Executive MBA

41 North Business School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Executive MBA

41 North Business School

Executive MBA

Grenoblio "Ecole de Management" (GEM) - 41 North Business School

Pagrindiniai faktai

 • Data: 2019 m. Birželio mėn
 • Kalba: Anglų
 • Vieta: Stambulas; Berlynas, Paryžius, Grenoblio pusiau įsikūręs
 • Trukmė: 18 mėnesių, ne visą darbo dieną / 4 dienos per mėnesį ketvirtadienio popietę, penktadienį
 • Kreditai: magistras (120 ECTS kreditų)
 • Kaina: 25 000 eurų

Programos apžvalga

Kur susitiks valdymo, inovacijų ir verslumo sritys!

 • Programos akademinis savininkas: Grenoblio "Ecole de Management" (Grenoblis, Prancūzija)
 • Akreditacija: trijų akredituotų, AMBA, EQUIS, AACSB. Grenoblio "Ecole de Management" yra viena iš nedaugelio verslo mokyklų (1% mokyklų visame pasaulyje) turi tris akreditacijas, išskiriančias pirmaujančias tarptautines verslo mokyklas.
 • "School Rankings": "GEM" užėmė 21 vietą "Financial Times" Europos verslo mokyklose (2017 m.)
 • Programos reitingai: Part-Time MBA programa buvo priskiriama 64-ajai visame pasaulyje, o programa taip pat yra 28-ojoje Europoje ir 5-oje Prancūzijoje (2017 m.).

FAKULTETAS

Klasės dėsto GEM fakultetas, vietinis fakultetas, aukštųjų universitetų svečiuose dėstytojai ir geriausi verslo specialistai. Dauguma nuolatinių fakultetų vykdo taikomuosius tyrimus; jų dėstymo jungčių teorija praktikuoti per autentiškus verslo atvejus. Jų kultūrinė ir tarptautinė įvairovė suteikia stiprią tarptautinę programą.

PROGRAMOS MISIJA

"Executive MBA" programos misija yra suteikti būsimiems vadovams pagrindines žinias, reikalingas visapusiškam verslo požiūriui ir paskatinti vadovavimo ir verslumo iniciatyvą. Programa taip pat siekiama didinti karjeros perspektyvas ir sudaryti sąlygas dalyviams kritiškai ir strategiškai mąstyti, kad galėtų prisitaikyti prie kintančios pasaulinės aplinkos.

Ši programa paskatins jus galvoti kitaip, mąstyti pasauliniu mastu, dirbti daugiakultūrėse ir daugiadalykėse komandose. Jūs sukursite savo profesinius ir asmeninius įgūdžius bei kompetencijas.

Inovacinė ir verslumo siela, "Executive MBA" programa nusprendė sutelkti dėmesį į valdymą, inovacijas, technologijas ir verslumą, siekiant parengti ir parengti vadovus šiuolaikinei pasaulio aplinkai ir rytdienos iššūkiams.

SĖKMINGI ŠIANDIENIS TRANSFORMACIJOS VADOVUI

Yra naujų kalbų, sprendimų priėmimo priemonių, požiūrio ir mąstysenos, kuriuos galima išmokti, padėdamas palengvinti jūsų perėjimą prie skaitmeninės transformacijos organizacijose. Vadovai pirmiausia turi suvokti, kad jie turi tapti skaitmeniškai laisvi ir užtikrinti, kad jie integruotų skaitmeninį mąstymą į jų kasdienį valdymą.

VYSTYTI NAUJIEMS ĮGYVENDINIMUS

Skatinkite visus darbuotojus kurti skaitmenines kompetencijas ir verslo modelius. Kuo daugiau skaitmeniniu požiūriu pažįstama darbo jėga, tuo didesnė jų galimybė prisidėti prie vertės kūrimo. Skaitmeniniai lyderiai turi suprasti pokyčius (elgsenos, ekonominius, socialinius), kuriuos kuria nauji technologijos varikliai: mobilieji, socialiniai tinklai, debesys, duomenų analizė.

PROGRAMA YPATINGAI DIDESNĖ DĖL PROFESINIŲ IR ASMENINIŲ ĮGŪDŽIŲ, KURIŲ DINAMINĖS ORGANIZACIJOS UŽTIKRINA, UŽTIKRINTI:

Vykdykite intensyvią, skatinančią akademinę programą, kuri mokoma tik anglų kalba.

