EFMD Equis Accredited

Global MBA

Keturios šalys. Du laipsniai.

GlobalMBA yra unikali programa, suteikianti magistrantams galimybę susieti intensyvų klasių studijas su gyvenimo patirtimi keturiose šalyse: Vokietijoje, Lenkijoje, Kinijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. "GlobalMBA" siūlo keturių neįvykdytų universitetų konsorciumas:

 • Kelno taikomųjų mokslų universitetas
 • Varšuvos universitetas
 • Dongbei finansų ir ekonomikos universitetas
 • Šiaurės Floridos universitetas


Kiekvienas universitetas pasirenka mažą studentų grupę, kuri veikia GlobalMBA grupėje. Maždaug keturiasdešimt studentų kohorta, studijuoja kartu, praleidžia vieną kadenciją kiekvienoje institucijoje. Mokymo programa apima kursus, skirtus kiekvienos verslo disciplinos tarptautiniams aspektams, be kursų tarpkultūrinės komunikacijos ir tarptautinės verslo aplinkos kiekvienoje šalyje. Visa instrukcija yra anglų kalba.

Patirtis ir žinios, kurias GlobalMBA studentai gauna išgyvendami, studijuodami ir mokydami apie keturias skirtingas šalis ir glaudžiai bendradarbiaudami su tarptautiniais studentais programoje, rengia juos įdomios karjeros tarptautiniame versle.


Mokymo planas

GlobalMBA mokymo programą šiuo metu ir kitose kohortose galima rasti žemiau esančiose nuorodose. Kad suprastumėte lenteles, prisiminkite, kad kiekvienas konsorciumo universitetas pasirenka mažą studentų grupę, kuri veikia kaip viena grupė, mokydama kartu visą programą. Galimybė gyventi, studijuoti ir keliauti su studentais iš kitų tautų yra viena iš svarbiausių mokymosi patirties GlobalMBA. Visos instrukcijos yra anglų kalba.

Komandinis darbas intensyviai naudojamas "GlobalMBA". Tradiciškai kiekvieną komandą sudaro bent vienas studentas iš kiekvienos institucijos, gilinant tarpkultūrinius programos aspektus. Sėkmingai baigus visus programos reikalavimus, kiekvienas studentas uždirba du magistro laipsnius.


Būtinos sąlygos

Visi Global MBA studentai, nepriklausomai nuo namų universiteto, turi atitikti šiuos priėmimo reikalavimus.

 • Turėkite bakalauro (bakalauro) laipsnį iki to laiko, kai jie pradės GlobalMBA
 • Oficialus GMAT balas (mažiausiai 500) arba GRE (ne mažiau kaip 150 žodinių ir mažiausiai 150 kiekybinių)
 • Pastaba: dėl 2011 m. GRE perskaičiavimo, šie GRE priėmimo reikalavimai galioja nuo 2012 m. Pavasario iki 2013 m. Pavasario.
 • Būkite anglų kalbos mokytojai. (Visa instrukcija GlobalMBA yra anglų kalba, nepriklausomai nuo studento gimtosios kalbos.)
 • Sėkmingai baigę kursus kiekvienoje iš šių sričių:
 1. Verslo teisė
 2. Mikroekonomikos principai
 3. Makroekonomikos principai
 4. Įvadas į finansinę apskaitą
 5. Įvadas į finansų valdymą
 6. Rinkodaros principai
 7. Valdymo principai
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Warsaw, Faculty of Management »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
15 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date