Global Executive MBA (EMBA)

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

Pasaulinis MBA

programos pradžios

Sumažėjimas (spalio pradžioje)

Patekimo į rinką reikalavimai

Pirmojo laipsnio, bet drausmė
Ne mažiau kaip 5 metų magistro darbo patirtis
Labai geras anglų kalbos žinios
HHL / EADA interneto testas (arba GMAT / GRE)

Paraiškų pateikimo terminai

Rugpjūčio 31 - įprastas terminas
: Sausio 31 - anksti registracija norma su 15% nuolaida
Gegužės 31 - anksti registracija norma su 10% nuolaida
Liepos 30 - už stipendijų programų

Programos trukmė

21 mėnesių
8 gyvenamųjų savaites per 3 kalendorinius metus
(40 dienų iš pareigų)

Studentai

15-20 studentų per klasės, amžiaus vidurkis: 35
80% užsienio studentų

Tarptautinė perspektyva

2 arba 3 gyvenamųjų savaites žinomų verslo mokyklų besivystančiose rinkose (Brazilija, Kinija, Indija)
Daugiau nei 300 universitetų partnerių

Reitingas

"Financial Times" MBA Reitingas 2014:
Nr.6 karjeros pažangą visame pasaulyje "Financial Times" Europos verslo mokyklų reitingą 2014:
Į viršų 3 MBA Vokietija įkūrėjo asociacijos vokiečių Mokslas Start-up Radarai 2013: Vokietija geriausių verslo universitetų

Dėstomoji kalba

100% anglų

Akreditavimas

AACSB, ACQUIN, AMBA

5

Programos struktūra

Programa-kartu vykdomosios instruktavimas ir novatoriškos lyderystės mokymus

Pasaulinis MBA iš EADA ir HHL rengia jums dirbti globalizuotoje ir labai konkurencingoje verslo aplinkoje ir ves jus į žinių lygį, kuris yra būtinas norint sėkmingai tęsti savo valdymo tobulinimo procesą.

Įgysite valdymo įgūdžius, siekiant paspartinti savo profesinį ir asmeninį tobulėjimą, kuris veda į konkurencinį pranašumą tiek jums, tiek įmonės, kurioje dirbate.

Programa bus visiškai anglų kalba ir bus sutelkti dėmesį į savybes ir panašumų verslo praktiką Vakarų Europos šalyse (ypač Vokietija ir Ispanija). Be to, dalyviai įgis įžvalgų ekonomikos ir kultūros Kinijos, Brazilijos ir Indijos rinkose Mūsų pasaulinės vykdomųjų partnerių universitetų.

Nauja struktūra 21 mėnesių programa yra pritaikytas prie profesinių ir asmeninių poreikių tarptautinių vadovai. Norėdami gauti "MBA" dvigubą laipsnį HHL ir EADA dalyviai turi sėkmingai išlaikyti visus pagrindiniai moduliai2 iš 3 siūlomų Pasirenkamieji moduliai ir galutinis Magistro baigiamasis darbas.

Mūsų programa - Aukšto investicijų grąža

EADA ir HHL sukūrė savo praktinės, aktyvus ir dalyvavimu grindžiamo požiūrio, ypatingą dėmesį skiriant "mokymosi darant". Metodika atspindėtų įmonių poreikius specialistų įgūdžių, tokių kaip gebėjimas mąstyti, gebėjimas veikti pokyčių akivaizdoje, universalumas dirbti daugiafunkcinę komandas ir prisitaikyti prie susidurti su globalioje aplinkoje problemas. Mūsų tikslas yra suteikti aukšto investicijų grąžą. MES SIŪLOME:

 • Dvigubas MBA laipsnį iš dviejų pirmaujančių valdymo institucijų
 • Verslo švietimas aukščiausiu lygiu su state-of-the-art žinias ir labai praktiniu požiūriu,
 • Specializuotos kursus, skirtus palyginti skirtingų šalių visame pasaulyje su ypatingą dėmesį skiriant BRIC šalių (Brazilija, Kinija, Indija)
 • Kultūrų ir tarpasmeninis mokymas su įvairiais komandos
 • Parama skirta vykdomosios trenerių ir lyderystės mokymų programos metu
 • Susisiekite su žinomais verslo ekspertai teikia supratimą apie geriausią praktiką įmonėse visame pasaulyje
 • Keitimasis verslo patirtimi su bendraamžiais ir ekspertų iš įvairių pramonės šakų ir šalių

Pagrindiniai moduliai

Pasaulinis MBA programa sujungia state-of-the-art valdymo žinių ir įgūdžių su tarptautine orientacijos. EADA ir HHL turi savo praktinės, aktyvus ir dalyvavimu grindžiamo požiūrio, ypatingą dėmesį skiriant "mokymosi darant". Core moduliai yra dėstomi HHL (Vokietija) ir Barselonoje (Ispanija).

