Executive MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Įgalinkite savo karjerą

ESCP vykdomosios MBA (EMBA) neakivaizdinės programos Nr. 4 visame pasaulyje karjeros progresija, skelbia „Financial Times“. 6 tarptautinės trasos ir 50 pasirenkamųjų.

Ši realaus laiko transformavimo programa yra žingsnis, kurio jums reikia, kad užpildytumėte atotrūkį tarp jūsų neišnaudoto potencialo ir pasaulinio lygio lyderio jumyse.

** Devyni pagrindiniai vykdomosios MBA kursai taip pat gali būti baigti kaip atskiras sertifikatas, žinomas kaip Bendroji vadybos programa (GMP).

9 pagrindiniai kursai 10 pasirenkamųjų
Sukurkite išsamų vadybos koncepcijų pagrindą Patikslinkite savo EMBA pasirinkdami specializacijas
5 tarptautiniai seminarai 1 Tarptautinis konsultavimo projektas
Pagilinkite savo įžvalgas ir kaupkite žinias su savo bendraamžiais Spręskite realaus pasaulio verslo pavyzdį su daugiakultūrine komanda


„Financial Times“ reitingas (2019 m.)

Nr. 3 už „Aims Achieved Worldwide“

# 4 karjeros progresui visame pasaulyje *

# 14 vietoje užėmė EMBA programą

* Vidutiniškai padidėjus atlyginimui 78 proc

Programos uždaviniai

 1. Tobulinkite savo lyderystės įgūdžius
 2. Įvaldykite naujausią vadybos praktiką
 3. Kurkite ir įgyvendinkite strategiją daugiakultūriame kontekste
 4. Paskatinkite ir tobulinkite savo organizacijos veiklą
 5. Įdiegti novatorišką verslo modelį
 6. Nurodykite savo verslą ir nukreipkite savo komandą į pertvarką

Privalumai

 1. Kurti asmeninę lyderystės filosofiją, atspindinčią geresnes žinias, galimybes ir įžvalgą tarpkultūrinėje aplinkoje.
 2. Įgalinkite aukščiausio lygio lyderį savo viduje ir išplėskite savo požiūrį į gyvenimą.
 3. Pasidalykite savo patirtimi su labai įvairia grupe - neįkainojamas pranašumas šiandienos globalioje verslo aplinkoje.
 4. Pasinaudokite savo karjera (vidutiniškai 78% padidėjus atlyginimui).
 5. Prisijunkite prie įtakingo pasaulinio tinklo kaip 60 000 narių ESCP absolventų bendruomenės, esančios daugiau nei 150 šalių, dalis.

business idea, planning, business plan

Mokymo planas

Esate pasiryžę perimti savo ateitį į savo rankas su mūsų vykdomuoju MBA. Užimtą darbo savaitę jums reikės rasti laiko mokytis. Štai kodėl mes kruopščiai sukūrėme šią neakivaizdinę MBA programą, kad ji būtų lengvai pritaikoma: jūs pasirenkate, kur ir kiek laiko norite mokytis, ir kuruojate turinį. ESCP MBA padeda suderinti studijas su darbu ir asmeniniu gyvenimu.

Nesvarbu, kurią studijų trasą pasirinksite iš mūsų 6 maršrutų, tai yra ta pati mokymo programa visuose mūsų miesteliuose Europoje ir Viduriniuose Rytuose. Jūs sekate tą patį ESCP vykdomąjį MBA.

Pagrindiniai kursai

Pagrindiniai kursai suteiks jums visas daugiafunkcines žinias ir vadybos įgūdžius, kurių jums prireiks tokiam verslo lyderiui. Jūs praleisite 180 valandų, dėstomų per metus, dienos ar savaitgalio sesijomis, atsižvelgiant į studijų kryptį.

 • Firmos strategija
 • Finansinė apskaita
 • Rinkodara
 • Įmonių finansai
 • Vadybos ekonomika
 • Žmonių ir organizacijų valdymas
 • Tiekimo grandinės valdymas
 • Išlaidų apskaita ir valdymo kontrolė
 • Verslumas ir verslumas

Devyni pagrindiniai vykdomosios MBA kursai taip pat gali būti baigti kaip atskiras pažymėjimas, žinomas kaip Bendroji vadybos programa (GMP). GMP absolventams leidžiama tęsti visą EMBA laipsnį.

50 pasirenkamųjų

Turėdamas EMBA studijas ESCP, pritaikysi savo įgūdžius pagal savo ambicijas.

Jūs pasirinksite 10–12 pasirenkamųjų iš 50 pasirenkamųjų asortimentų, galimų 5 ESCP miestuose ir nuotoliniu būdu. Būdami MBA absolventais, kiekvienais metais turėsite galimybę atlikti iki dviejų papildomų pasirenkamųjų dalykų.

Tarptautiniai seminarai

Sužinokite, kaip daryti verslą, ir įgyti žinių apie besivystančias rinkas JAV, Brazilijoje, Kinijoje, Singapūre ar Indijoje.

