Executive MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Emory siūlo dvi Executive MBA programas: Weekend EMBA ir Modular EMBA.

Mūsų savaitgalio MBA vadovams siūlo strateginio mąstymo įgūdžius ir trumpus kursus bei padeda jums sukurti savo patirtį per vieną ar daugiau dėmesio sričių. Pristatome verslui palankų tvarkaraštį, specialias karjeros paslaugas ir lankstumą pasirinkti savo koncentraciją, mes esame suprojektuoti kiekvienam aukšto potencialo profesionalui, pasirengusiam pereiti į kitą lygį.

Mūsų „Modular MBA“ vadovams daugiausia dėmesio skiriama strateginio mąstymo įgūdžių ugdymui ir kompetencijos išplėtimui kaip lyderiui. Jūs sustiprinsite savo verslo nuovoką ir apvalinsite savo kompetencijos sritis per bendrą mokymo kursą, kuris bus teikiamas per internetinius kursus ir tvirtas, savaitės trukmės klasėje vykstančias patirtis kas ketvirtį.

Savaitgalio Executive MBA vs Modularex MBA

Pagrindinė savybė

Bendroji vadybos mokymo programa su 8 pasirenkamaisiais, kad pritaikytų savo akademikus savo interesams Bendroji vadybos mokymo programa su 2 pasirenkamosiomis programomis, siekiant išplėsti savo perspektyvą ir verslo sumanumą Formatas Campus formatas su klasėmis, vykstančiomis kas antrą penktadienį


Tik Emory

Viena iš labiausiai vertinamų tyrimų institutų pasaulyje, Emory universitetas turi mokslo pasiekimų, studentų ir daugiau kaip 70 pažangiausių mokslinių tyrimų centrų reputaciją. Mūsų vardas pripažįstamas visame pasaulyje ir už kampo, todėl jūsų laipsnis atveria duris neatsižvelgiant į jūsų buvimo vietą. Suporuokite "Emory" vardą su neginčijamu "Goizueta" MBZ vadovams skirtumu, ir jūs turite didžiulį vieną ir du sėkmės pompą.

Verslo požiūriu tinkamas formatas, „bottom-line“ rezultatai

Pradėkite savo savaitgalio MBA vadovams patirtį su išsamia pagrindine mokymo programa, kurioje apibūdinama, kaip organizacijos veikia įvairiose srityse ir funkcijose. Tada pritaikykite savo akademinę patirtį pasirinkdami pasirenkamus pasirinkimus, atitinkančius jūsų konkrečius interesus. Jūs atnešite teorijas į gyvenimą per praktinį mokymąsi ir pasinerkite į patirtį, kuri maksimaliai padidina jūsų sugebėjimą sukurti organizacinę vertę.

Modulinis MBA vadovams turi unikalų hibridinį formatą, kuris yra lankstus ir išsamus. Naudodamiesi internetinio mokymosi ir asmeninio klasės darbų deriniu, jums patiks turtinga akademinė patirtis, pritaikyta tokiems užimantiems vadovams kaip jūs. Jūs pagerinsite savo verslo nuovoką, patobulinsite savo vadovavimo instinktus ir padidinsite savo vadovavimo sugebėjimus idealioje mokymosi aplinkoje. Kartu šie įgūdžiai leidžia vienu metu išversti mokymąsi į įmanomas įžvalgas, kad pagerintumėte verslo rezultatus.

Autentiškas vadovavimas

Pernelyg dažnai vadovavimo įgūdžiai yra trūkstama grandis, kurioje geri specialistai išlieka puikūs. Štai kodėl „Goizueta“ lyderių mokymas yra įtraukiamas į viską, ką darome. Su asmeniniais įvertinimais ir prasmingu grįžtamuoju ryšiu jūs ne tik pasieksite savo vadovavimo tikslus, bet ir savo autentišką vadovavimo stilių. Tai reiškia, kad valdote save, savo komandą ir savo organizaciją - visi, būdami lyderiu, siekia tapti.

Karjera

Aukšti oktaniniai kolegos.

