Executive MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Įvadas

Nyenrode's Executive MBA yra dvejų metų programa. Kaip vadybininkas, lyderis ar verslininkas, kurį pasirinksite dalyvauti, nes norite patys tapti geriausiu lyderiu. Mūsų Executive MBA programa padeda jums padidinti savo vadovavimo poveikį visoje savo asmeninio vadovavimo plėtros kelionė, pagrindinė tema tema.

Programa susideda iš intensyvių vienos savaitės modulių, iš kurių septyni vyksta Nyenrode miestelyje ir trys užsienyje. Studijuojate ir dirbate su panašių pažiūrų specialistų grupe, kad padidintumėte savo nuomonę apie verslą, valdymą ir vadovavimą, ir jūs sužinosite apie save naujus dalykus; apie savo savybes, aistras, stilių ir asmenybę.

Ką gausite iš jo?

 • Pavadinimas: MBA
 • Aiški verslo ateities vizija ir jūsų vaidmuo joje
 • Nauji ir sustiprinti asmeniniai vadovavimo įgūdžiai
 • Tarptautinis požiūris į verslą ir valdymą
 • AMBA ir EQUIS sertifikuotas diplomas
 • Tvirtas ryšys su savo kolegomis ir ambicingas tinklas

Asmeninės informacijos sesija

Patirkite sau, ką mokosi „Executive Executive MBA“ Nyenrode'e ir kaip gerai informuoti. Suplanuokite asmeninės informacijos sesiją „Nyenrode“. Prašome susisiekti su Lyske, mūsų programos patarėju, su jumis suplanuos tinkamą datą.

 • Dėmesys ateities lyderystei
 • Patirkite verslą keturiuose žemynuose
 • Bootcamp struktūra su vienos savaitės moduliais kas du mėnesius

Priėmimas ir taikymas

Jei norite kreiptis į mūsų MBA, turite atitikti šiuos reikalavimus:

 1. Bakalauro ar magistro laipsnis (bet kuris dalykas).
 2. Ne mažiau kaip penkerių metų darbo laikas.

Jei norėtumėte daugiau sužinoti apie šiuos reikalavimus prieš pateikdami paraiškas, rekomenduojame atsisiųsti „Executive MBA“ brošiūrą arba paprašyti asmeninės informacijos sesijos.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Jei norite kreiptis į mūsų MBA, turime gauti paraišką iki 2019 m. Balandžio 1 d.

Ambicija ir vadovavimas

Mes tikimės, kad turėsite ambiciją, kad šis kitas didelis žingsnis jūsų karjeroje. Tai taip pat reiškia, kad jūsų dabartinė organizacija yra didelė. Jūs esate kažkas, kas dabar vaidina lyderio vaidmenį arba tai padarys artimiausioje ateityje. Jūs esate atviri ir smalsūs, ir jūs norite daugiau sužinoti apie save ir mokytis iš kitų.

Priėmimo tvarka

Mūsų priėmimo procedūra vyksta trimis etapais; gavę ir patvirtinę dokumentaciją ir surengę pokalbį, mes nusprendžiame, ar esate tinkami. Trys žingsniai yra aprašyti toliau:

1 veiksmas: dokumentai

Norint pradėti apdoroti jūsų paraišką, mums reikia šių dokumentų:

 • Paraiškos forma, įskaitant motyvacinį laišką.
 • Dvi nuorodos (naudokite šabloną, pridėtą prie paraiškos formos).
 • GMAT, GRE arba Nyenrode LTP priėmimo testo ataskaita (LTP gali būti užbaigta Nyenrode arba iš užsienio).
 • TOEFL arba IELTS sertifikatas arba lygiavertis, jei reikia.
 • Atitinkamų diplomų / kopijų kopijos.
 • Gyvenimo aprašymas su penkerių metų darbo patirtimi.


2 žingsnis: vertinimas ir interviu

Remdamiesi jūsų dokumentais, vertiname jūsų tinkamumą programai. Jei šis vertinimas bus teigiamas, Jūs būsite pakviesti į pokalbį. Tai gali vykti „Nyenrode“ arba „Skype“. Šio susitikimo metu aptariame jūsų motyvaciją ir abipusius lūkesčius.

