Executive MBA (Warwick)

Warwick Business School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Executive MBA (Warwick)

Warwick Business School

Executive MBA

"Warwick Executive MBA" užima 10-ą vietą pasaulyje *, kad suteiktų jums strateginių vadovavimo įgūdžių, kurių reikia norint padaryti tiesioginį poveikį.

Mūsų pasauliniu mastu žinomas mokymas ir moksliniai tyrimai kartu su mūsų novatorine kultūra ir visapusiška vadovavimo bei plėtros parama suteiks jums įgūdžių, gebėjimų ir vizijų, kurių reikia norint pradėti savo verslą, greitai sekti C-suite ar pertvarkyti savo karjerą. iš naujo apibrėžkite kitus žingsnius.

Mūsų įspūdingas įvertinimas ir aukštos kokybės mokymas pritraukia ambicingiausius ir dinamiškesnius vadovus, užtikrinant, kad mokate tiek iš geriausių, tiek iš geriausių. Paprastai jūsų klasės dydis bus nuo 25 iki 40 vadovų, kurie leis jums visiškai integruoti ir kurti stipriąsias ryšius, kurie trunka visą gyvenimą.

Imk naujos idėjos tiesiai iš klasės į savo kasdienį darbą ir parodykite savo naujus įgūdžius, kai jie vystosi.

Jūs įsitraukite į interaktyvius sesijos, kurias vedė jūsų profesoriai, kad galėtumėte aptarti koncepcijas ir teorijas su savo bendraamžiais iš skirtingų verslo sričių ir kultūrų, kartu rasite naujų veiksmingų būdų pritaikyti juos realiose darbo vietose.

Studijuokite mūsų Executive MBA su pasirenkamomis sveikatos priežiūros, finansų, verslumo ar strateginio vadovavimo specialistais, kad aprūpintumėte specialiąsias žinias apie jūsų pasirinktą pramonę.

Visa informacija teisinga paskelbimo metu. Dėl naujausios informacijos apie kursus ir mokesčius už mokslą, apsilankykite www. WBS .ac.uk.

* Padalinta į Economist / WhichMBA? 2018 m. "Executive MBA" reitingas

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 8, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Locations
Jungtinė Karalystė - Coventry, England
Pradžia : Kov 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Kov 2019
Jungtinė Karalystė - Coventry, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla