Apžvalga

Pasiruošę išbandyti sudėtingų sveikatos priežiūros paslaugų organizavimą ir valdymą, "Executive MBA Healthcare" paskyrė NHS vadovavimo akademija.

Skirta tiems, kurie nori ir toliau sutelkti dėmesį į sveikatos priežiūros sektorių, tuo pat metu gaunant platų MBA išsilavinimą, ji plėtoja jūsų kompetenciją, kad sukurs vertę, pagerins organizacijos efektyvumą ir padidins jūsų gebėjimą dirbti su kitais, norint pasiekti sėkmingų pokyčių.

Kartu su "Executive MBA" programos moduliais, sveikatos priežiūros specialistai atlieka du specialiai sukurtus modulius. Modulius vadovauja mokslininkai, kurių moksliniai tyrimai daugiausia skirti sveikatos priežiūros valdymui ir kviečiami sveikatos priežiūros sektoriaus ekspertai.

Šį specialybę remia Verslo mokyklos " Sveikatos inovacijų, lyderystės ir mokymosi" centras, pagrindinis vadybos ir sveikatos priežiūros organizacijų tyrimo centras. Tai suteiks jums bendrą valdymo požiūrį į įmonės funkcijas ir tai, kaip jos gali būti integruotos į sparčiai besikeičiančią aplinką, taip pat naujausios žinios ir supratimas apie verslo įmonės veiklą ir praktinius įgūdžius, kuriuos jums reikia valdyti. juos. Kurso dalyviai paprastai turi bent penkerių metų vadovavimo patirtį, o vidutinis laikas yra daugiau nei 10 metų.

Mūsų Executive MBA studentai yra iš viso pasaulio, įskaitant Afriką, Australiją, Europą ir Tolimuosius Rytus bei Jungtinę Karalystę. Studijuosite kartu su privačių, viešųjų ir pelno nesiekiančių organizacijų dalyviais, suteiksiančių daug patirties, naujų perspektyvų verslo klausimais ir išskirtinių tinklų kūrimo galimybių.

Notingemo ideali vieta ir puikios susisiekimo nuorodos leidžia valdytojams, įsikūrusiems bet kurioje Jungtinėje Karalystėje ar užsienyje, dalyvauti.

Kadangi mes vertiname, kad jums reikia planuoti savo Executive MBA kruopščiai, kad atitiktų savo darbą ir kitus įsipareigojimus, mes siūlome maksimalų lankstumą, leidžiantį jums pritaikyti savo studijas į savo gyvenimo būdą. Galite pasirinkti iš kelių pradinių taškų per metus, keisti modulių skaičių, kurį kiekvienais metais imsitės pagal savo įsipareigojimus, ir paskirstyti išlaidas mokėdami už kiekvieną modulį, kai tik jūs einate.

Sužinoti daugiau.

Kurso informacija

Jūs atliksite pagrindinių modulių seriją, skirtą jūsų valdymo žinioms ir įgūdžiams gerinti, bei du specialistus sveikatos priežiūros modulius. Pasirinktiniai moduliai leidžia jums sutelkti dėmesį į konkretesnius dalykus pagal jūsų interesus ir karjeros reikalavimus.

Ši programa apima darbą su kursų nariais iš įvairių pramonės ir verslo sričių. Juo siekiama pagerinti savo sprendimų priėmimo gebėjimus ir pagaminti aukščiausios kokybės vadovus.

Moduliai paprastai siūlomi dienos metu ir vakare kiekvienais metais, turint keletą intensyvių variantų per savaitę. Paskutinis "Executive MBA Healthcare" etapas apima individualų arba grupinį sveikatos priežiūros vadybos projektą su atskira ataskaita.

Vertinimas

Pasibaigus atitinkamam semestrui, jums bus įvertintas kursų ir / arba dviejų valandų egzamino derinys.

Patekimo reikalavimai

2: 1 (ar tarptautinis ekvivalentas) bet kurioje disciplinoje, kurioje yra atitinkama profesinė kvalifikacija; taip pat penkerius metus visą darbo dieną dirbančiųjų darbo patirties

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS: 6.5 (ne mažiau kaip 6,0 bet kuriame elemente)

Karjera

Profesinė akreditacija

Šis kursas buvo paskirtas NHS Leadership Academy kaip NHS MBA programos dalis.

Karjeros tikslai

Mūsų MBA yra puiki platforma karjeros stiprinimui, karjeros pokyčiams ar verslui.

Aukštojo mokslo miestai apima:

  • vadybos konsultacijos
  • finansai ir apskaita
  • Žmogiškieji ištekliai
  • rinkodara / pardavimas
  • Informacinės technologijos
  • operacijos ir logistika

Įmonės ir organizacijos, kurias baigėme mūsų absolventai, yra "Accenture", "Apple", "Bosch", "Credit Suisse", "Deloitte", "EY", "Fidelity Bank", "HSBC", "Raudonojo kryžiaus" ir "Santander Group".

Antrosios pakopos karjeros komanda

MBA studentai gauna paramą iš mūsų magistro karjeros komandos , kuri padės jums ištirti savo karjeros galimybes ir plėtoti savo ateities karjeros planus. MBA asmeninės ir profesinės raidos programa apima karjeros plėtros ir kompetencijos ugdymo veiklą, kurią papildo individualios karjeros konsultacijos ir tinklo renginiai.

Per savo akademinių studijų ir karjeros paramos pasiūlymą MBA suteikia puikią karjeros stiprinimo, karjeros ar verslo veiklos platformą.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University of Nottingham - Faculty of Social Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 18, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
2 - 4 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date