymo metodu, naudojant tokius metodus kaip:

 • Atvejų tyrimai
 • Apsilankymai parodose ir įmonėse
 • Seminarai ir svečiai
 • Grupės diskusijos
 • Pristatymai
 • Grupiniai projektai

Lankstumas ir internetinis palaikymas

Mėgaukitės studijų tvarkaraščiu, skirtu jūsų profesiniams ir asmeniniams įsipareigojimams.

Pasinaudokite virtualia mokymosi aplinka (VLE) ir pasinaudokite „Virtual“ klasėmis, o tai reiškia, kad galite mokytis iš namų.

Berlyno centrinis miestelis

BSBI sukūrė nuostabią studijų aplinką, siūlanti naujai atnaujintą, modernų miestelį, esantį Berlyno širdyje.

Miestas neseniai buvo populiariausias tarptautinių studentų, norinčių studijuoti Europoje, pasirinkimas **.

** Remiantis metine ICEF apklausa 2018 m.

Pramonės ryšiai ir galimybė

Berlynas, kaip Europos pradinis kapitalas, yra puiki vieta mokytis apie verslą ir įgyti vertingos patirties - miestas yra verslininkų, kurie į Berlyną plūsta naudodamiesi investicijomis ir ekonominėmis galimybėmis, centras.

Specialios karjeros tarnyba

BSBI universiteto karjeros ekspertai yra skirti padėti jums mokyti sėkmės. Karjeros paslaugos yra pritaikytos Jūsų poreikiams ir sukurtos siekiant tobulinti jus į puikų kandidatą.

Pabaigus studijas…

Visuotinai pripažinta laipsnio kvalifikacija

Jūs gausite kvalifikaciją iš Università Telematica Internazionale Uninettuno - pagrindinio BSBI akademinio partnerio.

Leidimas gyventi po studijų

Sėkmingai baigę studijų pakopą, galėsite gauti leidimą studijuoti iki 18 mėnesių. Tai suteiks jums galimybę pasinaudoti ekonominėmis galimybėmis visoje Vokietijoje.

112194_110926_BSBI.png

Paskelbus pranešimus apie kelionių draudimus, komendanto valandas ir visuomenės judėjimo apribojimus, BSBI greitai reagavo ir pradėjo diegti priemones, užtikrinančias studentų tęstinį mokymąsi, nepaisant to, kad negalėjo patekti į Berlyno miestelį. Nuo kovo 12 d. Dėstytojai skaito paskaitas internete.

BSBI pripažįsta, kad daugelis šalių dabar užsiblokuoja užkirsti kelią viruso plitimui. Tai gali reikšti, kad negalėsite gauti savo vizos ar skristi į Vokietiją. Mes sukūrėme vėlyvą atvykimo datą (liepos 3 d.), Kad galėtume suvartoti 2020 m. Gegužę. Arba, jei dėl krizės negalėsite gauti vizos, galėsite atidėti vėlesnėms įmokoms: 2020 m. Spalio mėn. Arba 2021 m. Vasario mėn.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field.

The Berlin School of Business and Innovation (BSBI) is located in the heart of Berlin. We focus on helping graduates to become exceptional leaders in their chosen field. Skaityti mažiau