Programos dėmesys


Programa orientuota į išskirtiniais mokymosi patirtį, su kokybe ir iššūkis tikitės iš nusistovėjusių, visiškai akredituoti Executive MBA programa, kuri pabrėžia etikos verslo lyderė pasaulio aplinką ir suteikia galimybę santykių kūrimą.

Kompetencijos


Mes dirbame ilgą laiką pareikšti Pamplin MBA programą prie rinkos siekiant patenkinti mokymo poreikius vadybininkai, turintys augimo dinamiškoje aplinkoje regėjimas. Kolegijos ir jos fakultetas yra įsipareigojusi teikti jums puiki vertė už Jūsų laiką ir investicijas.

Etikos vadovavimas


Mes tikime, kad organizacijos vadovai turėtų turėti vientisumo, o ne tik verslumu pagrįstą mąstymą. Vadovaujantis konsultacijų su geriausių verslo lyderių ir mūsų fakultete ir absolventai, mes sukūrėme programą, kuri pabrėžia, etiškai sąmoningas valdymas. Tikime, kad šis etikos sudedamoji mūsų gyvenimo padaro už gerai suapvalinti verslo išsilavinimą.

Reputacija


Daugiau nei 25 metų, mes teikiame aukščiausios kokybės programos MBA pagrindinis mūsų miestelyje Blacksburg ir Washington, DC. Mes suteikiame tai didelę patirtį ir neįvykdyti fakultetas Pamplin MBA programą.

Sąryšis pastatas


Gerai apvalinama verslo išsilavinimą, kaip daug apie kurti santykius, nes ji yra apie lemiančias žinias organizacinės veiklos ir augimo. Mūsų programa yra skirta pasirinktos grupės asmenų su didelę patirtį ir didelį potencialą ir toliau sėkmingai savo organizacijose. Mokiniai yra skatinami dalintis savo profesine patirtimi klasės diskusijos, todėl jums bus naudinga ne tik iš mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencijos, bet ir iš kitų verslo lyderių programą.

Tarptautinis valdymas


Programą rengia studentus pasaulio verslo iššūkiai per studijų į užsienį programas, kurios apima fakultetas vadovaujamos ekskursijos į Afriką, Aziją ir Europą kiekvienais metais. Programos apima įvairias temas, įskaitant "Europos požiūris į informacinių technologijų", "Rinkodara Turkijoje ir Graikijoje", "Tinklų naudojimas ir E-komercija Europos Sąjungoje" ir "finansų ir rinkodaros Azijoje." Kolegija taip pat siūlo pasaulio verslo nepilnametis ir į rudens ir pavasario semestrus ne Virginia Tech's centro ir Europos studijų ir architektūros Riva San Vitale, Šveicarija programą.

Pamplin Executive MBA programa apima fakulteto vadovaujamos programos užsienyje tai yra kurso dalis, "tarptautinė strategija ir kultūra." Patirtis nuo kelionė bus kai klasėje diskusijų pagrindu. Studentai taip pat susitiks su ir mokytis iš įmonių vadovai ne pirmaujančių tarptautinių organizacijų ir užsienio valstybinių įstaigų. Studentai taip pat gali dalyvauti paskaitose ir seminaruose atliko mūsų fakulteto nariai mūsų tarptautinių partnerių institucijų. Rezidentūros bus ribojamas iki 10 dienų nagrinėti intensyvaus profesionalių poreikius MBA studentams jų darbdaviai. Šios kelionės kaina yra įskaičiuota į bendrą programą mokestį.

Laipsnis Programos Gyvenimo


Mes sukūrėme Pamplin MBA's tarpdisciplininio mokymo programos suteiks Jums oficialią pagrindinę verslo švietimo apskaitos, ekonomikos, organizacinė elgsena ir sprendimo teorijos srityse. Pridedant core kursai yra kursai tradicinių funkcinių sričių veikla: informacinių technologijų, rinkodaros, finansų ir veiklos valdymo sąnaudas. Tarptautinę perspektyvą pagrindžia keli kvalifikacijos kėlimo kursus, kaip tai daro didelis dėmesys skiriamas modernių technologijų valdymo. Verslumo lyderystės ir pokyčių valdymo yra pagrindinės sudedamosios dalys mokymo ir skirtos finansinio sverto savo lyderio savybes, dieną iš dienos verslo praktikos, nepriklausomai nuo jūsų vietovėje specializacijos arba darbo funkcija.

Iš temų diapazonas užtikrina, kad AACSB Tarptautinis reikalavimai yra patenkinti. (AACSB, asociacija Advance Collegiate Schools of Business, yra pagrindinė akreditavimo agentūros, JAV verslo mokyklų.) Šios temos pabrėžti mūsų programos pirminis stiprumų: etikos vadovybė, informacinių technologijų ir tarptautinį verslą. Mūsų mokymo programos yra nuolat atnaujinamas siekiant neatsilikti nuo didėjančios švietimo poreikius šiandienos dinamiškoje verslo aplinkoje.

Mūsų fakultetas nariai priima jų mokslinių tyrimų patirties, taip pat jų neakademinės profesinę patirtį į klases. Per atveju analizė ir grupių projektai, esate nuolat skatinamos taikyti ko mokytis. Klasės diskusijos leidžia jums bendrai naudoti savo darbo vietoje patirtimi, praturtinanti mokymosi aplinką dar labiau. Kai kuriais atvejais, du fakulteto nariai gali klasė taip, kad kursų turinys gali būti integruota sukurti tikrą verslo tipo aplinkoje. Svečių pranešėjų iš pramonės ir viešosios valdžios bus kviečiami diskutuoti su jų profesine patirtimi su studentais. Visa tai gerai dera su mūsų tikslas skatinti iššūkį mokymosi aplinką, kuri padeda pritraukti mūsų fakulteto įgūdžių, taip pat mūsų studentais.

Paraiška Reikalavimai

  • Paraiškos forma
  • Atnaujinti
  • Esė
  • Interviu su Emba darbuotojai
  • Oficialusis nuorašai (visų institucijų dalyvavo). Ieškome 3,0 VPS per pastaruosius 60 kredito valandos bakalauro kursinių. Nemažiau 3. 0 GPA reikalavimas gali būti netaikomas, jei pareiškėjas turi magistro ar daktaro laipsnį, arba dirba ne mažiau kaip 12 kreditų valandų absolventas kursinių su minimalus VPS 3,0. Oficialius protokolus už magistro darbai yra privalomi. GMAT rezultatas 550 "gali būti reikalaujama, jei bakalauro VPS dėl per pastaruosius 60 kredito valandos yra žemiau 3,0.
  • Paraiškos mokestis 90 $ mokamas "iždininkas, Virginia Tech" (atleidžiami Booz Allen Hamilton darbuotojų
  • Du rekomendaciniai laiškai
    Firmos rėmėjas laišką, nurodant: Finansinė parama (rekomenduojama, bet nereikalaujama), laisvą laiką dėl 4-ių dienų orientacijos, kai penktadieniais po pietų, ir 10-dienų tarptautinė kelionė)

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Pamplin College of Business, Virginia Polytechnic Institute and State University »

Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date