Executive MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Norite augti savo karjeroje, tačiau turite visą atsakomybės plotą. „Sy Syms“ verslo mokykla MBA supranta jūsų realijas. Tai paruošia paspartinti savo karjeros potencialą, pateikia žaidimus keičiančias idėjas ir pasiruošia besikeičiančiai pasaulio ekonomikai - visa tai būnant dabartiniame darbe.

„Sy Syms“ kraštas

 • Mūsų lanksčios klasės yra pritaikytos dirbančiam specialistui.
 • Mūsų išsami pagrindinė programa sukuria sėkmės bet kuriame versle pagrindą.
 • Mūsų garsūs nuolatiniai profesoriai įkvepia jus per akademinę kompetenciją. Įspūdinga papildoma tilto teorija su realiojo laiko verslo praktika.
 • Mūsų studentų organizacija apima įvairius profesionalus iš kiekvieno verslo sektoriaus.
 • Jūsų užsiėmimai bus maži ir individualūs, leisdami užmegzti ryšius visą gyvenimą.

Žvilgsniu

 • Dalyvaukite užsiėmimuose sekmadieniais arba mišriais formatais.
 • Sužinokite, kaip iš verslo privalumų tapti verslo lyderiu.
 • Pagerinkite savo verslo supratimą per vasaros rezidencijas.
 • Užmegzkite ryšius visą gyvenimą su savo profesoriais ir bendraamžiais.
 • Uždirbkite savo EMBA iš „Syms“ tik per dvejus metus.

Mokymo planas

Mūsų EMBA programa pabrėžia tris temas, kurios yra integruotos visoje mokymo programoje.

Verslumas

Yeshiva University verslumo ekosistema yra gyva, nuostabi ir pažangiausia. „Yeshiva“ verslumo mandato esmė yra rasti būdų, kaip išnaudoti didžiulę viso universiteto galią, gyvybingumą ir išteklius, kad iš tikrųjų visa mūsų energija yra daug didesnė nei vien tik dalių suma. Mes skatiname mokyklų ir institutų, studentų ir absolventų, NYC bendruomenės ir vyriausybės pareigūnų partnerystę. Mes turime tvirtus ryšius su Izraeliu ir jo pradžios valstybės technologijomis bei verslumu. Yeshiva University kuria inkubatorių Niujorke, kad Izraelio įmonės galėtų vystytis ir klestėti Niujorko aplinkoje.

Vadovavimas

Ši tema orientuota į naujų ateities lyderių kūrimą. Visoje programoje ypatingas dėmesys skiriamas tam, kaip skirtingos verslo priemonės ir teorijos gali sustiprinti sugebėjimą vadovauti ir atlikti veiklą labai konkurencingoje ir stresą sukeliančioje aplinkoje. Kai kuriuose siūlomuose kursuose daugiausia dėmesio skiriama lyderystės įgūdžių ugdymui, įskaitant vadybą globalioje aplinkoje, ir pranešėjų ciklą, apimantį sėkmingiausius vadovus ir verslininkus.

Etika

Svarbiau nei bet kada anksčiau yra praktikuoti verslo etiką išlaikant tvarų verslo modelį. Nustatyta Yeshiva University , ši programa audžia YU vertybes kartu su verslo etika, mokant, kaip galima pasiekti darnaus verslo modelį, kartu teikiant naudos bendruomenei ir jos aplinkai. Šis modelis priklauso nuo vadovų ir lyderių sugebėjimo nustatyti asmenines ir įmonės vertybes bei suderinti verslo elgesį su socialiniais lūkesčiais, teisinėmis pareigomis ir moraliniais siekiais. Mūsų mokymo programoje pabrėžiamas pagrindinis verslo etikos vaidmuo pagrindiniame etikos ir teisinės aplinkos kursuose ir dėmesys skiriamas etinėms problemoms, nagrinėjamoms visos mokymo programos metu.

Dvi vasaros rezidencijos

Inovacijos pasitelkiant technologijas ir lyderystę

1 vasara: NYC vasaros rezidentūra - sužinokite, ko reikia norint tapti novatoriumi

Šiame septynių dienų intensyviame seminare studentai sužino apie verslo modelius, kurie gali padėti jiems perkelti produktą ar verslą į kitą lygį. Mokomos ir taikomos specialios kūrybiškumo priemonės, po kurių vyksta apsilankymai naujoviškose pradedančiose įmonėse iš Niujorko metropolijos. Seminaras baigiamas studentams kuriant savo verslo idėjas ir pateikiant verslo planą.