Kas jūs apsupate save klausimais. Emory EMBA sujungia talentingų, sėkmingų, vidutinio lygio vadovų ir specialistų grupę, kad kartu mokytumės kartu mokymosi aplinkoje.

Tai reiškia, kad supa patyrę asmenys, kurie klesti dėl asmeninės atskaitomybės ir puikių rezultatų. Jūsų klasės draugai pasiekė sėkmę daugelyje pramonės šakų, verslų ir funkcijų visame pasaulyje, teikdami plataus mąstyseną, skatinančią jūsų individualų mokymąsi, o ne savo profesionalumo ir lyderystės ugdymą.

Tavo patirtį dar labiau patobulina profesionalus dėstytojas, kuris išdėsto geriausias ir įvairesnes požiūris į kambarį. Per tvirtą dialogą bendradarbiaujančioje ir remiančioje aplinkoje, jūs rasite puikią vietą savo mokymuisi - ir jūsų unikalioms idėjoms - sustiprinti.

Žiūrėkite pasaulį kitaip. Jūsų EMBA klasėje yra studentų, kurie gyveno ir dirbo užsienyje arba šiuo metu tai daro. Negalima pervertinti pasaulinių kultūrinių ir verslo žinių, kurias šie mokiniai prideda prie savo klasės draugų.

Naudodamiesi "Global Business Practices" panardinimu, mokiniai sužinos apie verslo kultūrą įvairiose pasaulio dalyse ir kaip įmonės bendradarbiauja su JAV, siekdamos įvertinti būsimus iššūkius ir galimybes.

Šiame tarpusavyje susijusiame pasaulyje sėkmingi lyderiai supranta tarptautinį verslą. Mūsų studentai suvokia šią realybę ne tik mokydami iš įvairių studentų makiažo ir kursų studijų, bet ir nagrinėję atvejų ir klasių diskusijas. " Goizueta Business School per tarptautinius modulius, kurie nagrinėja dabartines temas pagal tarptautinius nustatymus, tokius kaip Brazilija, Argentina, Kinija, Honkongas, Japonija, Pietų Afrika ir Vietnamas, jūs gaunate tarptautinį ir realųjį pasaulinį patirtį mokykloje ir už jos ribų.

Nepriklausomai nuo to, kur esate, ar kur norite eiti, šis pasaulinis dėmesys pristato svetingą, įvairią ir tarptautinę patirtį, parodančią, kaip mokytis, gyventi ir vadovauti pasauliniame pasaulyje.

Treniruotės

„Goizueta“ suteikia galimybę ištisus metus naudotis vienai karjerai. Mūsų komanda yra suprojektuota ir aprūpinta darbuotojais, kad padėtų individualiems karjeros poreikiams. Galite tikėtis, kad jūsų „Goizueta“ karjeros treneris bus prieinamas, kai būsite, padės jums įvertinti savo karjeros galimybes, padėti jums susipažinti su informacijos šaltiniais ir parama bei padėti jums atsiskaityti už savo veiksmų planą.

Seminarai

Studentams, siekiantiems ieškoti karjeros per MBA arba baigus MBA, mūsų Išplėstinė karjeros perėjimai suteikia įgūdžių tobulinimą, pasirengimo seminarus ir ryšių renginius, įskaitant:

 • Karjeros planavimas
 • Asmeninis prekės ženklas
 • Atnaujinti ir "LinkedIn" atnaujinti
 • Atlyginimų derybos
 • Interviu efektyviai
 • Parengiamas atvejo interviu
 • Tinklo strategijos

Tinklo renginiai

Jūs gausite prieigą prie šio elito tinklo nuo pirmosios dienos, naudodamiesi nedelsdami ir naudodamiesi patirtimi ir už jos ribų. Mūsų absolventai nori eiti aukščiau ir toliau, kad padėtų vieni kitiems sėkmingai.

