Executive MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

AACSB akredituota vykdomosios MBA programa yra skirta patyrusiems specialistams, siekiantiems bendradarbiavimo ir tarpdisciplininio požiūrio į lyderystės meno įsisavinimą naujojoje ekonomikoje.

Lyderystės plėtra

UT Sykes verslo koledžo vykdomoji MBA programa suteikia patyrusiems verslo specialistams bendradarbiavimą, tarpdisciplininį požiūrį į naujos ekonomikos lyderystės įgūdžių formavimą ir pasirengimą būsimiems iššūkiams. Studijų ir programos metu jie sukuria globalią perspektyvą, strateginę viziją ir novatorišką mąstymą - svarbias priemones priimti tinkamus sprendimus ir valdyti riziką besikeičiančiame pasaulyje.

EMBA studentai mokosi iš fakulteto, turinčio aukštą akademinį laipsnį, išskirtinius mokymo įgūdžius ir stiprią profesinę patirtį - daugelis profesorių turi vadovavimo patirtį arba turėjo savo įmones. Studentai taip pat mokosi iš savo klasės draugų, kurie suteikia daug profesinės kompetencijos ir įžvalgos. Todėl diskusijos klasėse yra gyvos ir turtingos, pateikiant realiojo verslo pavyzdžius ir pasekmes. Mažas klasės dydis ir komandos požiūris padeda ugdyti bendravimo jausmą, nes EMBA studentai sudaro artimas grupes ir svarbius, ilgalaikius verslo ryšius. Mokymo programa skatina aktyvų mokymąsi įgyvendinant klientų projektus, stažuotes ir analizuojant atvejus. Programos tarptautinių kelionių komponentas padeda studentams į savo studijas įtraukti neįkainojamą globalų vaizdą.

UT, esantis netoli Tampos miesto centro, suteikia lengvą prieigą ir ryšius su gyva verslo bendruomene. Kiekvienais metais miesteliuose įdarbinama šimtai kompanijų, įskaitant T. Rowe Price, „Citigroup“, „Syniverse Technologies“, „The Nielsen Company“ ir „Coca-Cola Enterprises“.

Tarptautiniu mastu pripažinta programa

Sykes verslo kolegija yra akredituota AACSB International (asociacija, skatinanti kolegialaus verslo mokyklų verslo asociaciją) bakalauro ir magistro lygiu, garbė, kurią turi tik šeši procentai verslo mokyklų visame pasaulyje. „Bloomberg Businessweek“ ją įvertina kaip 100 populiariausių verslo mokyklų JAV, o nuo 2007 m. „The Princeton Review“ paskelbta tarp 294 geriausių verslo mokyklų pasaulyje.123795_UT-02.jpg

Inovacijos ir vadyba

EMBA kursai skirti tvarumui, žinių ir inovacijų valdymui, kūrybingam pasauliniam problemų sprendimui, sprendimų analizei ir kitoms svarbioms sritims. Fakulteto nariai informuoja studentus apie dabartines tendencijas ir strategijas bei palaiko ryšius su verslo bendruomene per kviestinius dėstytojus, praturtinančius mokymąsi.

Praktinės rankos, komandos požiūris

Studentai mokosi pagal ugdymo programą komandos struktūroje, vadinamoje kohorta, leidžiančia ugdyti vertingus verslo ryšius ir asmeninius ryšius. Būdami įvairaus išsilavinimo vadovai, komandos nariai dalijasi idėjomis, naudinga abipusiai, ir kuria profesines galimybes.

Išskirtinė vertė ir patogumas

Vykdomosios MBA programa renkasi kas antrą šeštadienį dvejus metus. Strategiškai parengtoje mokymo programoje reikalaujama, kad studentai kartu su savo grupe vyktų dvi klases vienu metu ir dirbtų pagal programą iš eilės. Kadangi EMBA studentai paprastai dirba visą darbo dieną, šis tvarkaraštis padeda sumažinti karjeros ir šeimos gyvenimo sutrikimus. Programa yra konkurencinga kaina, palyginti su kitomis geriausiomis MBA programomis visoje šalyje.

Patirtinis globalus komponentas

Antraisiais programos metais kursų serija parengia studentus tarptautinių kelionių patirčiai, kurių metu jie tiria verslo galimybes už JAV ribų. Jų studijos apima visuotinį vertinimą ir strateginę verslo analizę, kurios pabaiga yra 10 dienų kelionė į užsienį. tai užtrunka mokytis už klasės ribų. Pastaraisiais metais EMBA studentai išvyko į Kiniją, Čilę, Argentiną, Šveicariją, Vokietiją, Čekiją, Airiją ir Peru.

