Executive MBA Metro NY

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ivy League MBA darbo profesionalams - patobulinkite savo įgūdžius ir ugdykite savo vadovavimo potencialą.


Ką daro Executive MBA Metro NY programa?

Jo unikalus pristatymo formatas. Klasės vyksta kas antrą savaitgalį, bet įsijungianti aplinka atspindi gyvenamosios programos patirtį.

Johnson's Executive MBA Metro NY klasės dėstomos pasauliniu mastu pripažintame Kornelio fakultete šeštadieniais ir sekmadieniais Tata inovacijų centre Kornelio technikos universiteto miestelyje Niujorke. Gyvenamasis komponentas, įskaitant šeštadienio vakaro viešnagę keturių žvaigždučių viešbutyje „New York City“, leidžia jums likti visiškai panardintas į kursinius darbus ir komandinius projektus su minimaliais trikdžiais.


Mokymo programos ir akademikai

Savaitgalio klases

Programos programa suskirstyta ir integruota. Jis orientuotas į bendruosius valdymo principus ir yra taikomas bet kurios pramonės ar funkcinės srities studentams. Per savo antrus metus, mokymo programa bus išplėsti į labiau pažangių kursinių, įskaitant naujovių ir naujų įmonių kūrimas, vertinimai, Išplėstinė strateginė analizė ir Global verslo studijų programa, kuri atneša mūsų vykdomosios MBA į tarptautinę rinką savaitės verslo panardinimo \ t . Jūs taip pat galėsite pritaikyti savo patirtį pasirenkamiems kursams.

Pasyviosios gyvenamosios sesijos

Executive MBA Metro NY programa apima keturis gyvenamuosius užsiėmimus Kornelio universiteto miestelyje Ithaca, NY. Šių savaičių metu baigsite intensyvius kursinius darbus ir bendradarbiausite su fakultetais, klasiokais ir platesniu Kornelio bendruomene įvairiais būdais.


Studentų patirtis

Nors Kornelio fakultetas vadovauja ir palengvina mokymą klasėje, jūsų bendraamžiai taip pat prisidės prie mokymosi aplinkos. Klasės įvairovė visomis formomis skatina pokalbius ir naujas perspektyvas. Gyvenamųjų klasių savaitgaliais galite dirbti su komandos nariais ir kurti savo asmeninį bei profesionalų tinklą.


Pradžia: 2020 m. Liepa
Trukmė: 22 mėnesiai
Kaina: 195 498 USD - bendra studijų kaina ir numatomos išlaidos programos trukmei
Galutinis terminas: 2020 m. Gegužės 31 d
Vieta: „ Tata“ inovacijų centras, Niujorkas, Niujorkas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Skaityti daugiau

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Skaityti mažiau