 • Visi MBA tinklo renginiai
 • Goizueta pavasario karjeros mugė
 • Karjeros pokalbiai - absolventų įžvalgos
 • Vasaros verslo tinklų naktis
 • Vykdomosios recruiterinės jungtys
 • Konsultacijos Alumni Networking Night
 • Lyderystės garsiakalbiai
 • 42% VIDUTINIS SUTARTINIS POKYČIAIS POST-EMBA
 • 100% STUDENTŲ, KURIŲ SUSIJUSIOS KARJEROS KORPUSAS
 • 19000 GOIZUETA ALUMNI

Karjeros treneriai

Mūsų profesionalų karjeros valdymo centras kiekvienam MEMBA studentui teikia karjeros trenerį, kad būtų lengviau teikti individualią karjeros paramą, kaip apibrėžta studento poreikiams. Mūsų karjeros treneriai dirba su jumis, atsižvelgdami į jūsų konkrečius poreikius ir interesus.

„Emory“ tinklas

Akademinės kompetencijos istorija, susieta su aukštųjų pasiekimų absolventų reputacija, leidžia pasirinkti Emory išmintingą pasirinkimą. "Emory" tinklo tinklas yra daugiau nei 130 000, turintis įtakingą, galingą, dinamišką ir toli siekiančią. Pasidalykite daugiau nei laipsniu.

Pasidalykite patirtimi. "Emory" absolventai sudaro įvairų tinklą, nes jis sėkmingas, varžydamas visus konkurentus.

Priėmimas

Laipiojimas į viršų prasideda vienu žingsniu.

Mes ieškome kandidatų, kurie turi įrodytus įrašus ir nori panaudoti savo potencialą. Ar esate iššūkis?

EMBA tinkamumas

 • Profesionalai, pasirengę patekti arba jau yra lyderio pozicijose
 • Siekiama pagerinti vadovo vadovavimo įgūdžius
 • Pasiruošę griežtai pritaikytai akademinei patirčiai, kad atitiktų jūsų tvarkaraštį
 • Bakalauro laipsnis ir stiprus bakalauro akademinis įrašas
 • Suprasite, kokios vertės yra skirtingos perspektyvos
 • Parengta atlikti vertingą indėlį į klasę

2019 m. MBA vadovų paraiškų pateikimo terminams

106374_Skjermbilde2018-12-09kl.19.13.16.png

Po 4-ojo raundo paraiškos priimamos galiojančia vieta, kol klasė bus pilna.

Taikymas ankstesniame raunde leidžia daugiau laiko praleisti pasiruošti klasių pradžiai, tačiau tarp raundų dėl priėmimo nėra jokio pranašumo ar trūkumo. Pareiškėjai turėtų pasirinkti ratą, kuriame, jų manymu, jie gali pateikti savo galingiausią paraišką.

Padėjo pasiekti sėkmę

Michaelas Gootmanas 15 EMBA ir toliau naudojasi savo inžinerijos ir pozicionavimo fone, siekdamas tolesnės sėkmės, kai dirba McKinsey kapitalo našumo srityje

Augantys verslininkai

Antoinette Gaston 18 EMBA kartu su savo profesine patirtimi moksle, kurią ji išmoko Emory, pradėjo savo odos priežiūros ir grožio kompaniją.

Naujų galimybių kūrimas

Raghav Balasubramanian 19EMBA patyrė Emory EMBA programos privalumus per pirmuosius terminus, pasinaudodamas įgūdžiais, kuriuos jis mokėsi rasti naują karjeros galimybę.

Lyderystės įgūdžių transformavimas

Richard van Dam 18 EMBA pasinaudojo Emory lyderystės ugdymo programa, kad pagerintų jo pasitikėjimą ir pakeistų būdą, kaip jis valdo kitus ir sąveikauja su savo generaliniu direktoriumi.

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2019

Apie mokyklą

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics ... Skaityti daugiau

Business is a vehicle capable of delivering meaningful, lasting impact on society. Embracing this view unlocks our collective ability to innovate in the most important ways on the most pressing topics. For nearly 100 years, Goizueta Business School has been a training ground for principled leaders and a laboratory for powerful insights. Our history includes an ethos of ethical business, and empowers us all to strive for lifelong progress. By navigating the complex interdependency of business and society, we seek to convene the brightest minds to solve the biggest problems with integrity, ingenuity and grit. This is Goizueta Beyond. Skaityti mažiau