Global Executive MBA

Bendroji informacija

3 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar „Global Executive MBA“ skirta jums?

Taip. Jei esate patyręs vadybininkas ir norite:

 • Paspartinkite savo karjerą ir tapkite pagrindiniu savo įmonės veikėju.
 • Plėtok už techninės kompetencijos ribų į bendrą valdymo funkciją, turinčią daug funkcijų.
 • Spręsti naujus iššūkius kitose pramonės šakose, funkcijose ar šalyse.
 • Susipažinkite su naujais žmonėmis, dalinkitės ir praturtinkite savo viziją su kitais vadovais ir sukurkite tvirtą pasaulinį tinklą.

Jūs esate įsitikinę, kad turite:

 • Tapkite efektyvesne ir sukurkite strateginę viziją, kaip sukurti novatoriškus sprendimus.
 • Įgyti žinių ir kompetencijų globaliame versle, apskaitoje ir finansuose.
 • Padidinkite savo pasitikėjimą savimi ir ugdykite savo vadovavimo įgūdžius.

Dabar atėjo laikas daryti įtaką ateičiai: įveskite kitą KEDGE EMBA programą (kiekvienų metų lapkričio ir kovo mėnesiais).

Pasaulinis vykdomasis MBA siūlo aukšto potencialo vadovams prestižinį verslo administravimo magistro laipsnį iš aukščiausio lygio, tarptautiniu mastu pripažintos akademinės institucijos, puikioje sinergijoje su verslo pasauliu.

Mūsų tikslas: suteikti vadovams kompetencijas, kultūrinį jautrumą ir strateginę viziją, kad jie galėtų veiksmingai spręsti šiandienos pasaulio ekonomikos iššūkius.

Užimta Nr. 39 tarp 100 geriausių vykdomųjų magistrų visame pasaulyje pagal „2019 Financial Times“, su 3 miesteliais, 12 pagrindinių kursų, 7 dirbtuvėmis, iki 18 mūsiškių „perconal coacing“ ir 3 tarptautiniais seminarais. Mūsų programai būdingas labai individualizuotas mokymosi kelias. , stiprus lyderystės komponentas ir dėmesys visuotinei vizijai įgyti.

Mūsų vizija yra sukurti unikalią mokymosi bendruomenę, apimančią žemynus, kur pateksite į mūsų tarptautiniu mastu žinomą fakultetą ir unikalų pasaulinį 70 000 absolventų (iš jų 1800 EMBA absolventų visame pasaulyje) tinklą.


Kodėl verta rinktis šią programą?

Lankstumas

Sukurtas užimtas profesionalams, mūsų programa suteikia jums unikalų lankstumą, kuris leidžia jums įvykdyti karjeros įsipareigojimus, išlaikyti subalansuotą gyvenimą ir padaryti jūsų EMBA tikrą transformacinę patirtį.

Pasirinkite patogiausią:

 • Campus: Paryžius, Marselis arba Šanchajus
 • Kurso trukmė: 18 mėnesių - 4 metai
 • Specializacijos seminarai: pasirinkti 3
 • Tarptautiniai seminarai: 12 vietų

Pritaikykite visą savo kelią, universiteto, didelius, tarptautinius seminarus (pvz., Jei reikia, atidėti kursą).


Investicijų grąža

Žinoma, yra daug būdų, kaip įvertinti IG:

Tarptautinis reitingas, pavyzdžiui, „Financial Times EMBA Ranking“, suteikia „Kedge Global MBA“:

# 1 visame pasaulyje dėl darbo užmokesčio didinimo ir # 5 visame pasaulyje karjeros pažanga (3 metai po studijų baigimo) Iš tiesų 46 proc. Klasės patyrė didesnę kompensaciją, didesnę valdymo atsakomybę ar skatinimą prieš baigiant studijas.

Tačiau pagal šią priemonę yra daug kitų svarbių sričių, kurias jūsų Kedge MBA padės jums sukurti.

