Executive MBA

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Akreditacija
Laipsnis yra tarptautiniu mastu akredituotas AMBA, IACBE ir ACBSP. Jai taip pat taikomi tarptautinės akreditavimo įstaigos ATHEA nustatyti standartai. Be to, Mastrichto vykdomasis MBA yra akredituotas NVAO, todėl suteikia teisę gauti Nyderlandų teisinį laipsnį Nyderlanduose. MSM Executive MBA“ reitingas „Magazine 2019 Global Executive MBA“ reitinguose buvo įvertintas kaip 6-oji geriausia vykdomosios MBA programa pasaulyje.

Skirta dirbti specialistams
Kiekvienais metais yra keturi moduliai, visada sausio, balandžio, liepos ir spalio mėnesiais. Dauguma modulių yra 8 dienų (šeštadieniais - šeštadieniais). Specializacijos modulis, kuris visada vyksta antrųjų studijų metų birželio-liepos mėnesiais, yra 13 dienų. Klasės vyksta Mastrichto MSM ir apima interaktyvias paskaitas, grupines užduotis, su tema susijusias svečių paskaitas ir darbo vizitus.

Neatidėliotini rezultatai
Į praktiką orientuotas požiūris MSM Executive MBA leidžia pritaikyti naujai įgytas žinias ir įgūdžius tiesiogiai į savo organizacijos kasdienę praktiką. Būdama MBA programa, skirta specialistams, MSM Executive MBA yra mažiau apie egzaminus, bet daugiau apie individualias taikytas užduotis. Paprastai kiekvienam kursui jūs užsiimate tiek grupinių, tiek individualių užduočių, orientuotų į konkrečias organizacijos problemas, kurias galite kreiptis į savo organizaciją. Tai ne tik padės jums pritaikyti savo žinias praktikoje, bet ir jūsų įmonė gaus jūsų žinias iš pirmo kurso. Galutinis "ExecutiveMBA" projektas - tai akademinis tyrimo projektas, verslo konsultacinis projektas arba verslo planas, visiškai skirtas jūsų organizacijai. Tokiu būdu jūs aktyviai prisidedate prie jūsų įmonės veiklos tobulinimo.

Sužinokite iš įvairovės
MSM Executive MBA Classis būdinga įvairovė. Jūs dalijatės savo mokymosi patirtimi su skirtingų kultūrinių ir profesinių bendruomenių dalyviais. "Executive MBA" suteikia puikias galimybes stiprinti tarpkultūrinius bendravimo įgūdžius.

Pritaikykite savo MBA
Kad galėtumėte pritaikyti savo MBA aplink savo konkrečius studijų poreikius ir karjeros perspektyvas, MSM siūlo keletą specializacijų:

Su verslu susijusios specializacijos:

  • Verslumas
  • Tarptautinis verslas ir tvarus vystymasis
  • Apskaita
  • Skaitmeninė ekonomika
  • Tiekimo grandinės valdymas

Specializacijos, orientuotos į verslą *:

  • Sporto valdymas
  • Sveikatos priežiūros valdymas
  • Viešojo sektoriaus valdymas

* Kai kurioms specializuotoms pramonės sritims gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 2019

Apie mokyklą

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personal ... Skaityti daugiau

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personally oriented business school offering internationally accredited MBA (full-time MBA, Executive MBA, Online MBA) and Master in Management programs, and short executive courses. Studying in one of MSM’s programs means you will share your study experience with participants from many countries and professional backgrounds. Being part of such a diverse community offers you the opportunity to expand your international network and to learn from fellow participants by exchanging knowledge and experience. Skaityti mažiau

Akreditacijos