2 vasara - Izraelio vasaros rezidencija - pasinėrimas į pradedančiosios tautos kultūrą

Šiame dešimties dienų intensyviame seminare studentai bendrauja su Izraelio EMBA studentais iš vieno geriausių Izraelio universitetų. Kartu jie dirba kaip komandos, norėdami sužinoti šios pradedančiosios šalies technologinės sėkmės paslaptis. Skaitomos paskaitos iš geriausių Izraelio verslo ir technologijų profesorių, po kurių vyksta vizitai į sėkmingiausias Izraelio kompanijas. Tikimasi, kad šio seminaro pabaigoje studentai gerai išmanys, ką reikia būti naujovių lyderiu, ir strateginius būdus, kaip ten patekti. Rezidencija yra anglų kalba.

EMBA programos momentinis vaizdas

Dėkojame, kad apsvarstėte Yeshiva University vykdomosios programos MBA programą, vienintelę sekmadieniais siūlomą programą, atsižvelgiant į įvairiapusę bendruomenę, kuriai ji tarnauja.

Suprantame, kad tai yra svarbus sprendimas jums. Keletas aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti:

 • Apsvarstykite kultūrą. Kiekviena mokykla turi savo. Raskite jums tinkamiausią verslo programą - akademiškai, socialiai ir profesionaliai. Pavyzdžiui, Yeshiva University garsėja šilta, rūpestinga ir griežta bendruomene. Tai reiškia daug dalykų, pradedant nuo tvirtų ryšių su profesoriais ir baigiant aistringai įsitraukiančia į bendruomenę ir absolventais.
 • Apsvarstykite savo tikslus. Pasirinkite verslo mokyklą, kuri padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Pagalvokite, ar norite išradinėti savo karjerą, pradėti naują verslą, ar pasirodyti daug didesnėje savo dabartinėje įmonėje. „Yeshiva“ metu užmegzsi ryšius, kurie sudaro visą gyvenimą trunkančią bendruomenę ir yra prieinami kiekviename karjeros etape.
 • Apsvarstykite galimybę susisiekti su mumis. Jei atrodo, kad Yeshiva jaučiasi jums tinkama, vieta, kurioje būsite puoselėjami augdami, mes galime diskutuoti.

Čia yra keletas papildomos informacijos, padėsiančios apsispręsti:

 • 2 metų programa, 48 kreditų MBA programa mūsų Manheteno miestelyje Niujorke.
 • Griežti kursai, kuriuos moko sėkmingas, patyręs fakultetas.
 • Dvi vasaros rezidencijos.
 • Mokykitės kartu su labai patyrusiais klasės draugais ir užmegzkite ryšius visą gyvenimą.

Papasakok, kas tave išskiria. Mes nuoširdžiai norime sužinoti daugiau apie jus. „Sy Syms“ verslo mokykla vertina įdomius asmenis, kurie nuoširdžiai siekia savo karjeros. Mūsų mokiniai yra įvairūs. Mūsų fakultetas yra garsus pasaulyje. Mokymo programa yra griežta. Mes tikime, kad tai yra vadovų MBA, kuris atitinka jūsų karjeros tikslus. Štai ką reikia padaryti norint pritaikyti:

 • GPA 3.0 ir naujesnės versijos (nuorašai).
 • Pokalbis. Kai jūsų internetinė paraiška bus užpildyta ir peržiūrėta, su jumis gali susisiekti Priėmimo tarnybos narys, kad suplanuotų pokalbį miesteliu. Atminkite: pokalbiai vyksta tik kvietimu.
 • Reikia dviejų rekomendacijų.

Tarptautiniai pareiškėjai

Tarptautiniai studentai, neturintys laipsnio iš institucijos, kurioje visi mokymai vykdomi anglų kalba, privalo laikyti TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testą), PTE (anglų kalbos „Pearson Test“) arba IELTS (tarptautinę anglų kalbą). Testavimo sistema). Jums gali būti netaikoma TOEFL, PTE ar IELTS tik tuo atveju, jei esate įgiję laipsnį įstaigoje, kurioje anglų kalba yra mokymo kalba.

TOEFL, PTE ir IELTS balai galioja dvejus metus. Pateikdami paraišką jūsų balai turi galioti.

Priėmimo terminai

 • 2020 3 9: Stipendijų įmokų mokėjimo terminas
 • 2020 03 31: priėmimo terminas
 • 2020 11 5: priėmimo įmokų terminas
 • 2020 7 31: Galutinis priėmimo terminas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United Sta ... Skaityti daugiau

Yeshiva University gives students the opportunity to further their intellectual and professional pursuits and become a part of one of U.S. News and World Report’s top 80 universities in the United States. Skaityti mažiau