3 žingsnis: Galutinis sprendimas

Įvertinimas ir interviu, siekiant nustatyti, ar galite pradėti vykdyti MBA. Jei sprendimas yra teigiamas, kviečiame jus užsiregistruoti.

Jei esate pakviestas užsiregistruoti, prašome atsiųsti mums pasirašytą ir užpildytą registracijos formą.

Turinys

Ką ketinate daryti?

Kas dvejus mėnesius turite savaitę intensyvių užsiėmimų su 35–40 dalyvių grupe. Klasių savaitė trunka nuo sekmadienio iki šeštadienio Nyenrode (septynis kartus) ir nuo pirmadienio iki penktadienio užsienyje (tris kartus). Jūs dalyvaujate paskaitose ir dirbate kartu mažesnėse pogrupiuose. Jūs aktyviai dalyvaujate savo pačių vystymosi procese ir savo kolegų dalyvių vystyme. Kai grįšite po modulio, kuriame dirbate su užduotimis, prisijunkite prie mūsų interneto seminarų ir pasiruoškite kitam moduliui.

Jūsų vadovavimo įgūdžių ugdymas

Mūsų MBA programa buvo sukurta tam, kad iššūkis jums ir atneštų jus iš savo komforto zonos. Mes naudojame akademines koncepcijas apie vadovavimą ir valdymą, išlaikant asmeninį požiūrį. Jūs peržiūrėsite savo viziją, įsitikinimus ir praeities patirtį su naujais akimis ir sužinosite apie savo stipriąsias puses ir iššūkius, susijusius su būsimomis karjeros perspektyvomis, pvz., „Peer Group Coaching“ ir „Leadership Event Reviews“.

Naudodami naujas žinias

Jūs galėsite pritaikyti tai, ką išmoksite savo studijų metu, kasdieninėje jūsų organizacijos praktikoje. Mūsų programa yra sukurta taip, kad galėtumėte sujungti savo MBA ambicijas su savo darbu ir asmeniniu gyvenimu ir vis dar būti „Nyenrode“ bendruomenės dalimi.

Dalyviai

Jūsų kolegos dalyvauja daugelyje organizacijų ir sektorių, kurie skiriasi nuo pramonės, mažmeninės prekybos, profesionalių paslaugų ir vyriausybės iki IRT ir konsultacijų. Jie gali būti vyresnysis specialistas arba valdymo grupės dalis. Tačiau jie turi vieną bendrą dalyką: jų norą tapti ateities lyderiu.

Kurso turinys

Mūsų MBA programoje yra šie dešimt modulių:

 • Ateities organizacijos numatymas
 • Organizacijos parengimas numatomai ateičiai
 • Pasaulinis tiekimas Kinijoje
 • Organizacijos finansavimas I
 • Organizacijos finansavimas II
 • Daugiakultūriškumas ir verslumas Pietų Afrikoje
 • Organizacijos valdymas I
 • Naujovės ir skaitmeninimas JAV
 • Organizacijos valdymas II
 • Vedantis tvarią ateitį

Baigimo projektas

Po paskutinio modulio, suapvalinkite „Executive MBA“ su galutiniu projektu, kuriame pristatomas jūsų naujai rastų žinių ir įgūdžių taikymas jūsų darbe. Jūsų galutinis projektas gali būti konsultavimo projektas, akademinis mokslinių tyrimų projektas arba verslo projektas.

Kokios yra išlaidos?

Vykdomosios MBA kaina yra 47 000 EUR. Tai apima mokestį už mokslą, knygas, apgyvendinimą ir maitinimą „Nyenrode“. Į kainą neįskaičiuoti lėktuvo bilietai, vizų išlaidos ir kai kurie maitinimai užsienyje.

Kai kuriais atvejais mokėjimas dalimis yra neprivalomas.

„Orange Tulip“ stipendija

Kinijos, Pietų Korėjos, Meksikos ir Rusijos studentams suteikiama galimybė kreiptis dėl „Orange Tulip“ stipendijos 15 000 eurų. „Orange Tulip“ stipendiją organizuoja „Nuffic Neso“ ir skiria Nyenrode. Paraiškos pateikimo terminas yra 2019 m. Balandžio 1 d.