 • Įgūdžiai ir žinios greitai auga, ir jūs galėsite iš karto pritaikyti tai, ką išmoko savo kasdienėje profesinėje veikloje. Taigi beveik iš karto galėsite padidinti savo įmonės ar asmeninio verslo vertę.
 • EMBA patirtis yra visi svarbesni lyderystės gebėjimai, padidėjęs pasitikėjimas, asmeninis ir profesionalus palyginimas.
 • Vertė taip pat atsiranda dėl padidėjusių gebėjimų rasti novatoriškų sprendimų ir valdyti sudėtingus pokyčius. Įgyti verslo nuovoką, didinti pasaulinius ryšius, turėti savirefleksijos gebėjimą, taip pat imtis „žingsnio atgal“; jus iš tikrųjų vykdykite.

„Kedge Global MBA“ įsipareigoja visokeriopai padėti jums pasiekti visas šias sritis, kad padidintumėte savo EMBA investicijas.


Campus pasirinkimas

Pasirinkę pagrindinį miestelį, galite mokytis ir prisijungti prie EMBA kolegų 3 skirtinguose miesteliuose:

Paryžius, Marselis, Bordo * arba Šanchajus.

* Bordo: vyno ir spirito seminarui


Jūs galite susitikti su savo klasės draugais daugeliu atvejų: per tarptautinius seminarus, pagrindinius ir dirbtuvių modulius, verslo modeliavimą ir „susibūrimo savaites“.

Šios bendradarbiavimo kartos dalyviams suteikia galimybę sukurti tikrą bendruomenę.


Tarptautinis aspektas

Susitikimas ir bendradarbiavimas su tarptautiniais dalyviais, bendrauja su pasauliniu fakultetu, gauna naudos iš tarptautinių pagrindinių EMBA partnerių.

„KEDGE vykdomosios MBA tarptautinių vizitų komponentas yra vienas iš stipriausių ir reikšmingiausių tokio pobūdžio elementų, kurį akreditoriai pastebėjo vertindami neakivaizdines programas.“ „AMBA Global MBA“ paskutinio įvertinimo ataskaita.

KEDGE ne tik įsteigė svarbiausią universiteto miestelį Kinijoje (Šanchajuje), bendradarbiaudamas su Šanchajaus Jiao Tong universitetu, ir yra vienintelis prancūzų MBA, kurį oficialiai pripažino Kinijos vyriausybė, bet mes taip pat džiaugiamės ilgalaikėmis partnerystėmis su keliais pagrindiniais tarptautiniais verslais. Mokyklos.

Absolventai gali pasikliauti stipriu daugiau nei 1 800 absolventų tinklu visame pasaulyje, įskaitant daugiau nei tūkstantį Kinijoje.


Tvirtas tarptautinis prekės ženklas

KEDGE žino, kad jūsų MBA yra tikrai tai, ko norite pasiekti. Ir mes žinome, kad jums svarbus stiprus tarptautinis prekės ženklas.

 • Mūsų MBA fakultetas, absolventai ir dalyviai, atlikę vadovai ir minčių lyderiai, nuolat keliauja į naujas pasaulio dalis. Jie yra unikalūs, novatoriški ir suderinti su regionine praktika bei įvairove ir atstovauja stipriausiems mūsų prekės ženklo ambasadoriams.
 • KEDGE yra tarptautinio verslo ir akademinių partnerių tinklo dalis. Visi jie yra gerbiami, žinomi tarptautiniu mastu ir jiems taikomi vienodi kompetencijos standartai.
 • Įgijusi trigubo vainiko akreditaciją, KEDGE taip pat pasiekė visišką pripažinimą tiek Prancūzijos, tiek Kinijos švietimo ministerijose. Mūsų prekės ženklas yra pripažintas visame pasaulyje.


