Executive MBA

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Edhec Executive MBA“ yra trigubai akredituota viena iš geriausių Europos verslo mokyklų. Jis skirtas patyrusiems vadovams, verslininkams ir vyresniesiems vadovams, norintiems patirti profesionalų transformaciją. Paryžiaus operoje ar Lilyje įsikūrusi 16 mėnesių darbo programa padės įtvirtinti savo vykdomojo lygio įgūdžius, didinti savimonės ir vadovavimo įgūdžius ir pagilinti savo pasaulinę perspektyvą, kad jūsų organizacijos veikla taptų sudėtinga ir nuolat. besikeičianti verslo aplinka.

Žmonių statymas versle

EDHEC MBA yra subalansuota programa, sukurta verslo jūsų verslui derinant rimtą akademinį indėlį iš patyrusių verslo ekspertų su praktiniu požiūriu į tikruosius verslo gyvenimo iššūkius. Todėl mes sukūrėme programą, kad galėtume pasiūlyti verslo pagrindų derinį asmeninį mokymąsi, kad galėtumėte maksimaliai padidinti vertę ir patirtį pagal savo tikslus.

 • Verslo pagrindai, kuriais siekiama sustiprinti savo strateginę veiklą
 • Platus pažangiausių pasirinkimų pasirinkimas, siekiant sustiprinti savo įgūdžius ir suteikti jums naujų perspektyvų valdymo klausimais, kurie yra svarbiausi jums ir jūsų karjerai - galite pasirinkti iki 6 skirtingų jūsų poreikiams pritaikytų variantų
 • 2 skatinant pasaulines verslo keliones, kad suteiktumėte jums pirmaujančių įžvalgų apie labiausiai besivystančias pasaulio šalis ir besivystančias rinkas
 • 1 individualus konsultacinis projektas , suteikiantis jums praktinę patirtinę mokymosi patirtį, pritaikydami tai, ką išmoko į pasirinktą realaus gyvenimo veiksmo projektą
 • Asmeninis instruktavimas ir lyderystės ugdymas - 20% programos yra skirta principiniam vadovavimui ir jūsų profesiniam tobulėjimui

Bendradarbiaukite, mokykitės, dalinkitės

Kai prisijungiate prie EDHEC MBA, prisijungiate prie patyrusių patyrusių specialistų ir verslo organizacijų iš viso pasaulio. Mes ribojame savo klasių dydžius, kad galėtume pasinaudoti ryšiais su žmonėmis iš įvairių tautybių, profesijų ir pramonės šakų, tačiau užtikrinama asmeninė ir aukštos kokybės mokymosi galimybė.

Kiekvienas suvartojimas yra unikalus ir skirtingas, bet visada aistringas, ryškus ir įvairus. Pavyzdžiui, 2016/2018 klasė atrodė taip:

 • Vidutinis amžius: 39
 • 18 tautybių
 • 14,5 metų vidutinė patirtis
 • Anglų kalbos mokėjimas

Jei turite 8 metų profesinę patirtį, bakalauro laipsnį ar lygiavertį, bet dar svarbiau tikras noras plėtoti įgūdžius ir įžvalgas, reikalingas jūsų verslo ir karjeros ateičiai, tuomet EDHEC MBA galėtų būti teisingas pasirinkimas.

2 vietos, 2 įv., 2 formatai

Įsiurbimas: galite pasirinkti, kad pradėtumėte savo MBA MBA EDHEC arba rugsėjo arba vasario mėn

Vieta: pasirinkite iš mūsų Lilio universiteto ar centrinės Paryžiaus universiteto, kur kiekvienas siūlo kitokį formatą, atitinkantį jūsų gyvenimo būdą ir darbo tvarką bei namų / darbo bazę (Paryžius

 • Lilio savaitgalio formatas: du kartus per mėnesį penktadieniais - šeštadieniais
 • Paryžiaus savaitės dienos formatas: kartą per mėnesį trečiadieniais - šeštadieniais

Trukmė: 16 mėnesių

Paraiškos, mokesčiai

Mokesčiai

Mokestis už 16 mėnesių trukmės programą yra 43000 EUR be PVM. PVM. Į kainą įskaičiuota 4500 EUR be PVM. PVM už 2 pasaulines verslo keliones.

Programa atitinka Prancūzijos asmeninio mokymo sąskaitos schemą (CPF) - Kodas 245001

Stipendijos

Ankstyva paukščių nuolaida: 3800 EUR sumažinimas nuo studijų mokesčių už visas paraiškas, pateiktas iki 2005 m. Rugsėjo 31 d., Pradedant rugsėjo mėn. Ir iki 15/10 vasario sesijos.

Mes taip pat siūlome 3 tipų stipendijas, kurias galima sumažinti iki 8500 eurų

 • Tarptautinis
 • Verslumas
 • Nuopelnai

NB: programai taikoma tik viena stipendija. Jei laikomasi dviejų ar kelių kriterijų, bus taikomas didžiausias sumažinimas.

Paraiškos procesas

Jei jus domina programa, mes visada pradedame procesą su susitikimu ar kvietimu su mūsų programos patarėju, kad galėtume geriau suprasti apie jus ir jūsų tikslus ir kaip mūsų MBA atitinka jūsų poreikius.

Be to, mes susisieksime su esamais dalyviais ir absolventais, kad galėtumėte suprasti, kaip programa padėjo pakeisti savo profesinę kelionę ir kaip kursas gali jums padėti. Po to mes dirbame kartu su paraiškos forma ir tada surengsime tiesioginį pokalbį su programos direktoriumi. Kai tai bus padaryta, jūsų prašymo byla bus perduota priėmimo komisijai priimti į programą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century.

Created by and for entrepreneurs, EDHEC has embodied the fundamental values of business for over a century. Skaityti mažiau
Malonu , Paryžius , „Roubaix“ + 2 Daugiau Mažiau