Fudan-mit Tarptautinė MBA (dieninės)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijuoti vieną iš seniausių ir labiausiai selektyviuosius universitetų Kinijoje, įsikūręs Šanchajuje ne iš Kinijos ekonomikos variklis širdį. Įkurta 1905 metais, Fudan universitetas buvo pirmasis aukštoji mokykla Kinijoje įsteigti verslo švietimo skyriumi. Vadybos mokykla (FDSM) išaugo į vieną iš aukštesnės klasės ugdymo įstaigose Kinijoje. MBA programa buvo pradėta 1996 metais per bendradarbiaujant Fudano universiteto Vadybos ir MIT Sloan School of Management. Ja siekiama ugdyti specialistų tarptautinės perspektyvos ir verslumo dvasią, gerai prisitaikė prie ekonomikos globalizacijos Kinijoje ir likusio pasaulio poreikius. Fudan MBA programa pateko tarp Top 50 į Global MBA programų "Financial Times", su nuolat tobulinti Reitingas 4 metus iš eilės. Pajamos procentinis padidėjimas - Nr.1 ​​Azijoje, Nr.2 pasaulyje.

Kodėl Fudan-MIT Tarptautinė MBA programa

1) Bendradarbiavimas tarp dviejų pirmaujančių verslo mokyklų: Glaudus bendradarbiavimas su MIT Sloan School of Management įkūnija fakulteto mokymo, kviestinių profesorių mokymo programų rengimas, studentų projektus ir papildytų absolventai tinklus. 2) Internationalized fakultetai: Fakulteto nariai (30-40% yra tarptautinė fakultetas) IMBA programa turi tiek turtingas akademinių sluoksnių ir išsami mokymo patirtį verslo išsilavinimą. Studentai taip pat gali patirti paskaitas profesoriai iš MIT Sloan, pramonės ekspertų ir verslininkų, kurie atneš pažangiausius idėjų ir realaus pasaulio patirtimi į klases.

3) Integruota veikla, mokymosi projektai (iLab): Gausūs projektais grindžiamą mokymąsi programos (pavyzdžiui, verslo planas konkursuose, Fudan-MIT Kinijos ir laboratorijos projektas, Fudan-Wharton GKP projektas, teismų kūrimas ir modeliavimas) suteikti studentams galimybes taikyti savo žinias ir įgūdžius tarptautinėje aplinkoje.

4) Tarptautinė studentų mainų programa: Kaip vienas iš tik keturios valstybės mokyklose PIM organizacijos žemyninėje Kinijoje, FDSM siūlo apie 100 mainų sėdynes iš daugiau nei 40 žinomų tarptautinių verslo mokyklų MBA studentams. Studijavimas užsienyje gali sustiprinti tarpkultūrinius bendravimo įgūdžius ir sukurti tarptautinį ekspoziciją.

5) Profesinės karjeros tarnyba: Fudan MBA Karjeros biuro, kaip ir pirmasis tokio pobūdžio Kinijoje, suteikia studentams su išteklių ir profesionalų aptarnavimą karjeros plėtros ir užimtumo. Karjeros paslaugos, pavyzdžiui, karjeros planavimo, seminarų ir asmeninių konsultacijų padėti mokiniams geriau planuoti savo karjerą ir didinti konkurencingumą ateities karjeros plėtrą.

6) Pasaulinis Alumni tinklą: Dieninių studijų stato tvirtus draugystę tarp studentų, kurie bus išplėsti per dvejų metų programa ir už jos ribų. Tai absolventai tinklas yra visą šaltinis Fudan-MIT IMBA programos dalyviams. Be to, IMBA absolventai kviečiami tapti MIT Sloan Alumni tinklą, kaip filialo absolventai dalis.

7) Geriausia vieta Šanchajus, Kinija: Fudan School of Management yra Šanchajus, viena iš sparčiausiai augančių pasaulio verslo centru ir įtakingiausių ekonomikos, finansų, kultūros ir technologijų centras Kinijoje. Gyvendamas ir studijuoja Šanchajuje, studentai turės gausu galimybių sužinoti apie globalizacijos ir kapitalo formavimo į besivystančias rinkas kartu su abiejų Vakarų ir Kinijos valdymo praktikos supratimą.

Mokesčiai ir išlaidos

Viskas įskaičiuota mokestis dvejų metų IMBA programa yra 34.100 JAV dolerių, kuri apima mokslą, vadovėlius, Veiksmo mokymosi projektus, seminarai, renginių, disertaciją. Papildomos išlaidos bus būstą, pramogos, transportavimą ir kitas asmenines išlaidas, tokias kaip skalbimas, valgomasis arba keliaujančių mokesčių.

stipendijų galimybes

IMBA programa siūlo pirmaisiais metais ir antrųjų metų studento stipendiją remiantis studento GMAT rezultatas, akademinės veiklos, vadovavimo potencialą ir įmokos į programą.

Patekimo į rinką reikalavimai

  • Laikykite bakalauro laipsnį arba virš - min. 2 metų darbo patirtis - priimtinas GMAT ar GRE rezultatas - arba kitus lygiaverčius bandymų - Paraiškos mokestis: USD ($) 130

Antrojo laipsnio pasirinkimai:

  • MIT Sloan MSMS programa - Jeilio SOM MAM programa - Niujorkas Schulich MBA programa

Specializacija pagal funkcijas:

Finansai / Bendrasis valdymas / Konsultacijos / Rinkodara / Verslumas

Specializacija pagal sektorius:

Finansinės paslaugos / Konsultacijos / IT / Internetas, rizikos kapitalo ir privataus kapitalo

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1905, Fudan University was the first institution of higher learning in China to set up a department of business education. The School of Management (FDSM) has grown into one of the top- cla ... Skaityti daugiau

Founded in 1905, Fudan University was the first institution of higher learning in China to set up a department of business education. The School of Management (FDSM) has grown into one of the top- class educational institutions in China. The School has been awarded the First Prize for R&D Progress and the First Prize for Excellent Education Accomplishments, both on national levels. The school has also attained both AACSB and EQUIS accreditations. Skaityti mažiau

Akreditacijos

EFMD Epas Accredited
AACSB Accredited