Executive MBA programa

2 metų, visą laiką MAM Rumunija EMBA programą teikia state-of-the-art antrosios pakopos išsilavinimą verslo administravimo ir vidurio karjeros specialistams, siekiant pagilinti žinias ir praktiką valdymo ir mokyti juos vadovauti dinamiška globalioje verslo aplinkoje.

EMBA yra siūloma kartu MSM ir MSM Bukareštas asociacijos savaitgalio formatu. Programa palengvina dėstytojams ir kitiems darbuotojams, kurie sėkmingai tvarko ir mokoma pripažintų verslo mokyklų visame pasaulyje per pastarąjį dešimtmetį. Suteiktus sėkmingų dalyvių suteiktais laipsnis bus apdovanoti tik MAM.

Verslas ir viešoji politika

Šiandienos verslo lyderiai Rumunija turi dėti dėmesio į inter žaisti tarp verslo, visuomenės, kultūros ir politinių jėgų. Ši sąveika dar niekada nebuvo labiau akivaizdu, ne per dabartinės pasaulinės ekonomikos krizės. Šis kursas suteikia studentams įrankius spręsti visų šių jėgų etikos ir tvariai, o dar savo pareigas, į verslo dalininkų.

veiksmų Mokymai

Apie MBA programos klasėje yra įdėti į bandymo su faktinių konsultavimo projektus iš Rumunijos bendrovių ir tarptautinių bendrovių, veikiančių Rumunijoje. MBA studentai palaiko fakulteto komanda, kurie stebės mokymosi platformą ir teikti rekomendacijas, kryptį ir mokymosi modulius, kaip reikia projekto metu. Per paskutine savaite, dalyviai bus pradėti dirbti su savo komandomis ir aplankyti savo paskirtus klientų organizacijas rinkti papildomą informaciją, bandymų prielaidas, ir įgyti atsiliepimus išankstiniais rekomendacijas. Projektas baigiasi paskutinis pristatymu komandų į kliento organizacijų valdymo.

Kai kurios ankstesnės dalyvaujančios bendrovės buvo "UniCredit Tiriac bankas, Western Union, Kraft Foods, Xerox, PricewaterhouseCoopers, Ursus Breweries ir daugelis kitų.

Finansai ir rinkodara gilinimas

Per šį modulį, jūs turėsite galimybę giliau į vieną iš šių dalykų, kad yra taip svarbu šiandienos verslo-asmeniui. Arba pasirinkti temą, kuri papildo savo dabartinę karjerą arba naudoti tai kaip galimybę stumti save už savo komforto zonos.

Jei pasirinksite Marketingas, jūs išmoksite, kaip geriau įvertinti savo klientui Strateginio rinkodaros kursą. Tada išmokti parduoti produktą tiems klientams, kad jūs turite tikslą pardavimų valdymo kursą.

Jei nusprendėte Finansai, jūs išmoksite, kaip geriau įvertinti savo įmonės duomenis, galimą įsigyti arba įmonė, kurioje jūs galbūt norėsite investuoti į Finansinė ataskaita analizė žinoma. Tada po to, kai baigė tyrimą, gausite įrankius, kad jums reikės, kad būtų iš tikrųjų investuoti į investicijų ir kapitalo rinkų kursą.

Programos dizainas

Mūsų EMBA programa yra skirta skatinti kūrybinį mąstymą valdymo ir patenkinti kandidatų, kurie nori pagerinti teorinius pagrindus ir mokymas, reikalingi taikyti vadybos žinias praktikoje poreikius. Kandidatai mokomi tarptautinėje, daugiakultūrinėje ir įvairių disciplinų aplinkoje rengiant jiems sėkmingai veikti globalioje verslo aplinkoje.

EMBA programa gali būti baigtas per maždaug 22 mėnesių. Paskaitos ir užsiėmimai patogiai tempas ir vykdomi esant kintamajai savaitgalius su pratęsė žiemos ir vasaros pertraukos (tiksli tvarkaraštis galima rasti mūsų interneto svetainėje). Tokiu būdu, dalyviai toli nuo savo darbo vietų tik minimalų laikotarpį.

Programa susideda iš keturių segmentų, pradedant nuo pamato segmento, suteikiantis tvirtą žinių bazę kiekvienas iš pagrindinių valdymo sričių. Šias pagrindines segmentas siūlo kursus su platesne dėmesio. Tai yra labiau integruota ir dažnai tarpdisciplininio pobūdžio. Specializacijos segmentas yra kursų, kurie suteikia jums galimybę pasirinkti, gauti daugiau specializuotų žinių rinkodaros ar finansų srityse rinkinį. Šis segmentas taip pat apima veiksmų mokymosi projekto, kuriame jums bus kovoti su "gyva" verslo problemą su Rumunijos kompanija.

Programa yra baigtas iki diplominis darbas spektaklyje segmente raštu, remiantis dabartinio verslo mokslinių tyrimų projektą savo pasirinkimą.

Mokymo metodika

Mūsų tikslas yra išmokyti koncepcijas ir teorijas valdymo, skatinti kritinį mąstymą ir transformuoti valdymo problemas paversti galimybėmis iš įvairių sričių ir daugiakultūrėje perspektyvos. Bendras požiūris apima paskaitas, problemines pagrįstus mokymosi pratimus, atvejo tyrimas analizuoja, studentų dalyvavimą, seminarus, diskusijas ir nepriklausomą tyrimą.