 • Pagrindai Verslas ir ekonomika
 • Rinkodara, logistikos ir inovacijų
 • Vadovavimo įgūdžiai
 • Apskaita ir finansai
 • Strategijos studijos

Pasirenkamieji moduliai

Pasaulinis MBA programa rengia jums dirbti labai konkurencingoje, globalizuotoje verslo aplinkoje. Žinios iš skirtingų kultūrų ir būsimos rinkos yra labai svarbios. Todėl mokymo apima 3 svarbius atsirandančias rinkas: Brazilija, Kinija ir Indija. Dalyviai bus atrinkti 2 iš 3 pasirenkamuosius modulius. Ji yra taip pat galima dalyvauti visuose 3 modulius.

Magistro baigiamasis darbas

Darbe yra svarbi dalis Global Executive MBA. Darbe yra galimybė dalyviams taikyti įgytas žinias į MBZ spręsti realias verslo problemas.

Yra dviejų tipų disertacijų, kad dalyviai gali pasirinkti:

Verslo konsultacijos Projektų

Verslo konsultacinis projektas suteikia Jums galimybę studijos Nekilnojamas organizacinius klausimus, kurių akies formuojant konkrečias rekomendacijas.

verslumo projektas

Verslumo projekto tikslas dalyvių, kurie nori kurti savo verslą. Šis projektas yra verslo planas, kaip pareikšti naują produktą į rinką.

Vykdomosios Instruktavimas ir lyderių ugdymas

Labai konkurencingoje ir lakiųjų verslo aplinkos, tiesa lyderystė daro skirtumą tarp sėkmės ir nesėkmės skirtumas.

Taigi, mes sutelkti dėmesį į lyderystės kursuose, ir jums bus apmokyti pagrindinių bendravimo įgūdžių. Per visą programos siūlome dalyviams Executive koučingo sesijų, generuoti naujas įžvalgas, susijusias su jūsų tikslais. Skaitykite čia kai patirtimi apie "Asmens Coaching".

Be to, mūsų dalyviai naudosis unikalų NeuroTrainingLab EADA, technologinio ir pedagoginių inovacijų skatinant socialinę kompetenciją.

Tvarkaraštis

Programa yra paleisti 21 mėnesių su 8 gyvenamųjų savaites 5 skirtingose ​​vietose. Visi pagrindiniai kursai yra dėstomi HHL ir EADA o pasirenkamuosius modulius vyks viršų reitinguojami verslo mokyklų Brazilijoje, Kinijoje ir Indijoje.

klasė profilis

Tikrai įvairios studentų organizacijos

Ką daro mūsų programa tikrai unikali dalyvių tinklas kiekvienoje klasėje labai nevienalyčių ir labai tarptautinių fonas, Tuo pačiu metu turinčias panašių tikslų palei kelią į sėkmę. Jūsų klasiokai turi skirtingus fonus požiūriu kultūros ir švietimo ir pareikšti didelę gyvenimo ir darbo patirtį į klasę, kad programa tarptautinė ir daugiakultūrėje susitikimo vieta.

Studentai mūsų dabartinės klasės yra išskirtinis, įvairialypis ir labai motyvuoti grupė studentų, atstovaujančių 11 skirtingų tautybių (Bulgarija, Brazilija, Kolumbija, Čekija, Vokietija, Italija, Peru, Ispanija, Pietų Afrika, JAV, Vietnamas). Šio įvairios grupės nariai turi 12 metų darbo patirtį vidutiniškai tokiose srityse kaip IT, medicinos ir finansai. Vidutinis amžius dalyvių yra 37.

Šio įvairios grupės nariai turi 10 metų darbo patirtį vidutiniškai tokiose srityse kaip e-komercija, IT, žaliųjų technologijų, rinkodaros, farmacijos, logistikos, turizmo, mažmeninės prekybos, konsultavimo, žiniasklaidos ir bankininkystė.

klasės statistika

 • Vidutinis amžius: 37
 • Amžiaus grupė: 31 - 52
 • Klasė dydis: 20
 • Procentas moterimi: 20%
 • Vidutinis darbo patirtis: 12 metų
 • Procentas užsienio studentams: iki 80%
 • Vidutinis šalių atstovavo: 11
9

Tarptautinis

Už dėžutes - įgyti tarptautinės patirties

Tarptautinė kompetencija yra labai svarbi verslo lyderis. Todėl Global partnerystė yra viena iš pagrindinių mūsų turtą. Per programą jums bus mokytis iš penkių skirtingų šalių (Brazilija, Kinija, Vokietija, Indija ir Ispanija), ne žinomi ir gerbiami partnerių universitetų. Įgysite išsamių tarptautinių patirtimi ir mokytis iš savo kolegų studentų, taip pat tarptautinės fakulteto.

