Executive MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA yra verslo administravimo magistras, ypač orientuotas į profesionalus, verslininkus ir vadovus, turinčius daug profesinės patirties. Mūsų programa turi ne tik visuotinę verslo pasaulio viziją, bet ir skatindama keistis patirtimi su tarpininkais (žymiais savo srities ekspertais) ir kolegomis studentais, turinčia ypač išskirtinį bruožą, skatinantį didaktinę, drąsią ir praktinę žmogaus patirtį.

MBA yra verslo administravimo magistras, specialiai sukurtas profesionalams, verslininkams ir vadovams, turintiems daug profesinės patirties.

„CESTE“ vykdomoji MBA nėra ne visą darbo dieną dirbančių magistrantų MBA. Abiejų tipų programų skirtumas yra aiškus ir gyvena pačiuose dalyviuose. Nors magistrantūros MBA dauguma studentų yra neseniai universitetų absolventai, kurie turi mažai arba visai nėra profesinės patirties, MBA MBA dalyvis yra profesionalas, kuris vertina ne tik tarpininkų kokybę programoje, bet kurie taip pat labai teigiamai vertina keitimąsi žiniomis tarp dalyvių. Metodika yra veiksmingai pritaikyta, kad būtų užtikrintas maksimalus šios keitimosi žiniomis tarp tarpininkų ir studentų naudos. Grupės dalyvavimas yra viena iš magistro pridėtinių vertybių vadovams.

CESTE vykdomoji MBA programa sukurs dalyvių supratimą apie verslą tarptautiniu lygmeniu, įtraukdama naujausias tendencijas ir pokyčius. Jis ugdys jūsų pagrindines kompetencijas, pavyzdžiui, žinodamas savo vadovavimo sugebėjimus ir kitus būtinus gebėjimus priimant sprendimus ir tobulindamas save.

Išplėstinė žinių iš ekspertų profesionalų pagrindinė sritis, kurią įmonės reikalauja daug šiandien. Kuriant direktoriaus sugebėjimus, kai studentas išmoks identifikuoti savo asmenines ir profesines stipriąsias ir silpnąsias puses iš strateginio plano , dirbdamas su strateginiais tikslais, įgyti būtinų profesinių kompetencijų, ir jūsų konkrečiu atveju, padėdamas sukurti savo asmeninį prekės ženklą .

Programos pabaigoje dalyviams pateikiama 20 pagrindinių kompetencijų ir jų išsivystymo lygio analizė, sukurianti pasitikėjimą savimi, kad susidurtume su naujais profesiniais iššūkiais ir vadovautų savo komandai.

Programa taip pat teikia rekomendacijas ir lydimą nuo pat jūsų aktyvios darbo paieškos ir projektų plėtros pradžios per profesinio tobulėjimo tarnybą ir „Empresas CESTE klubą“.

109453_pexels-photo-872957.jpegrawpixel.com / Pexels

Kas tai yra?

EMBA magistras verslo ir administravimo vadyboje skirtas profesionalams, direktoriams, verslininkams ir vadovams, turintiems profesinės patirties, kurios užduotis - priimti organizacinius sprendimus ir vadovus. Jis taip pat orientuotas į tuos specialistus, kurie turi pasaulinį poveikį ir nori pakeisti naujus projektus.

Turinys

Pagrindinių žinių sričių plėtra, kurią atlieka įvairių sričių ekspertai ir dabartinė tokių sričių padėtis:

Strateginis valdymas ir rinkodara - personalo valdymas - atitiktis / įstatymas - projektų ir verslo internacionalizavimas - informacinių technologijų verslas - finansinis ekonominis valdymas - operacijų ir logistikos valdymas - sprendimų priėmimo valdymo kontrolė - komercinis valdymas

Tinkamai parengtas turinys, specializuoto turinio dalis ir apibrėžta per visą programą, kurioje siūlomi realaus laiko problemų sprendimo būdai, su kuriais susiduria „Empresas CESTE“ klubas ekspertų seminarų metu, tokiu būdu pasiekiant realaus laiko mokymą per sprendimus įmonių realybė šiuo metu:

 • Prisitaikymas prie reguliavimo ir mokesčių pokyčių
 • Kolektyvinių derybų metodai
 • Bankroto laikymasis
 • Tarptautinė finansų analizė ir sprendimų priėmimas kredito pardavimui
 • Verslo rizikos valdymas
 • Prisitaikymas prie SEPA (Bendroji Europos mokėjimų erdvė)
 • KPI (pagrindiniai veiklos rodikliai) pagrindiniams skyriams
 • Projektų valdymas

Specializacijos laukas (-ai)

Administravimas ir verslo valdymas

Pastaraisiais metais verslo valdymo pokyčiai (ir iššūkiai) buvo milžiniški. Globalizacijos ir įmonių internacionalizacijos suteikiamos galimybės papildo naujovių ir įvairių technologijų, ypač skaitmeniniame pasaulyje, sukurtų galimybių tiek kurti naujas įmones, tiek iš esmės keisti esamas technologijas.

Šiame kontekste, pilnas galimybių ir netikrumo, mūsų administravimo ir verslo valdymo programoje nuolat projektuojame ir atnaujiname savo mokymo programas, kad galėtume pasiūlyti tvirtą žinių, priemonių ir patirties pagrindą, atspindinčią dabartinės rinkos tikrovę. padėti jums įveikti savo profesinę karjerą.

Profesinis mokymas ir karjera

Nuestro servicio de coaching, mentoring y carrera profesional, tiene por objetivo que los profesionales puesan desarrollar y saar provecho a teo su potencial, ayudándolos a siguiente salto en su vida profesionalu ir adaptacijomis. to.

Artimiausi pradžios datos

 • 2019 m. Vasario 23 d. (Rinkodaros valdymas)
 • 2019 m. Kovo 1 d.
 • 2019 m. Kovo 30 d. (Projektų ir bendrovių internacionalizavimas)
 • 2019 m. Balandžio 27 d. (Operacijų ir logistikos skyrius)
 • 2019 m. Gegužės 18 d. (Vadyba ir strateginės inovacijos)

Magistro laipsnį sudaro būtini vadybiniai gebėjimai, kad studentas išmoktų identifikuoti savo asmeninius ir profesinius strateginius planus savo silpnybes ir stipriąsias puses, dirbdamas su tikslais ir strategijomis, reikalingomis jų profesinei kompetencijai, padedančiai jiems kurti savo asmeninį prekės ženklas.

Be to, studentas vadovaujasi ir nuo pirmosios akimirkos aktyviai ieško darbo ir plėtoja projektus per profesinio tobulėjimo tarnybą ir CESTE verslo klubą.

Profesionalai ir vadovai

CESTE, dirbame specialistams, norintiems išnaudoti visą savo potencialą, pasiekti aukščiausią lygį savo karjeroje, padedant jiems imtis kito žingsnio savo profesiniame gyvenime ir prisitaikyti prie jų aplinkybių: nuo pirmosios verslo patirties, iki visą jų specializaciją ir kai jie tampa savo organizacijų lyderiais.

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 2019

Apie mokyklą

At CESTE, Escuela Internacional de Negocios, we offer you a different kind of educational model. For university students: official undergraduate and Master’s degrees framed by the best educational mod ... Skaityti daugiau

At CESTE, Escuela Internacional de Negocios, we offer you a different kind of educational model. For university students: official undergraduate and Master’s degrees framed by the best educational model in the world—the British. For professionals and executives: important and prestigious certifications, executive programmes and coaching services for you to overcome the next challenge in your professional career. Skaityti mažiau