Judėjimas priekyje verslo

Sykes verslo kolegija vertina glaudžius ryšius su Tampos įlankos verslo bendruomene, kurią sudaro daugybė sėkmingų vietinių, nacionalinių ir tarptautinių kompanijų. Santykiai su verslo lyderiais padeda UT neatsilikti nuo tendencijų ir sudaryti studentams galimybes, įskaitant darbą, stažuotes, mokslinius tyrimus ir keliones. Daugiau nei 800 bendruomenės lyderių dalyvauja įvairiose UT tarybose ir patariamosiose grupėse. Savo ruožtu UT teikia verslo bendruomenei puikias programas, prasmingus tyrimus ir apgalvotą, strateginę analizę. Verslo pakopos studentams teikiama nuolatinė prieiga prie įvairių tinklo galimybių ir pažangių mokymosi programų.

Verslo tinklo simpoziumas

Tris kartus per metus rengiamas verslo tinklo simpoziumas sveikina Tampos įlankos verslo bendruomenę ir UT studentus. Kiekvienoje programoje pristatomi trys vietos vadovai, kurie dalijasi savo verslo istorijomis, pasiekimais, išmoktomis pamokomis ir ateities planais. Ankstesnių pranešėjų tarpe buvo Tarptautinio Tampos oro uosto, „Cigar City“ alaus daryklos ir „Tampos“ bendrosios ligoninės generaliniai direktoriai.

Draugų forumas

Kiekvienais metais pritraukia daugiau nei 1000 dalyvių, „Fellows“ forume yra trys žymūs įmonių vadovai arba prezidentai, kalbantys apie aktualias problemas ir tendencijas, turinčias įtakos verslui. Renginį remia „Fellows Board“, įmonių savininkų grupė, kuri remia UT teikdama stipendijas bakalaurams ir bakalaurams. „Fellows“ forumas pritraukia verslo bendruomenės narius, UT studentus ir dėstytojus bei yra metinis stipendijų kaupėjas. Ankstesni pranešėjai apėmė HSN, „AutoNation“, „Jabil“, „PNC Financial Services Group“ ir „Publix“ vadovus.

TECO lyderystės energetikos centras

UT TECO lyderystės energetikos centras siūlo pritaikytas programas didelio potencialo lyderiams, veda lyderystės seminarus srities verslo vadovams ir sukviečia į universiteto miestelį nacionaliniu mastu pripažintus pranešėjus. Ji taip pat vykdo taikomuosius lyderystės tyrimus ir koordinuoja stipendijas bei dalyvavimą konferencijose. Sužinokite daugiau apie UT centrus ir institutus tinklalapyje www.ut.edu/centers.

Priėmimo reikalavimai ir dokumentai

Norėdami kreiptis, užpildykite popierinę arba internetinę paraišką. Paraiškos nebus peržiūrimos tol, kol Absolventų ir tęstinių studijų tarnyba negaus visos reikiamos medžiagos. Gavę ir įvertinę medžiagą, studentai informuojami apie priėmimą.

 • Užbaigta paraiška.
 • Keturių metų laipsnis iš regiono akredituotos institucijos.
 • Dvi profesinės orientacijos formos (PDF), kurias užpildo asmenys, patvirtinantys pareiškėjo profesinį išsilavinimą ir akademinį potencialą. Priimami profesionalūs rekomendaciniai laiškai.
 • Profesinė santrauka.
 • Asmeninis pareiškimas: Apibūdinkite maždaug 500–1 000 žodžių savo profesinius tikslus ir tai, kaip Tampos universiteto magistro laipsnis padės jums pasiekti šiuos tikslus. Savo ruožtu taip pat galbūt norėsite pabrėžti, ką galite prisidėti prie magistrantūros programos.
 • Absolventų vadybos priėmimo testas (GMAT) arba absolventų įrašų egzaminas (GRE) **.
 • Septynerių metų darbo patirtis.
 • Interviu.
 • Paraiškos mokestis - 40 USD.

** Priėmimo komitetas gali atsisakyti GMAT arba GRE reikalavimo, remdamasis:

 • Minimalus 3,0 arba geresnis GPA iš akredituotos ketverių metų įstaigos
 • Atitinkami kursiniai darbai
 • Reikalinga darbo patirtis
 • Patenkinamas atvykimo pokalbis

PASTABA: atitikimas aukščiau išvardintiems kriterijams suteikia teisę tik studentui pareikalauti atleidimo nuo GMAT. Visi GMAT atsisakymai yra peržiūrimi atskirai ir juos turi patvirtinti komitetas. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su priėmimo konsultantu.

Paraiškų pateikimo terminai

Paraiškos yra įvertinamos atsižvelgiant į rudens, pavasario ir vasaros laikotarpius. Kvalifikuoti studentai priimami tol, kol neužtenka vietos atitinkamam laikotarpiui. Dėl nuolatinio priėmimo priėmimas yra konkurencingas, o studentai raginami kreiptis anksčiau, nes nėra galutinių paraiškų teikimo terminų. Sprendimai priimami per kelias savaites nuo to laiko, kai studentas užpildo prašymą.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2019

Apie mokyklą

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB acc ... Skaityti daugiau

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB accreditation — a recognition that places us among the top 5 percent of graduate business schools worldwide. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited