Oficialus aprašymas

Pasaulinės MBA studijos

Tailando prekybos rūmų universitetas yra unikalus per savo sąsają su Tailando prekybos rūmais . Ši nuoroda užtikrina, kad programos dėmesys skiriamas vadovų žinioms, kurios yra ne tik naujausios, bet ir svarbios ir naudingos vadovams ar verslo savininkams.

Įkurta 1989 metais, Tarptautinio verslo (Global MBA) MBA buvo pirmoji tokio tipo programa atidaryta Tailando būti atliekami tik anglų kalba. Kokybė yra nepaprastai svarbi, ir programa palaiko mažus klasės dydžius, kad būtų sudarytos sąlygos interaktyviai pagrįsti mokymosi metodus. Turinti tiek tarptautiniai studentai, tiek dėstytojai prisideda prie įvairių klasių atstovaujamų tautybių ir kultūrų derinio, todėl tikrai tarptautinė mokymosi patirtis. Be to, mainų programa su įvairiais pasaulinio lygio universitetais leidžia lankyti dėstytojus dalytis savo patirtimi, taip pat studentams mokytis užsienyje, jei jie to pageidauja.

programos Loginis


Pasaulio verslo aplinka tampa vis konkurencingesnė, taigi net vietinis verslas susiduria su užsienio konkurencija. Pasaulio įvykiai ir technologijos atnešė nenumatytus istorijos iššūkius ir pokyčių spartą. Produkto gyvavimo ciklo trukmė yra trumpesnė, o nacionalinėms sienoms konkurencija nebėra susijusi, iš dalies dėl elektroninės komercijos, patobulintų ryšių ir modernių platinimo sistemų. Globalieji vadovai turi ieškoti žinių ir sužinoti, kaip galima taikyti teorijas, kad padėtų išspręsti nestruktūrines problemas, su kuriomis susiduria kiekviena diena

Programos tikslai

Pagrindiniai " MBA Global Business" tikslai - suteikti verslo žmonėms profesionalų mokymą, kad jie galėtų išspręsti problemas ir priimti veiksmingus sprendimus įvairiomis verslo temomis, pavyzdžiui, valdymo, rinkodaros ar finansų klausimais. Todėl jis siūlo kursus, apimančius įvairias temas, kurių bendras tikslas yra išplėsti ir tobulinti sugebėjimus ir priemones, skirtas veiksmingam problemų sprendimui ir sprendimų priėmimui versle. Programa yra parengti kvalifikuotus kvalifikuotos kompetencijos pasaulinės verslo vadybos darbuotojus, kad jie atitiktų augančius verslo sektoriaus poreikius, be to, suteikiant MBA absolventams etinę ir moralinę sąžinę, taip pat stiprinant socialinę atsakomybę.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Birželis 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
5,665 EUR
visa programa
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Birželis 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date