Executive MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

131334_ScreenShot2020-02-18at2.08.30PM.pngnuotrauka Simon Fraser University - Beedie School of Business su Simon Fraser University - Beedie School of Business

SFU Beedie vykdomosios MBA (EMBA) programa skirta vyresnio amžiaus specialistams, pasirengusiems ją perkelti į kitą lygį. Nesvarbu, ar jūs einate į viršų, ar jau esate ten - EMBA užtikrins jūsų skustuvo aštrumą ir konkurencingumą. Tai taip pat gali suteikti jums geresnę padėtį dabartinėje karjeroje arba padėti pereiti į naują.

Jei jau turite didelę vadovavimo patirtį, EMBA padės atrakinti visas jūsų galimybes, pasitikėjimą sprendimų priėmimu ir strategines žinias.

Kam jis skirtas

Vykdomoji MBA yra skirta vyresniesiems vadovams ir specialistams, taip pat kylančių verslo lyderių.

Nors mūsų mokymo programa greitai juda, programą ketinama valdyti tiems, kurie taip pat dirba reikalaujančią visą darbo dieną. Mūsų lankstus formatas užtikrina, kad galite išlaikyti pusiausvyrą tarp gyvenimo, darbo ir tobulinti savo karjerą.

Ką mokysi

„SFU Beedie“ EMBA programa suteiks jums pasitikėjimo savimi ir sugebėjimo strategiškai valdyti verslą aukštesnės vadovybės lygiu. Įgysite naujų įžvalgų ir pagrindų mąstymui, analizei, strategavimui ir vadovavimui. Jūs patobulinsite savo bendravimo, pristatymo ir derybų įgūdžius.

Galite pasiimti tai, ko išmokote savaitgalį, ir pirmadienį pradėti naudoti darbe.

„Americas MBA“ vadovai yra pasirenkama 2-ojo kurso kryptis, suteikianti galimybę studijuoti svarbius vadybos klausimus su keturių didžiausių Amerikos ekonomikų švietimo institucijų MBA studentais: Kanadoje, Brazilijoje, Meksikoje ir JAV.

Kur tai gali jus nuvesti

„SFU Beedie“ vykdomosios MBA programa suteikia puikų vadovavimo mokymą ir gerai pripažintą bei gerbiamą laipsnį, taip pat narystę visiškai naujame 1500 absolventų tinkle. Jūsų investicija į EMBA suteikia neįkainojamos grąžos ir sėkmės kitame jūsų karjeros etape.

Tvarkaraštis

Intensyvus, tačiau lengvai valdomas „SFU Beedie EMBA“ yra pristatomas ne visą darbo dieną per 20 mėnesių, tai reiškia, kad jums nereikia atsisakyti savo lyderio pareigų.

  • 20 mėnesių, ne visą darbo dieną
  • Penktadienis ir šeštadienis visos dienos užsiėmimai pakaitomis savaitgaliais
  • Rugsėjo pradžios data
  • Prasideda ir baigiasi privalomu 3 dienų rekolekcijomis Vistleryje

Vieta

Vankuverio miesto centre yra SFU Beedie's Segal Graduate School miestelis. Paveldo bankas buvo laikomas 60 000 kvadratinių pėdų orientyru, kuriame yra kabinetai, posėdžių salės ir studijų erdvės.

Jis yra centrinėje vietoje, lengvai pasiekiamas viešasis transportas, todėl patekti į klasę ir iš jos yra ypač patogu.

Be to, jus supa kavinės, parduotuvės ir restoranai. Tai tokia pat gyvybinga kaimynystė.

Priėmimo sąlygos

Bakalauro laipsnis. Bus svarstomas dvejų metų diplomas ir puikūs pažymiai. Gali būti priimtas ribotas skaičius žmonių, neturinčių formalaus laipsnio, tačiau turinčių kitą išskirtinę kvalifikaciją.

Kandidatai turėtų turėti ne mažesnę kaip 10 metų profesinio darbo patirtį ir ketverius metus eiti vadovaujančias pareigas. Vidutiniškai mūsų EMBA turi 18 metų darbo patirtį ir 10 metų valdymo patirtį.

Visi pareiškėjai turi laisvai mokėti anglų kalbą. Jei jūsų pagrindinė kalba nėra anglų, turite įrodyti pakankamai mokantys anglų kalbą atlikdami vieną iš dviejų priimtinų testų: TOEFL arba IELTS.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing g ... Skaityti daugiau

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing global-class research for the knowledge economy. We are based in Metro Vancouver, British Columbia—Canada’s Asia Pacific Gateway and a growing hub for international trade, entrepreneurship, and technology. Skaityti mažiau
Vankuveris , Surrey + 1 Daugiau Mažiau