Global Executive OneMBA - 21 mėnuo

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Virtuali atvirų durų diena 2020 m. Gegužės 16 d. !

Kodėl RSM Global OneMBA?

Penkios mokyklos. Keturiuose žemynuose. „OneMBA“.

Pasaulinė vykdomoji OneMBA yra vienintelė MBA programa, sukurta lygiomis dalimis iš penkių geriausių verslo mokyklų, esančių Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje. Ši prestižinė 21 mėnesių modulinė programa, sukurta vyresniesiems vadovams ir profesionalams, suteikia jums galimybę patirti verslą per svarbiausių pasaulio ekonominių regionų objektyvus, todėl jis yra nepakartojamas plėtojant žinias, lyderystės sugebėjimus, pasaulinius tinklus ir tarptautinės patirties. verslas ten, kur vyksta, kaip atsitinka.

  • Mokymo programa yra mokoma anglų kalba ir suprojektuota vienodai iš penkių aukščiausio lygio verslo mokyklų
  • Pasaulinis komandos darbas klasėje iš 100 geografiškai išplitusių vadovų
  • Keturios savaitės trukmės pasaulinės rezidencijos vyko keturiuose skirtinguose žemynuose
  • Susivienijusi išsivysčiusios ekonomikos su kylančiomis rinkomis
  • Lankstus, neakivaizdinis formatas, skirtas vadovams, dirbantiems didelės paklausos pozicijose
  • Projektai, skirti sukurti aiškią pridėtinę vertę įmonių rėmimui
  • Vienuolika vietinių rezidencijų Roterdame su Europos OneMBA kohorta

129258_USopeningweek-classof2020.jpg

Žvilgsnis į programą

Kam ši programa skirta?

Visuotinai orientuoti, įkvepiantys profesionalai, paruošti kitam profesiniam iššūkiui. Paprastai kandidatai pasižymi išskirtiniais profesiniais pasiekimais, išskirtinėmis lyderio savybėmis, žmonių vadybos patirtimi ir akademine kompetencija, bakalauro laipsniu (arba lygiaverčiu), taip pat gerai moka anglų kalbą. Mes reikalaujame ne trumpesnės kaip šešerių metų nuolatinio profesinio darbo patirties. Daugelis mūsų „OneMBA“ studentų turi 10–15 metų darbo patirtį magistrantūros srityje.

Kokius poreikius programa patenkina dalyvius?

Perspektyva kurti tinklą iš tikrųjų pasauliniu mastu, apimant Europos, Azijos, Šiaurės Amerikos ir Lotynų Amerikos verslo patirtį, požiūrį ir verslo sąlygas, taip pat tobulinti lyderystės įgūdžius, kurie paskatins augimą ir vystymąsi vykdant globalios vadybos atsakomybę.

Ką dalyvis išeina iš programos?

MBA laipsnis iš vienos iš dešimties geriausių Europos verslo mokyklų. Be to, RSM OneMBA absolventai taip pat gauna „OneMBA“ pažymėjimą, pasirašytą penkių „OneMBA“ partnerių universitetų dekanų;

  • Programa, teikianti komandinės darbo aplinkos įvairovę per pasaulines tyrimo komandas ir regionines tyrimo komandas;
  • Profesionalių vadovavimo įgūdžių, integruotų į visą programą, kūrimas;
  • Tvarumo ir naujovių diegimo vadybos programa, kuria grindžiamas nuolatinis verslo ir bendruomenės lyderystės vystymas.
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools.

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools. Skaityti mažiau