Executive MBA

Bendroji informacija

7 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apie studijas

"Executive MBA" programa yra organizuojama glaudžiai bendradarbiaujant su strateginiais akademinės bendruomenės partneriais. Šios programos turinys puikiai tinka darbo rinkos poreikiams, o jo pristatymas remiasi šiuolaikiniais verslo ir vadybos metodais.

Baigę programą, galėsite kritiškai taikyti savo žinias ir suprasti, kaip sistemingai ir kūrybiškai valdyti verslo procesus bei principus.

Per savo studijas jūs išmoksite, ką reiškia būti veiksmingu ir atsakingu lyderiu. Taip pat sukursite pažangias vadovavimo kompetencijas, kurios padės sėkmingai vadovauti ir įgyvendinti pokyčius ir naujoves jūsų pasirinktoje organizacijoje.

Per vienerių metų programą jūs dalinsite žinias su pirmaujančiais šios srities vadovais ir įgysite patirties su pasaulinės klasės fakulteto ir verslo specialistais.

"Executive MBA" programa yra specialiai sukurta siekiant išspręsti realius iššūkius, kuriuos dalyvis, kaip ryžtingas ir talentingas vadovas, susidurs su sudėtingomis organizacijomis. Taip pat bus pristatyti alternatyvūs verslo modeliai, tokiu būdu suteikiant studentui lanksčias priemones, reikalingas problemoms spręsti ateityje.

Programa sukurta tam, kad vykdytojas galėtų tiesiogiai taikyti savo žinias ir valdymo priemones savo darbo vietoje. Sunkioje, tačiau skatinančioje aplinkoje gilus pagrindinių verslo subjektų supratimas visose pagrindinėse funkcinėse srityse, kartu pabrėžiant įgūdžius, reikalingus naujoms tendencijoms ir technologijoms atpažinti ir prisitaikyti prie jų. Per 12 mėnesių studijų laikotarpį dalyvis ne tik mokysis, bet ir dirbs įvairiais projektais, kol pagaliau uždirbs MBA magistro laipsnį.

Programos struktūra

Numatoma, kad programa užtruks dvylika mėnesių, iš viso skirta 35 dienas, skirta paskaitoms, seminarams ir vietiniams mokymosi vizitams - lankstus grafikas, leidžiantis mokytis ir dirbti, nerizikuodamas dėl konfliktų planavimo.

MBA programa yra suskirstyta į 4 modulius. Visus programos modulius dėsto išskirti ir patyrę mokslininkai ir specialistai iš ISM ir iš pirmaujančių užsienio universitetų, tokių kaip Londono verslo mokykla, DTU Danijos technikos universitetas, Vienos ekonomikos ir verslo universiteto WU, Stellenbosso verslo mokykla USB ( Pietų Afrika) ir kt.

Programa susideda iš:

 • 35 studijų dienos (kartą per mėnesį ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį)
 • 4 internetiniai kursai, 4 individualios instruktažo sesijos, 8 grupinės konsultacijos
 • 4 moduliai: valdymo ir verslo funkcijos, lyderystė, skaitmeninimas ir naujovės, pagrindiniai pokyčiai ir naujovės
 • Tarptautinis rezidencija (Keiptaunas, Pietų Afrika)
 • "Stellenbosch" verslo mokyklos USB universitete (Pietų Afrika)
 • Tarptautinio konsultavimo projektas, o ne magistro darbas
 • Vietos studijų vizitas (Lietuva)
 • Dalyvio organizacijoms taikomi projektai

Diplomas

Pirmasis realus MBA diplomas Lietuvoje

Mes didžiuojamės, kad pristatome pirmąjį realų verslo administravimo magistro (MBA) programą Lietuvoje; programą patvirtino Aukštojo mokslo kokybės vertinimo centras (SKVC) 2017 m.

Verslo administravimo magistro akademinį laipsnį kartu skiria ISM University of Management and Economics universitetas ir Kauno technologijos universitetas.

Diplomas: Verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį kartu skiria ISM University of Management and Economics universitetas ir Kauno technologijos universitetas.

Laipsnis: Verslo administravimo magistras (MBA)

Trukmė: 12 mėnesių

Studijų forma: 3 dienos per mėnesį

Kalba: Anglų

Priėmimas

Patekimo reikalavimai:

 • Bakalauro laipsnis.
 • Mažiausiai trejų metų vadovaujančios patirties pirmaujančių organizacijų.
 • Gera rašytinio ir kalbančio anglų kalba.
 • Stiprus motyvavimas (motyvacinis laiškas ir individualus pokalbis).
 • Rekomendacinis laiškas.

Priėmimo tvarka:

 • Užpildykite paraiškos formą adresu https://my.ism.lt.
 • Pateikite visus reikalingus dokumentus paraiškos formoje.
 • Susipažinkite su individualiu interviu. Data ir laikas, dėl kurių turi būti susitarta.

Paraiškos dokumentai:

 • Bakalauro diplomo ir diplomo priedas.
 • Pareiškėjai, užsieniečiai užsienyje, privalo pateikti Lietuvos aukštojo mokslo kokybės vertinimo centro (SKVC) patvirtinimą, patvirtinantį, kad jų bakalauro laipsnis yra panašus į patvirtintą Lietuvos mokslų daktaro laipsnį.
 • Patvirtinti anglų kalbos įgūdžiai, kurie turėtų atitikti aukštesniojo ar aukštesniojo lygio reikalavimus ir būti išbandyti per individualų pokalbį.
 • Motyvacinis laiškas.
 • 1 rekomendacija.
 • Gyvenimo aprašymas (CV).
 • Paso nuotraukos ir tapatybės puslapio kopija.
 • Nuotrauka.

Studijų pradžia - 2018 m. Rugsėjo 13 d.

Mokestis už mokslą: 16 200 EUR

Dėl papildomų sąlygų kreipkitės į Ieva Šimoliūnienė, ieva.simoliuniene@ism.lt, tel. Nr. 37062077365

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since starting its activities in 1999, ISM University of Management and Economics had one aim from the very beginning – to offer innovative, qualitative studies and training of management and economic ... Skaityti daugiau

Since starting its activities in 1999, ISM University of Management and Economics had one aim from the very beginning – to offer innovative, qualitative studies and training of management and economics for creative, ambitious young persons and already experienced business managers. Customer Recognition (students, businesses and alumni), International Recognition and Sustainability. Quality and internationality have become the most important priorities of the University’s activities. This aim has been evaluated by International Quality Accreditation (IQA) awarded to ISM in 2006 by the Central and East European Management Development Association (CEEMAN), thus certifying that ISM belongs to universities that offer the most advanced business studies in the region. Skaityti mažiau
Vilniaus apskritis , Oslas , Tilburgas , Île-de-France , Bordo , Tilburgas , Teleborgas + 6 Daugiau Mažiau