Global Executive OneMBA - 21 mėnuo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl RSM Global OneMBA?

Penki mokyklos. Keturi žemynai. OneMBA. " Global Executive OneMBA" yra vienintelė "Executive MBA" programa, sukurta lygiomis pajamomis iš penkių pagrindinių verslo mokyklų, įsikūrusių Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje. Ši prestižinė 21 mėnesių trukmės modulinė programa, sukurta vyresniesiems vadovams ir specialistams, suteikia jums galimybę patirti verslą per svarbiausių pasaulio ekonominių regionų objektyvą, todėl nepakenks jo žinių, vadovavimo gebėjimų, pasaulinių tinklų ir tarptautinių verslo atveju, kai tai vyksta, kaip tai vyksta.

  • Mokymo programa yra mokoma anglų kalba ir suprojektuota vienodai iš penkių aukščiausio lygio verslo mokyklų
  • Pasaulinis komandos darbas klasėje iš 100 geografiškai išplitusių vadovų
  • Keturios savaitės trukmės pasaulinės rezidencijos vyko keturiuose skirtinguose žemynuose
  • Susivienijusi išsivysčiusios ekonomikos su kylančiomis rinkomis
  • Lankstus, neakivaizdinis formatas, skirtas vadovams, dirbantiems didelės paklausos pozicijose
  • Projektai, skirti sukurti aiškią pridėtinę vertę įmonių rėmimui
  • Vienuolika vietinių rezidencijų Roterdame su Europos OneMBA kohorta

Žvilgsnis į programą

Kam skirta ši programa? Globaliai orientuoti, įkvepiantys profesionalai, kurie yra pritaikyti savo būsimam profesiniam iššūkiui. Paprastai kandidatai, kurie demonstruoja puikius profesinius pasiekimus, išskirtines vadovavimo savybes, žmonių valdymo ir akademinės kompetencijos patirtį, bakalauro laipsnį (arba lygiavertį), taip pat gerai moka anglų kalbą. Mes reikalaujame ne mažiau kaip šešerių metų profesinės patirties visą darbo dieną. Dauguma mūsų OneMBA studentų turi 10-15 metų darbo patirtį. Ką programos dalyviams reikia? Galimybė tinkamai bendrauti pasauliniu mastu, integruojant patirtį, požiūrius ir verslo sąlygas Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje ir Lotynų Amerikoje, taip pat stiprinant lyderystės įgūdžius, kurie paskatins augimą ir vystymąsi siekiant pasaulinių valdymo pareigų. Ką dalyvis išeina iš programos? MBA laipsnį iš vienos iš dešimties Europos verslo mokyklų. Be to, RSM OneMBA absolventai taip pat gauna OneMBA sertifikatą, kurį pasirašo penkių OneMBA partnerių universitetų dekanai;

  • Programa, teikianti komandinės darbo aplinkos įvairovę per pasaulines tyrimo komandas ir regionines tyrimo komandas;
  • Profesionalių vadovavimo įgūdžių, integruotų į visą programą, kūrimas;
  • Valdymo programa, pagrįsta tvarumu ir naujovėmis, kuri yra pagrindas tolesniam verslo ir bendruomenės lyderystės vystymuisi.
Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2019

Apie mokyklą

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools.

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools. Skaityti mažiau