Executive MBA programa (EMBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie "Executive MBA" programą

MBA programos yra skirtos dieninių organizacijų darbuotojams arba įmonių savininkams, kurie turi didelių investicijų į savo karjerą ir kurie negali sau leisti atsisakyti savo darbo dienos. Užuot vykdę tradicinį MBA laipsnį ne visą darbo dieną, šie specialistai gali užpildyti MBA programą ir toliau dirbti visą darbo dieną.

MBA programos skiriasi nuo tradicinių MBA programų dviem skirtingais būdais. Pirma, susitikimo formatas yra kitoks. MBA programos paprastai vyksta du kartus per savaitę, kas pusę semestro kas antrą savaitę. Antra, vykdomosios MBA programos studentai turi daug daugiau darbo patirties nei jų kolegos tradicinėse programose. Tai yra darbo patirtis, leidžianti programą "Executive MBA" pasiūlyti žymiai greičiau nei tradicinė programa.

MBA programas paprastai siūlo didžiuosiuose miestuose, kuriuose yra didelės darbo jėgos, reikalaujančios tokių programų. Vykdomosios MBA programos taip pat linkę atkreipti dėmesį į šių miestų aplinkinius regionus (apibrėžiamas kaip lengvas važiavimo atstumas). Kadangi studentai turi subalansuoti savo karjeros, namų gyvenimo ir dieninės programos "MBA" poreikius, jie nenori praleisti pernelyg daug laiko, važiuojančių į programą.

Dauguma Executive MBA programų siūlo MBA laipsnį sėkmingai baigus studijų kursą. Studentai ir jų organizacijos nori, kad pažymėjimai ir peržiūrėti Executive MBA laipsnį kaip mažiau pageidautina. Pagrindinis programos administravimo iššūkis - išvengti suvokimo, kad MBA programa yra "susilpnėjusi" MBA programa. Todėl standartai ir turinys MBA programoje turi būti tokie pat kaip tradicinė MBA programa. Studentų lūkesčiai "Executive MBA" programoje turėtų iš tiesų būti aukštesni už tradicinės programos studentų lūkesčius dėl dalyvių darbo patirties.

Organizacijos naudoja "Executive MBA" programas kaip būdą atnaujinti savo darbuotojus naujausiais verslo mąstymais. Programa taip pat gali būti asmens karjeros plėtojimo ir organizacijos paveldėjimo plano dalis. Tai gali būti priemonė, naudojama siekiant skatinti išlaikyti vertintus darbuotojus įmonės viduje.

Kodėl MBA programa

PMU Executive MBA programa yra skirta MBA specialistams, dirbantiems specialistams. Šie specialistai turi didelę darbo patirtį po bakalauro laipsnį ir ateis iš skirtingų išsilavinimo. Programa yra svarbi PMU misijos dalis, skirta teikti ryšius ir paslaugas aplinkinei verslo bendruomenei Saudo Arabijos Karalystės provincijoje (KSA)

Kadangi ši vizija tampa realybe, PMU vykdomosios magistrantūros studijų programa paprastai užima beveik 70 proc. Neprofesinių bakalaurų didžiųjų. Visi dalyviai išaugs į savo karjeros tašką, kai verslo koncepcijos supratimas yra labai svarbus darbo rezultatams ir karjeros pažangai.

Programa yra sudaryta taip, kad dalyviai galėtų baigti programą per dvejus metus išlaikydami visą darbo laiką dirbančių profesinių pareigų. Visi programos dalyviai dirbs visą darbo dieną dirbančiomis organizacijomis arba bus savarankiškai dirbantys savo versle.

PMU Executive MBA programa yra bendra valdymo programa. Jame nebus išsamiai apibūdinta kokia nors tradicinė funkcinė verslo sritis. Programos tikslas - sukurti bendrą verslo vadybos supratimą.

Programos charakteristikos

 • Kiekvieną įėjimo klasę turi sudaryti maždaug 30 programos dalyvių.
 • Tiek vyrai, tiek ir moterys dalyvauja programoje.
 • Mokymas turi būti anglų kalba.
 • Programa turėtų būti fiziškai ir administruojama "Business Administration" koledže.
 • Klasės aplinka turėtų paskatinti dalyvių diskusijas ir dalintis jų verslo patirtimi.
 • PMU Executive MBA programa turėtų tapti vienu iš pirmaujančių vykdomosios MBA švietimo regione teikėjų.

Veiklos lūkesčiai

Dauguma Executive MBA programų siūlo MBA laipsnį sėkmingai baigus studijų kursą. Studentai ir jų organizacijos nori, kad pažymėjimai ir peržiūrėti Executive MBA laipsnį kaip mažiau pageidautina. Pagrindinis programos administravimo iššūkis - išvengti suvokimo, kad MBA programa yra "susilpnėjusi" MBA programa. Todėl standartai ir turinys MBA programoje turi būti tokie pat kaip tradicinė MBA programa. Studentų lūkesčiai "Executive MBA" programoje turėtų iš tiesų būti aukštesni už tradicinės programos studentų lūkesčius dėl dalyvių darbo patirties.

Programos uždaviniai

 • Suvokti tarptautinio verslo ir konkuruoti pasaulinėje ekonomikoje problemas.
 • Skatinti komandinį darbą ir vadovavimą verslo aplinkoje.
 • Plėtoti ir stiprinti verslo ir organizacinius įgūdžius, kurie yra taikomi daugeliui organizacijų.
 • Pateikti ir stiprinti informacinių technologijų naudojimo įgūdžius, siekiant padėti organizacijoms valdyti.
 • Didinti dalyvių verslo bendravimo įgūdžius.

Studentų rezultatai

Programos trukmė

Programa turi būti baigta per 24 mėnesius. Paskaitos ir užsiėmimai yra patogiai pakeliami ir atliekami septyniolikoje devynių ar vienuoliktų dienų modulių. Tai leidžia dalyviams būti toli nuo savo darbo tik mažiausiai laiko.

Kredito valandos

Programa susideda iš 80 Europos kreditų perkėlimo sistemos (ECTS), kurią sudaro:

 1. Vienas kreditas atitinka 8 mokymo valandas (60 minučių per auditorijos valandą).
 2. Bendros studijų valandos, įskaitant mokymo valandas, egzaminus, užduotis ir visas studijų valandas.

Segmentai yra:

 1. Fondo segmentas: 15 ECTS kreditų (5 kursai, 3 ECTS kreditai kiekvienam kursui).
 2. Integracijos segmentas: 33 ECTS kreditai (8 kursai 4 ECTS kreditai kiekvienam kursui ir 1 seminaras 1 ECTS kreditas).
 3. Focus segmente: 12 ECTS kreditų (4 kursai @ 3 ECTS kreditai kiekvienam kursui)
 4. Magistro baigiamasis darbas: 20 ECTS kreditų

Pastaba: 80 ECTS ekvivalentas 45 kreditams PMU.

Nuolatinės pastangos tobulinti savo programas, PMU pasilieka teisę keisti kurso pavadinimą ir turinį dėl besikeičiančių rinkos tendencijų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

As a fast growing institution of higher learning, Prince Mohammad bin Fahd University (PMU) has created history since it was launched. This university, with its highly innovative student-centred appro ... Skaityti daugiau

As a fast growing institution of higher learning, Prince Mohammad bin Fahd University (PMU) has created history since it was launched. This university, with its highly innovative student-centred approach to impart education, offers a chance to students to explore genuine paths to learn and innovate when being groomed for their future roles as hardcore professionals. Skaityti mažiau