Kursų mokė dauguma yra atvejų tyrimus imituoti sprendimų priėmimą. Atvejų tyrimai pateikti transporto priemonę nustatyti problemas, jas analizuoti, kylančių sprendimus ir svarsto, kaip juos įgyvendinti.

Darbas veiksmingai ir efektyviai daugiakultūrėje grupių pabrėžiama EMBA programą per su grupe tyrimo metodą. Manoma, kad tai neįkainojama įgūdžių vadovams. Grup ÷ s tyrimo naudojimas leidžia dalyviams pasinaudoti kitų patirtimi. Grupės nariai atrenkami atsitiktinai, siekiant padidinti mokymosi galimybę tokioje aplinkoje, kuri skatintų bendradarbiavimą su kolegomis narių iš skirtingų kultūrų ir darbo aplinkoje. Nereikia nė sakyti, programa, kuri yra mokoma dėstytojų iš įvairių šalių suteikia puikias galimybes pagerinti savo tarpkultūrinius bendravimo įgūdžius.

Executive MBA absolventų

Įvežtų į mūsų EMBA programą kandidatai vidurio karjeros vadovai, savarankiškai dirbančių asmenų ir ekspertų konsultantai bendrąjį valdymą, kurie visą darbo laiką įsipareigojimus, ir todėl negali sau leisti lankyti užsiėmimus visu etatu.

Tyrimai parodė, kad mūsų EMBA absolventai grįžti į jų atitinkamų organizacijų perspektyviausių karjeros perspektyvas ir didesnio pasitikėjimo. Mūsų absolventai dauguma prisiėmė naujus įsipareigojimus su daugiau galimybių gerinimo, o kiti naudojami papildomi įgūdžius imtis naujų profesinių iššūkių ir karjeros pokyčius.

Rumunų Patariamoji taryba

MAM Rumunijos patariamosios tarybos misija yra teikti išorinę perspektyvą ir peržiūrą, taip pat propaguoti ir remti mokyklų programas, strateginę kryptį, ir bendri tikslai. Dabartiniai nariai patariamoji taryba yra Stevenas van Groningenas (Raiffeisen Bank Rumunija), Misu Negritoiu (ING Bank Rumunija), Peter De Ruiter(PWC Rumunija) ir sandra Pralong (Buvęs prezidentas, Fundatia Sorosas Rumunija), be kita ko.

Skiriamieji kompetencijas MAM / MSM Rumunija MBA

 • Neįvykdyti reputacija švietimo vadybos
 • Tęsiant palikimas dėstytojams ir kitiems darbuotojams Rumunijos aukščiausią reitingą MBA programos
 • Visame pasaulyje tinklinės žinios bendruomenė
 • 22 mėnesių, savaitgalio programa
 • Visi tyrimai vyksta Bukarešte
 • Jūs turite galimybę studijuoti Olandijoje, Kinijoje, Egipte ar Peru miesteliai.
 • Sąveika su aukšto lygio Rumunijos vadovai ir verslininkai
 • Sujungti savo profesinę karjerą su MBA studijos
 • Puikus nacionalinių ir tarptautinių fakultetas
 • State-of-the-art MBA mokymo programa su konkrečiais skonių jūsų šalyje
 • Taikyti įgytas iš MBA klasė nedelsiant žinias ir įgūdžius savo kasdieniniame darbe
 • Sukurti pasaulinę mokslo ir verslo tinklus per savo MBA klasės ir MSM pasauliniai Alumni tinklą
 • Gaukite prieigą prie didžiulės Rumunijos ir pasaulio Alumni tinklą

Priėmimo sąlygos ir tvarka

Pagrindinis sąlyga dėl priėmimo į MAM Rumunija EMBA programa yra garso akademine. Pareiškėjai turi turėti bent bakalauro laipsnį arba jo akademinę lygiavertės pripažintos universitete, su geriausia A ekonomikos ir vadybos fondas.

Anglų kalbos mokėjimą absoliučiai būtina užbaigti EMBA programą. Pareiškėjai, kurių ankstesnį išsilavinimą buvo kita nei anglų kalba, privalo pateikti įrodymus, mokėjimo anglų kalba. Minimalus TOEFL (Test anglų kalbos kaip užsienio kalbos) rezultatas: 570 popieriaus TOEFL, 230 kompiuterinis, 88 interneto pagrindu arba minimalus IELTS balas yra 6,5. GMAT (Graduate Management Admission Test) rezultatas bent 500 yra pageidautina sąlyga registracija.

penki ar daugiau metų valdymo patirtis yra privalomi. Pareiškimas Motyvacija taip pat du Laiškai rekomendacijos, Prašome būti išsamūs ir tikslūs pildant taikymas forma. Tik pilnas paraiškos bus priimamos. prieš programos pradžios paraiškos turi būti pateikta mažiausiai prieš 6 savaites. Prašome kreiptis į svetainę www.msm.nl arba www.msmro.org už programos pradžios datas ir up-to-data Priėmimo kriterijus. Bus An Priėmimo interviu po to, kai paraiška yra išsami.

Mastrichto vadybos mokykla Rumunija pasilieka teisę atsisakyti, pridėti ar pakeisti specializacijos kursų, arba keisti kursą titulą dėl kintančių rinkos tendencijas. Kandidatai priimami konkurso tvarka.

Dėl paraiškos formą galite rasti papildomų reikalavimų sąrašą. Tai turi būti siunčiami kartu su savo paraiškos formą: MAM Rumunija
Priėmimo tarnyba
Putul Lui Zamfir, Nr. 36
011.684 Bukareštas
Rumunija

Programa mokoma:
 • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date