Mūsų pasaulinės vykdomosios Partneriai

EADA verslo mokykla - Barselona, ​​Ispanija

EADA yra tarptautinė verslo mokykla įsikūrusi Barselonoje. Jis siūlo programas, magistro, MBA ir vykdomosios švietimo. EADA MBA programa yra reitinguojami tarp 100 geriausių MBA programų pasaulyje ekonomisto ir "Financial Times". Be to, EADA nuosekliai reitinguojami tarp keturių didžiausių verslo mokyklų Ispanijoje. 2012 m "Financial Times" European Business School Reitingas EADA pasiekė 27 vietą. MBA programa EADA buvo išskirtinai aukštos užėmė karjeros pažangos ( "Financial Times" reitingą 7 visame pasaulyje) ir 20-vertei. EADA yra akredituota pagal AMBA ir EQUIS.

Verslo Mokyklos San Paulas - Brazilija

BSP buvo įkurta 1996 metais. 2011 BSP buvo išrinktas kaip vienas geriausių Lotynų Amerikos mokyklose pagal Amerikos conomia. Mokykla taip pat buvo išrinktas pirmuoju verslo mokyklos Brazilijoje ir trečiųjų Lotynų Amerikoje pagal QS TOP MBA reitingą 2010 metais.

Lingnan (universitetas) kolegija, Sun Yat-sen Universiteto - Guangdžou (Canton), Kinija

Kilęs 1888, Lingnan (universitetas) College yra verslo mokykla pastatytas kaip viena iš pirmaujančių Verslas ir ekonomika švietimo teikėjas ir mokslinių tyrimų instituto pietų Kinijoje. Į Lingnan MBA ir EMBA programos yra akredituotos AMBA ir Lingnan (universitetas) Kolegijos EQUIS akredituota. Forbes Magazine "dedamas Koledžo MBA programa Trečiasis" naudingiausi dieninių MBA Programs in China "ir 2009 m Lingnan MBA programa užėmė 4th už įtakingiausių MBA Kinijoje.

Indijos valdymo institutas - Kalkuta, Indija

Iš Indijos valdymo institutas (IIM) vizija yra ryškėti kaip tarptautinį kompetencijos centrą visose valdymo švietimo įsišaknijusi Indijos etosas ir visuomenės vertybių aspektus. Per pastaruosius keturis dešimtmečius, IIM Kalkuta tapo viena iš Azijos geriausių verslo mokyklų. Šiandien jis pritraukia talentingiausius Indijoje - melting pot akademinės bendruomenės, pramonės ir mokslinių tyrimų. Mokykla yra akredituota AACSB, AMBA ir EQUIS.

Mūsų žinomas fakultetas

HHL s ir EADA fakulteto yra puikus derinys praktinių ir teorinių metodikas. Kursai yra dėstomi patyrusių ir žinomų dėstytojų su neįvykdyti įrašus patirties savo pavaldinių.

HHL Partnerių universitetai

Tarptautinė kompetencija yra labai svarbi verslo lyderis. Todėl Global partnerystė yra viena pagrindinių HHL turto. Mes aptarnaujame mūsų selektyvus studentų skaičių su daugiau nei 130 universitetų partnerių visame pasaulyje.

Karjera

Dėmesys studentui

Be vykdomojo Coaching į karjeros tarnybą EADA ir HHL pateikia labai individualią karjeros paslaugas. Jūs žinote, ką norite - pasitenkinimą ir sudėtingas karjerą potencialo skatinimas.

Mes žinome, kaip Jums padėti pasiekti šį tikslą pareikšti svarbius verslo ryšius ir karjeros galimybes tiesiogiai jums.

Individuali karjera strategija

 • Individualios konsultacijos posėdžiai
 • Karjeros galimybes analizė
 • Karjera planas rašymas

paraiškos rengimo

 • CV ir motyvacinis laiškas rašymas
 • Interviu parengimas
 • Atvejo studija mokymai

Darbo paieška

 • HHL Prisijungę Įdarbinimas platforma
 • Santrauka Užsakyti
 • Prieiga prie HHL tinklų ir Įmonių Partneriai

Taikymas

Prisijunkite prie mūsų kitą EMBA klasę!

Priėmimas į mūsų Pasaulinis MBA programos yra labai konkurencinga. Mes sąmoningai pasirinkti įvairios studentų organizacijos, vieną, kuri atspindi įvairių sluoksnių, kultūrų ir tautybių įvairovė ir apima platų asmeninių interesų ir profesinių ambicijų.

Įrašas vyksta kartą per metus, studijų pradžios spalio pradžioje. Mes dirbame pokalbį priėmimo procesą. Priėmimo komitetas įvertina ir reaguoja į per vieną mėnesį taikymo nuo jos gavimo. Kitas apvalios tada apima interviu su vienu iš programos direktorių.