Vykdomosios magistrantūros studijų metu 5 konkrečios vietos seminarai nagrinėja svarbiausias globaliojo verslo problemas. 5 skirtingi savaitės trukmės seminarai yra galimybė sujungti savo ir savo kolegų žinias ir patirtį.

Tarptautinis konsultavimo projektas (ICP)

Įgyvendinkite savo mokymąsi EMBA praktikoje pasinaudodami realaus pasaulio verslo pavyzdžiu kartu su Tarptautiniu konsultavimo projektu (ICP).

12–14 mėnesių dirbsite su šiuo bendradarbiaujančiu daugiadisciplininiu projektu kaip tarpkultūrinės komandos dalimi. Jūs ir jūsų komanda atliksite nuodugnią situacijos ar problemos, su kuria susiduria įmonė, analizę ir pateiksite rekomendacijas dėl veiksmų, kuriuos įmonė gali realiai įgyvendinti.

Jūsų ICP rezultatas yra daugybė rekomendacijų, kurias įmonė gali įgyvendinti siekdama išspręsti iškilusį strateginį iššūkį.

Individualus koučingas

Kiekviename miestelyje gausite personalizuotą ir į tikslą orientuotą karjeros orientavimą visoje vykdomojoje MBA, taip pat 4 valandas trunkančias konfidencialias, vienas su kitu trenerio sesijas.

Šį laiką galite panaudoti tyrinėdami temas, kurios yra svarbios jūsų karjeros plėtrai. Taip pat galite nuspręsti sutelkti dėmesį į asmeninių sprendimų priėmimą ir nustatyti veiksmus, kurie jus pajudins jūsų tikslo link.

128633_pexels-photo-618613.jpeg

Snapwire / Pexels

Priėmimo sąlygos

 • Ankstesnis universitetinis laipsnis: bakalauras, magistro laipsnis arba lygiavertis bet kurios disciplinos laipsnis
 • Mažiausiai penkerių metų vadybinė patirtis, pagrįsta vadybiniais įgūdžiais ir sėkmės galimybėmis jūsų įmonėje (rekomendaciniai laiškai)
 • Anglų kalbos sklandumas: kursai dėstomi anglų kalba, o visi kursiniai darbai turi būti pateikiami anglų kalba.
 • Ne gimtoji kalba angliškai reikalaujame šių minimalių testų balų (TOEFL 100 / IELTS 7 juosta / Vidinis anglų kalbos testas (nemokamas), kurį teikia Britų taryba: CEFR c1 *).

* CEFR reiškia bendrą Europos kalbų metmenis

Stipendijos

ESCP vertiname įvairovę ir norime skatinti realius mainus iš įvairių sričių asmenų. Norėdami tai palengvinti, priimtiems kandidatams siūlome šias stipendijų schemas:

 • Moterys lyderystėje
 • Verslininkai
 • Asmenys, besikuriantys kylančiose rinkose
 • Tie, kurie dirba nevyriausybinių organizacijų / ne pelno siekiančių organizacijų labui
 • Dirbančios mažose ar vidutinėse įmonėse (MVĮ: mažiau nei 250 darbuotojų)

Šios stipendijos sumažina mokestį už mokslą nuo 5 iki 20% (maksimali suma) ir skiriamos kandidatams, kurie gali įrodyti, kad jie turės puikų indėlį į programą ir savo organizacijas ar bendruomenę.

Jei jus domina galimybė gauti stipendiją, susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos.

Finansai

70% mūsų vykdomosios MBA dalyvių gauna tam tikrą finansinę paramą iš savo darbdavio. Finansavimas taip pat gali būti teikiamas kaip stipendijos ar vyriausybės paskolos jūsų šalyje. Mūsų priėmimo pareigūnas mielai patars dėl finansavimo galimybių.

Finansinės institucijos gali suteikti jums paskolą studentams. Mūsų universiteto miestelio komandos taip pat yra prieinamos, kad palengvintų procesą naudodamos tikslines kredito galimybes, tokias kaip paskolos su mažomis palūkanomis, pritaikyti įmokų grafikai ir lankstūs mokėjimai.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

As a state-recognised university, ESCP counts among the most prestigious and leading business schools in Germany. ESCP regularly occupy top spots in both national and international rankings (#1 Europe ... Skaityti daugiau

As a state-recognised university, ESCP counts among the most prestigious and leading business schools in Germany. ESCP regularly occupy top spots in both national and international rankings (#1 European business school in Germany, #1 Master in Management, #1 Executive MBA and #1 in Custom Executive Education in Germany). In Berlin, ESCP has particular expertise in 3 academic Key areas, namely sustainability, entrepreneurship and digitalization with a foundation of international management. Companies such as Accenture, Bain, Bayer, Coca-Cola, and P&G closely collaborate with us and stay in continuous contact due to the quality of our faculty, their research as well as the top quality of our students and alumni. Skaityti mažiau
Berlynas , Šanchajus , Londonas , Paryžius , San Franciskas + 4 Daugiau Mažiau