 • Padidinti tarptautinę ekspoziciją ir patirtį skirtingų tautybių ir kultūrų grupėje.
 • Stiprinti sunkius ir minkštus valdymo įgūdžius.
 • Užpildykite didelę profesionalų standarto valdymo ataskaitą.
 • Versti į skaitmeninį pagrindą į verslo poveikį pramonei, organizacijai ir individualiam lygmeniui.
 • Gaukite puikią investicijų grąžą, paspartinsite savo karjeros plėtrą.
 • Grenoblio "Ecole de Management" "Executive MBA Degree" apdovanotas trijų akredituotų institucijų.
 • Specializacijos moduliai: jie yra verti 15 kreditų laipsniui. Jos susideda iš 3 atskirų 30 valandų modulių, iš viso 90 valandų pagal specializaciją (vadybos konsultacijos - finansai - inovacijų vadyba - verslumas - skaitmeninis verslas - projektų valdymas)

KAS?

"Executive MBA" kandidatai yra patyrę profesionalai iš įvairių sektorių, kurie turi aukšto lygio brandą ir intelektualų smalsumą. Kandidatai turi turėti puikius rašytinės ir žodinės komunikacijos įgūdžius ir būti atviri kultūrinei įvairovei. Ypatingas dėmesys bus skiriamas kandidato motyvacijai tarptautinėje karjeroje.

PATEKIMO REIKALAVIMAI

 • Bakalauro laipsnis, bakalauro laipsnis bet kuria tema
 • Bent septynerių metų darbo patirtis visą darbo dieną, pageidautina su vadovaujama patirtimi
 • Anglų kalbos mokėjimas (6,5 IELTS su 6,0 min kiekvienoje grupėje), arba TOEFL iš 94 (su mažiausiai 22 skaitymo ir kalbėjimo arba 21 klausymas ir rašymas)
 • GMAT gali būti reikalaujama kiekvienu konkrečiu atveju. Jums bus pranešta po to, kai priėmimo taryba susitiks, jei turėsite priimti GMAT.

KUR?

KODĖL TIKSLUI EMBA IN STANBUL?

41 Šiaurės mokymosi centras

Mūsų pamokos vyksta "Ferko Signature Business Center" centre, esančioje pagrindiniame Stambulo verslo ir socialinio rajono centre Levent Buyukdere prospekte, ir yra įrengtos aukščiausios klasės technologinės infrastruktūros.

Mūsų miesteliu yra patogu pasiekti pasivaikščiojimo kelius ir požeminius takus, skirtus metro, metro ir pėsčiųjų susisiekimui. Be to, universitetas maksimaliai padidina jūsų produktyvumą, todėl jūsų mokymosi aplinka yra malonus, kai yra patogumų, tokių kaip elektrinių transporto priemonių įkrovimo taškai automobilių stovėjimo aikštelėse, verslo konsjeržo paslaugos, kavinės, restoranai ir gyvybingi socialiniai parkai.

GRENOBLE KAMPUS

Grenoblio miestelis yra miesto verslo rajone, vadinamame "Europole". Grenoblio "Ecole de Management" universitetas yra netoli miesto širdies ir šalia geležinkelio stoties, kur traukiniai, autobusai, tramvajaus ir dviračių takai visi sutampa. Mokykla taip pat yra šalia GIANT inovacijų kampelio. Pasibaigus beveik 37 000 kvadratinių metrų plote, Grenoblio miestelyje yra pripažintas dėl jo dizaino ir patogumo.

MOKYMOSI PATIRTIS

Mokymosi procesai ir susijusios technologijos per pastaruosius dešimt metų labai pasikeitė. Nebegalima laikinai eiti vadovų; jie turi būti išmokyti organizuoti laimėtus pasirodymus realiuoju laiku ir darbe.

Mokymosi pramonė mums suteikia daug įdomių ir naujų mokymosi modelių ir metodų. 41 North Business School ir Grenoblio "Ecole de Management" pristatys savo klientams naujausią informaciją.

PARAIŠKA

Norėdami kreiptis dėl šios programos, kandidatai privalo užpildyti paraiškos formą ir įtraukti visų originalių patvirtinamųjų dokumentų nuskaitytas kopijas. Visi dokumentai turi būti pateikti anglų kalba arba pateikti patvirtintą vertimą į anglų kalbą, jei jie parašyti kita kalba

