Executive MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pastaba: paskutinė diena, kurią norite užregistruoti šią programą, yra 2018 m. Birželio 30 d. Prašome siųsti visą dokumentaciją iki šios datos.

Executive MBA

Kurso tikslas

Kiekvienas darbo profesorius turės kritiškai parengti gerai apibrėžtą profesinio tobulėjimo ir mokymosi tikslų rinkinį patys "Executive MBA". Taip pat aiškiai nurodykite, kodėl jie vykdo ISMS Bangalore Executive MBA, kaip programa prisidės prie jų karjeros pažangos ir kokie yra pagrindiniai elementai, kuriuos norima plėtoti per Programą.

Kodėl ISMS MBA?

Mūsų tikslas yra suteikti pridėtinę vertę trimis skirtingais būdais: jūsų tolesniu augimu kaip lyderiu, jūsų poveikiu jūsų organizacijoje ir jūsų indėliu jūsų bendruomenei.

ISMS Bangalore Executive MBA programos požiūris kelia jūsų platformą tiek asmeniniu, tiek profesiniu lygmeniu, suteikiant išsamią ir griežtą profesinio tobulėjimo patirtį. Juo siekiama išplėsti savo kritines analizės galimybes, savo naujovišką mąstymą ir idėjas, kartu leidžiant tęsti darbą dabartinėje savo pozicijoje.

Global Business Leadership Program

Programos integruotas ugdymo turinys iš pat pradžių kelia pasaulinę patirtį, pradedant pripažinti potencialą pasaulinėje rinkoje. Ši pasaulinė patirtis leidžia suvokti pasaulinę ekonomiką, taip pat leidžia jums atlaisvinti globalizacijos verslo vertę jums ir jūsų organizacijai.

ISMS Bangalore Executive MBA " Signature Series" "Eminent" verslo paskaitos suteikia jums keletą praktinių galimybių pasitikėti savo žiniomis sprendžiant realius organizacinius iššūkius klientams įvairiose pramonės šakose.

ISMS Bangalore Executive MBA iš pirmo žvilgsnio

Programos trukmė

Programa vyksta per 24 mėnesius su semestro sistemos egzaminais.

Vykdomojo vadovavimo centro centras

ISMS Bangalore Executive MBA įsikūrusi centro širdyje Bangalore. Vykdomojo vadovavimo centras yra prieinamas Executive MBA kandidatams 24 valandas per parą ir septynias dienas per savaitę grupės susitikimams, taip pat individualiam tyrimui.

Akademinė laiko lentelė

Kiekvieną rugsėjį prasideda nauja kohorta. In-class sesijos seka tradiciniu akademiniu kalendoriu nuo rugsėjo iki balandżio. Pirmieji sesijų metai baigiasi kelione į Pramonės diržą Peenya Bangalore. Kandidatai tada praleidžia vasaros mėnesius nuo savo pirmojo ir antrojo metų dirbdami " Individual Business Consulting" projekte vadovaujant vadovui. Antrieji klasių kursai tęsiasi rugsėjo mėnesį. Programa baigia antrą kelionę į gamybos vietą, kurią pirmuosius metus pasirenka kohorta, kaip dalį Tarptautinio rinkos vertinimo ir strategijos kurso. Susirinkimo ceremonijos vyks birželio mėnesį.

Apgyvendinimas planas

Klasės vyksta pakaitiniais penktadieniais ir šeštadieniais, todėl kas mėnesį trunka maždaug dvi darbo dienas.

Struktūra

Klasės, užsiėmimai ir kelionės yra suplanuotos iš anksto, siekiant prisitaikyti prie darbo, mokyklos ir šeimos įsipareigojimų, siekiant padėti išlaikyti subalansuotą gyvenimo būdą. Išskyrus dvi keliones, privaloma veikla vyksta vakarais arba savaitgaliais, siekiant apriboti profesinių pareigų pažeidimą.

Parašas verslo paskaitų serija

Vienas išskirtinis programos bruožas yra Verslo paskaitų serija, kurią kandidatai užpildo per visą programos eigą. Kiekvienoje verslo paskaitoje klientui būdinga reali verslo problema ar tikslas. Šie projektai leidžia naujai įgytas žinias taikyti esamiems verslo konsultacijų projektams, pateikiant klientui tinkamas ir praktines rekomendacijas.

Viena iš pagrindinių ISMS Bangalore Executive MBA programos komponentų yra šešių verslo paskaitų įtraukimas į mokymo programą. Kiekviename projekte reikalaujama, kad dirbate verslo konsultantu klientų organizacijomis, kurios spręstų realius verslo iššūkius ir galimybes per trumpą laiką.

ISMS Bangalore Executive MBA programoje daug dėmesio skiriama komandiniam darbui ir mokymui dirbti grupės aplinkoje. Penkios iš šešių verslo paskaitų ir atvejų analizės apima komandinį darbą, kuriame sužinosite, kaip veiksmingai bendradarbiauti, kad sėkmingai užbaigtumėte kiekvieno atitinkamo verslo konsultavimo projekto tikslą. Programa, skirta komandiniam darbui, nukreipta į pasaulinės ekonomikos realybę, kurioje dažnai negalite pasirinkti savo komandos narių. Ši galimybė leis jums sužinoti, kaip panaudoti kitų stipriąsias puses, suprasti komandos dinamiką ir įvertinti lyderystės ir atsakomybės pasidalijimo procesą, siekiant įgyvendinti ISMS Bangalore Executive MBA programos rezultatus.

ISMS Bangalore Executive MBA "Signature Series" verslo konsultacijų projektai

  • Strateginio marketingo paskaita
  • Inovacijų ir verslumo paskaita
  • Individuali konsultacinė paskaita
  • Technologinio verslumo verslo konsultacinė paskaita
  • Verslo strategijos paskaita
  • Tarptautinis atvejo tyrimas ir kelionė

Mokestis už programą: 2,75,000 INR / dvejus metus. (Mokama 3 dalimis)

Tavo materialus atleisk

  1. MBA
  2. Tarptautinis sertifikatas Global Business Leadership programoje.
Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2018

Apie mokyklą

ISMS Bangalore is amongst Top Best B Schools of India with International accreditations. ISMS Bangalore-India’s Most Global B School and Best B School for International Exposure and Placements was sta ... Skaityti daugiau

ISMS Bangalore is amongst Top Best B Schools of India with International accreditations. ISMS Bangalore-India’s Most Global B School and Best B School for International Exposure and Placements was started under the aegis of Human Empowerment and Charitable trust about a Decade back (2010). The Purpose was to impart High Quality Management Education at International level. ISMS is a business School founded as a consortium between academia and the world of entrepreneurial system. Skaityti mažiau