Mokesčių lengvata

Nyderlandų mokesčių mokėtojai iš savo mokesčių gali išskaičiuoti ne daugiau kaip 15 000 eurų. Tiksli suma priklauso nuo jūsų asmeninės ir finansinės padėties. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į mokesčių konsultantą arba vietinę mokesčių tarnybą.

Ką gausite iš jo?

Stiprinti savo vadovavimo gebėjimus vykdydami MBA. Baigę programą, esate pasiruošę kitam dideliam žingsniui savo karjeroje. Jūs būsite vienas iš žmonių, sėkmingai vadovaujančių organizacijoms į nuolat besikeičiančią ateitį. Jūs turite drąsą ir supratimą, kad tarnautumėte įmonėms, organizacijoms ir visuomenei su vizija, kurią sukūrėte kaip lyderis.

Jūsų karjera skaičiais

Dalyvių pajamos nuo programos pradžios didėja vidutiniškai 20% iki vienerių metų. Apie 40 proc. Studentų keičiasi darbu arba darbdaviais, o 7 proc. - savo kompaniją, skatinančią jiems atsiveriančias naujas galimybes.

Tarptautiniai moduliai

Mūsų MBA siūlo Jums unikalų požiūrį į tarptautinio verslo įžvalgas. Mūsų „Doing Business Globally“ moduliai supažindina jus su įvairiomis kultūromis pasauliniame verslo pasaulyje. Apsilankysite Nyenrode partnerių universitetuose Kinijoje, Pietų Afrikoje ir JAV. Kiekvienas apsilankymas bus skirtas skirtingam tarptautinio verslo ir valdymo aspektui.

Kinija

Kinijos Renmin universitetas

Vienas iš geriausių pasaulio verslo ir ekonomikos mokyklų ir 10 geriausių Kinijos universitetų.

 • Kinijos universiteto reitingas: # 6
 • QS Asia University Reitingas: # 73

Vizito į Kiniją metu jūs ištirsite pasaulinius šaltinius, naujoves ir tvarumą bei strategijas, kurias Vakarų įmonės naudoja šioje šalyje. Taip pat sužinosite apie elektroninę prekybą, skaitmeninę verslumą ir naujoves Kinijoje.

pietų Afrika

Stellenboscho universiteto verslo mokykla (USB)

Geriausia verslo mokykla Afrikoje ir yra viena didžiausių pasaulio universitetų. USB taip pat yra pirmasis Afrikos trigubas karūnos universitetas, nes buvo gautos visos trys tarptautinės akreditacijos .

 • QS Top universitetai Afrikoje Reitingas: # 2
 • Geriausi Afrikos universitetai Reitingas: # 3
 • QS World University Reitingas: # 351

Jūsų apsilankymas Pietų Afrikoje atkreipia dėmesį į tarptautinius ekonomikos klausimus. Kiti dalykai yra daugiakultūrės organizacijos, strategija ir Afrikos ekonomikos augimas.

Jungtinės Valstijos

Kalifornijos universitetas, Berklis (UCB)

Berklis yra vienas iš dešimties mokslinių tyrimų universitetų ir yra vienas iš prestižiškiausių pasaulio universitetų ir aukščiausio viešojo universiteto Jungtinėse Amerikos Valstijose.

 • QS Geriausi verslo mokyklos JAV Reitingas: # 5
 • QS pasaulio universiteto reitingas: # 27
 • CWUR Pasaulio universiteto reitingas: # 7
 • Pasaulio universiteto reitingas: # 18

Šiame modulyje susipažinsite su „Design Thinking“ filosofija. Kitos pagrindinės temos yra įmonių plėtra ir pasaulinė verslo plėtra, taip pat skaitmeninės transformacijos ir pradinės veiklos sutrikimai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, ... Skaityti daugiau

Nyenrode Business Universiteit works on a sustainable future by stimulating our students and participants to grow into responsible leaders. We do so by offering them a combination of academic theory, practical relevance, and personal development. At Nyenrode, you learn to debate, convince and translate theory into practice. Nyenrode is the only private university in the Netherlands, founded in 1946 by business and for business. We have always been internationally oriented. Nyenrode is located in two iconic locations: Amsterdam and Breukelen. Skaityti mažiau