Asmeninis vykdomasis treneris

MBA plėtros programoje iki 18 valandų individualių konfidencialių instruktavimo sesijų su vykdomaisiais treneriais suteikiama nuolatinė parama ir lydėjimas, leidžiantis jums sudaryti sąlygas sėkmingai dirbti savo MBA ir užtikrinti, kad programa padėtų plėtoti savo karjeros tikslus.

Naujausi MBA absolventų komentarai apie vadovavimo transformaciją:

- „Dabar esame pripratę prie sudėtingų, nežinomų klausimų, reikalaujančių integruoti tarpdisciplinines žinias, vadovauti žmonėms ir idėjoms“.

- „Gavau savimonę ir pasitikėjimą bei pagerinau savo sugebėjimus parodyti geriausius kitose šalyse, turėdamas stipresnius vadovavimo įgūdžius.“

Treniruočių sesijos, reguliarūs vertinimai, asmeninis važiavimas, plėtros projektas, seminarai ...


Pasaulinis verslo tinklas

Dalijimasis savo MBA patirtimi su kitais iš MBA bendruomenės (absolventų, dalyvių), kurie atvyksta iš įvairių sektorių, leidžia jūsų įmonei išplėsti savo tinklą ir rasti naujų verslo partnerių.

Fakultetai ir dėstytojai yra aktyvūs korporatyviniame pasaulyje ir sujungia savo ryšius bei patirtį.

Jūsų MBA kolegos yra tarptautinės apimties ir yra didžiulė galimybė ištirti ir susisiekti su kitomis verslo aplinkomis.

Tarptautiniai seminarai nukelia jus į naujus verslo pasaulius.

KEDGE visi įkvepia būti globaliau.


Mokymasis visą gyvenimą

Programa „Mokymasis visą gyvenimą“: unikalus privalumas tarp MBA programų, KEDGE BS siūlo savo MBA absolventams nemokamą prieigą prie vieno MBA kurso per metus gyvenimui!

Laikykite savo verslo aktualumą ir išlaikykite savo profesionalų tinklą po baigimo.


Nauda įmonėms

Kiekvienas turi naudos. Pasaulinė EMBA yra tikra investicija į:

Pagerinkite įgūdžius ir gebėjimus: Programa teikia tiesioginę naudą, nes dalyviai taiko tai, ko išmoko nuo ankstyviausių programos momentų.

Plėtoti potencialą: Dalyviai įgyja visapusiškesnį ir visuotinį požiūrį į verslą, taip pat verslumo požiūrį ir bendrą produkcijos bei veiklos padidėjimą.

Stiprinkite lojalumą ir motyvaciją: Palaikyti savo vadovą yra aiški priemonė apdovanoti, ugdyti ir išlaikyti svarbiausius talentus.

Atlikti įmonės tikslus ir plėtoti tarptautines galimybes.

„Kedge Global EMBA“ stipendijos

Kedge Global EMBA stipendijos skiriamos klasių įvairovei skatinti ir yra paremtos įrodyto poreikio ir kompetencijos deriniu 4 skirtingose kategorijose:

 • Įvairovė
 • Moterų vadovybė,
 • Individualūs verslumo projektai,
 • Individualūs profesinio pertvarkymo projektai.
 • Besivystančios ekonomikos projektas

Jei norite gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis į programos atstovą.


Tinkamumas

Jei norite gauti šią stipendiją, kandidatai turi būti:

 • Pripažintas pareiškėjas į „Global Executive MBA“ programą,
 • Negalima gauti jokio kito programos finansavimo šaltinio.
 • Paraiškas nagrinėja žiuri.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bas ... Skaityti daugiau

KEDGE Business School is a French business school with 4 campuses in France (Paris, Bordeaux, Marseilles, and Toulon), 1 in China (Shanghai ), 1 in Dakar, Senegal, and 3 partner campuses (Avignon, Bastia, and Bayonne). Skaityti mažiau
Bordo , Marseilis , Paryžius , Tulonas , Šanchajus , Dakaras + 5 Daugiau Mažiau