Oficialus aprašymas

Nepertraukiami pokyčių procesai, globalizacija, besiformuojančios rinkos ir padidėjusi konkurencija yra keletas savybių, kurios apibūdina dabartinį ekonomikos elgesį. Kita vertus, dabartinė ekonomikos krizė daugeliui įmonių suteikia galimybę atsinaujinti. Ateities bendrovė dirbs globalizuotoje klientų, konkurencijos ir tiekėjų rinkoje, kur galimybės gali būti kitoje planetos dalyje.

Atsižvelgiant į tai, vadovai ir generaliniai direktoriai nuolat turi atnaujinti savo žinias ir įgūdžius, siekdami suderinti savo solidžias verslo žinias su pasauline verslo vizija, nes tik tokiu būdu jie galės sėkmingai spręsti šiandieninių rinkų keliamus iššūkius ir dizainą pasaulinė verslo strategija, pritaikyta kintančioms aplinkos sąlygoms.106824_Sintitulo-1.jpg

Priežastys užpildyti EAE verslo mokykla Global Executive MBA

 1. Gyvenamoji programa Madride, Šanchajuje ir Niujorke
  Magistro (EAE), Šanchajaus (Šanchajaus universiteto) ir Niujorko (Keano universiteto), pradžioje, viduryje ir pabaigoje mokoma dalis turinio ir baigiamojo magistro darbo baigiamojo darbo. atitinkamai.


 2. Verslo tinklai
  Susitikimai su didelių kompanijų ir kitų studentų specialistais, kurie leis jums išplėsti savo ryšių tinklą. 2017 m. Mes surengė susitikimus su įmonių vadovais, tokiais kaip "Microsoft", "Red Bull", "HP", "CEPSA" arba "Grupo hero", ir daugeliu kitų.


 3. EAE Emprende
  Per mūsų verslo inkubatorių mes rengiame, finansuojame ir pridedame savo verslo projektus. EAE Lab suteiks jums reikiamų išteklių ir aplinkos, kad galėtumėte nustatyti konkurencinius pranašumus ir plėtoti savo verslo idėją.


 4. Užimtumo partnerių vadovė
  Mes skatiname tęstinį vadybos profilių mokymą, didindami jų profesinę projekciją.


 5. Tikslinė orientacija
  "Global Executive MBA" metu galėsite atlikti individualias instruktavimo sesijas, kurios padės jums asmeniškai ir profesionaliai plėtojant JAV gyvenamuosius rajonus. UU ir Kinija.


 6. Reitingai
  EAE MBA, tarp 65 geriausių Europoje ir 200 pasaulyje (reitingas QS Global MBA 2018).
  EAE tarp 35 geriausių verslo mokyklų pasaulyje (Ranking América Economía 2017).
  106826_3.jpg

Priėmimo ir kvalifikacijos reikalavimai

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

 • Mažiausiai 3 metų profesinės patirties norint gauti MBA.
 • Turi bakalauro laipsnį ar universiteto laipsnį.


Dvigubas laipsnis

Tie, kurie sėkmingai baigs programą, įgys EAE verslo mokyklos " Global Executive MBA " vardą. Be to, dalyviai, kurie atitinka nustatytus akademinius reikalavimus, gaus " Global Executive MBA" vardą Rey Juan Carlos universitete.

Norint gauti universitetų suteiktą kvalifikaciją, būtina laikytis abiejų institucijų prašymų.


Priėmimo procesas

Pagrindinis mūsų priėmimo proceso tikslas yra užtikrinti kandidatų tinkamumą per jų profesinę trajektoriją ir akademinę programą . Visi dalyviai turėtų kuo geriau išnaudoti šią mokymosi patirtį, pasitelkdami kontekstą, kuriame galima sukurti ilgalaikius santykius su bendraklasiais, mokytojais ir absolventais.

Norėdami pradėti priėmimo procesą, būtina užpildyti atitinkamą formą , kad kandidato profilį galėtų įvertinti mūsų akademinis komitetas. Jei akademinio komiteto išduodamas leidimas " Global Executive MBA" yra teigiamas, kandidatas gali užregistruoti šį magistro laipsnį.

106613_proceso-admision-eae.jpg

Karjeros galimybės

EAE verslo mokyklos "Karjeros karjeros tarnyba" yra atsakinga už naujų darbo vietų kūrimą, kuris orientuojasi į studentus ir juos lydi, analizuoja jų profilį, siekia savo profesinių tikslų ir koreguoja savo lūkesčius ir interesus darbo rinkoje.

Karjeros departamentas taip pat organizuoja renginius, skirtus skatinti įsidarbinimo galimybes, pvz., Užimtumo forume internetu; Galimybių bankas, kuriame per metus skelbiama daugiau nei 6 000 darbo pasiūlymų; arba Tarptautinė talentų programa, skirta studentams, siekiantiems tarptautinės plėtros ir matomumo tarptautinėse kompanijose, su seminarais ir interviu su įvairiomis pasaulio dalimis. EAE taip pat dalyvauja "L'Oreal", "Banco Sabadell", "Leroy Merlin", "Kyocera", "Schneider Electric", IBM "IBM" ir kituose tinklalapiuose, kuriuose gali naudotis studentai, įsidarbinimo programose.


Kai kurie mūsų 2017 m. Užimtumo ataskaitos duomenys:

 • 93% studentų randa darbą prieš šešis mėnesius po programos pabaigos
 • Po vienerių metų po magistro pabaigos 34% jų atlyginimą padidino iki 30%
 • 67 proc. Studentų pasiekė darbo galimybę per EAE verslo mokyklą per keletą turimų maršrutų
 • 74% pritaria naujam profesijos pasiūlymui po baigimo
Programa mokoma:
Ispanų
Paskutinį kartą atnaujinta December 21, 2018
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Bal 2019
Spal 2019
Duration
12 mėnesių
Dieninės
Price
28,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Bal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Bal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date