Priėmimo kriterijai

 • Baigtas pirmasis laipsnis, bet drausmė iš pripažintame universitete
 • Magistrantas darbo patirtis ne mažiau kaip 5 metus. Vidutiniškai studentai Mūsų pasaulinės vykdomosios MBA turi 12 metų darbo patirtį.

Taikymo dokumentai

Prašome pateikti šiuos pareiškinius dokumentus įkelti juos į mūsų internetinę paraiškos platforma. Pareiškėjai turi pateikti šiuos pareiškinius dokumentus:

 • Gyvenimo aprašymas
 • Laiškas motyvacijos
 • Galutinis stenograma ir laipsnis sertifikatas
 • Įrodymas 5 metų tinka praktinę darbo patirtį ne mažiau
 • Įrodymas labai geros anglų kalbos įgūdžių
 • 2 rekomendaciniai laiškai
 • EADA / HHL internete Admission Test (GMAT alternatyviai / GRE)
 • Įmonės parama laiškas
 • Paso kopija
 • paso nuotrauka

Paraiškų pateikimo terminai

 • Sausio 31: anksti registracija norma su 15% nuolaida
 • Gegužės 31: anksti registracija norma su 10% nuolaida
 • Liepos 30: visi pareiškėjai, prašantys stipendiją
 • Rugpjūčio 31: visi pareiškėjai, prašantys Global MBA programos

Mokesčiai ir finansavimas

Verta investuoti

Dabartiniai mokesčiai už mokslą visiškai Global Executive MBA yra 45.000 eurų - Iš jų:

 • Akademiniai medžiagos (knygos, užrašai, aplankai ir individuali licencija Harvardo akademinių medžiagų)
 • Transportas į įmonės vizitų visose pagrindinėse ir pasirenkamųjų modulių
 • Sveiki ir uždarymo vakarienės visų modulių
 • Apgyvendinimas su pilnu maitinimu EADA gyvenamojo mokymo centras
 • Pusryčiai ir vakarienė apgyvendinimas metu modulinių savaites HHL (The Westin Leipzig Hotel)
 • Pusryčiai ir vakarienė apgyvendinimas metu Tarptautinės pasirenkamuosius modulius (Brazilija, Kinija, Indija)

Kandidatai, kurie kreipiasi dėl programos sausio 31 Gegužė / 31 Gegužė turės naudos iš mokesčio sumažinimo 15% / 10%. Early Bird nuolaida tiems, kurie įkeltas visus privalomus dokumentus ir pateikė savo paraišką šių terminų ir sėkmingai išlaikė interviu taip pat HHL Entry Test pabaigoje vasario / birželio. Kad įgytų teisę gauti Early Bird nuolaida įsipareigojimo mokesčio mokėjimas turi būti gautos iki pabaigos kovo / liepos. Mes laukiame Jūsų pareiškinius dokumentus. Mes esame pasirengę suteikti jums puikų aptarnavimą ir remti išskirtinis ir labai motyvuotus kandidatus. Prisijunkite prie mūsų kitą Pasaulinis Executive MBA klasė!

Mokėjimo sąlygos

Po to, kai buvo leista, mes prašyti 10% (4500 EUR) per 4 savaites indėlių, siekiant užtikrinti savo vietą programoje. Likusios išlaidos turi būti sumokėta trimis dalimis.

finansavimo galimybes

Kai leista HHL galite kreiptis dėl studento paskolą ir įvairių švietimo lėšų.

Informacija mokesčių mokėtojams Vokietijoje

Studijų mokesčiai už Global Executive MBA programa taip pat studijomis susijusios išlaidos (įsk. kelionės ir apgyvendinimo), yra neapmokestinami, kaip numatomų profesinės išlaidos. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į savo teisinę mokesčių konsultantą.

Absolventai ir tinklas

Prisijunkite prie mūsų pasaulinį tinklą

Kaip Pasaulinis MBA programos dalyviu, jums taps visą gyvenimą narys Alumni asociacijoms ir gausite prieigą prie stiprios tarptautinės verslo tinklą, remiantis tradicija dviejų bendradarbiaujančių verslo mokyklų.

Mūsų absolventai dirba visame pasaulyje, o tai sudaro dešimtys šalių ir didelės vertės pramonės įvairovę. Mes siūlome daugiau nei tik laipsnį. Jūsų asmeniniai patyrimai su klasiokais ir profesoriai truks visą gyvenimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic st ... Skaityti daugiau

Why HHL? Not only Germany’s oldest business school HHL also continues to be one of the country’s leading management institutions, offering international business education based on elite academic standards. Ranking/Accreditation Skaityti mažiau
Kitzscheris , Miunchenas , Morro de San Paulo , Guangdžou , Kolkata , Barselona + 5 Daugiau Mažiau