 • Oficialus paskutinio laipsnio ar diplomo egzempliorius
 • Universiteto stenograma: priekinė / nugara su gradacijos skale
 • CV / Tęsti
 • Trys trumpi esė (susiję su jūsų akademine / profesine patirtimi, jūsų pasirinktomis šios programos pagrindais ir tarpkultūriniu supratimu)
 • 2 profesionalios nuorodos. Kolegos ar draugai nėra priimtini kaip teisėjai
 • Paso nuskaitymas
 • Tarptautiniu mastu pripažintas pasas Picture
 • Laisvalaikis anglų kalba (TOEFL, PTE, IELTS ar CPE):
  • TOEFL: kompiuterinė: 240 / internetinė
  • (IBT): 94 (mažiausias 22 skaitymo ir kalbėjimo rezultatas, minimalus 21 klausimas klausydamas ir rašydamas). TOEFL kodas įstaigai: 8973
  • IELTS: 6.5 visose srityse (klausymas, skaitymas, rašymas ir kalbėjimas) yra mažiausiai 6,0
  • Kembridžo kvalifikacijos egzaminas (CPE): A, B, C
  • Pearson test of English (PTE): 63 (minimalus balas 59 kiekviename skyriuje)

Kodėl verta investuoti į MBA programą?

Yra trys svarbūs komponentai, kurie labai priklauso nuo patyrusio vadovo sprendimo įsiregistruoti EMBA programoje. Tai yra (A) CAREER EFFECT po baigimo; (B) PATIRTIS programos metu ir (C) verslo mokyklos KULTŪRA.

KARJEROS POVEIKIS

Pagrindinė vadovų, norinčių įsiregistruoti EMBA programoje, priežastis yra jų karjeros poveikis. Jie tikisi, kad baigiamasis darbas gerokai padidins jų galimybes pakilti į dabartinę darbo organizaciją arba rasti daugiau darbo vietų kitoje įmonėje. Bet kuriuo atveju yra didelis lūkestis didinti savo atlyginimą!

Šiuo atžvilgiu mokyklos EMBA absolventų tinklo dydis ir kokybė tampa ypač svarbūs. Būtinas, tačiau nepakankamas, kad mokyklos priėmimo procesas yra atrankinis, kuris užtikrina, kad dalyvis patrauktų pirštus su ryškiais ir puikiais karjeros perspektyvomis. Šiandien absolventų tinklo dydis ir įvairovė, kalbant apie globalumą, lytį ir verslo aplinką, sudaro ar panaikina pasirinkimą EMBA programoje.

PATIRTIS EMBA

Ar galėčiau pritaikyti tai, ką mokiausi programos metu? Kiek intensyvios bus sąveika tarp dalyvių? Ar tai bus orientuota į novatoriškų ir kūrybiškų sprendimų kūrimą? Kokios yra galimybės bendrauti su kitu asmeniu iš visiškai kitokio kultūrinio ar verslo aplinkos? Kaip programos valdymo komanda mokosi internetu?

Programos metu turėjau laiko savęs apmąstymui. Ar man bus treneris?

EMBA programos vieta yra labai svarbi. Ar tai atspindi šiuolaikinę darbo aplinką metropoliniame mieste, ar tai yra paslaptingame miesteliuose? Ar ji turi prieigą prie vietos vadovų?

Kai baigsiu, aš tikiuosi palikti su: 1) geresniu lyderystės gebėjimu valdyti mišrios lyties komandas; 2) geriau suprasti pokyčių valdymą; 3) sustiprinti pasitikėjimą savimi; (4) geresnį gebėjimą kalbėti ir suprasti (5) geresnis gebėjimas sužadinti ir motyvuoti kitus ieškant novatoriškų sprendimų.

KULTŪRA

Verslo mokyklos išgyvena ir puoselėja kultūros įvairovę ir turtingumą. Jie nėra geografiškai suvaržyti, jie pripažįsta dalyvius, turinčius skirtingą išsilavinimą, bent penktadalis jų yra moterys, o jų fakultetas atitinka jų studentų ir absolventų įvairovės charakteristikas. Jie yra verslo laboratorijos savo visuomenėje ir pirmiausia etika. Jų įdarbinimo srityje dominuoja nė viena organizacija.

Visa tai padidins mano vertę darbe, nes turėsiu galimybę perduoti savo įgūdžius ir žinias kitiems. Tai yra kur kas svarbesnė už IG, kurią galiu generuoti mano darbdavio investicijoms!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta August 18, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Birželis 2019
Duration
Trukmė
18 mėnesių
Ištęstinės
Price
Kaina
25,000 EUR
Locations
Turkija - Istanbul, Istanbul
Pradžia : Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Birželis 2019
Turkija - Istanbul, Istanbul
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vaizdo įrašai

A current business school for current leaders re-skilling on technology & innovation

Dr. Susanne Hansen Saral , DBA, Admissions Coordinator of 41 North Business School